PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 rozbudowa/wymiana fabrycznego alarmu o GPS



Arek
3rd-March-2017, 16:36
Po 3ch dniach przekopywania się przez forum i przeczytaniu masywnego wątku od deski do deski nadal mam dużo do nadrobienia, kilka inspiracji ale też pomysłów.

Tak na pierwszy ogień alarm z GPS i pytanie czy ktoś się w to bawił? Taki polski DS512/511 cenowo jest bardzo niewielkim kosztem https://tytangps.com/products#class_3. Mnie temat zainteresował bo zamówione auto nie ma tego rozbudowanego o czujniki utradzwiękowe alarmu. W ogóle nie jestem pewny czy ma ale pan Tomek (pozdrawiam) twierdzi, że ma ;)

Więc niby toto można mocno rozbudować: rodzaj wyzwalania na uniwersalnym wejściu, typ sterowania światłami, domykanie szyb, parametry powiadomienia SMS/GSM.

I teraz co ciekawe mogłoby to rozwiązać kilkukrotnie poruszaną przez Miśka kwestię auto składania się lusterek :) - z modułem AUX: możliwość wysterowania (włączenia/wyłączenia) dowolnego obwodu elektrycznego w samochodzie. Teraz z poziomu aplikacji możesz włączyć np. ogrzewanie postojowe. Wszystko przez apkę na Androidzie... Tylko nie wiem jak się ma teoria do praktyki...

Pozdrawiam,
Arek