PDA

Zobacz pe?n? wersj? : g37 dodatkowe oświetlenie wnętrza (infiniti ambient light)



Andrzej
26th-March-2017, 13:32
Witam Was serdecznie, udało mi się już zainstalować do mojego g37 sedan (2013) podświetlane listwy -to bardzo łatwe.
Dodatkowa złączka jest w okolicach pedałów gazu - bliżej bezpieczników jest zaizolowana niebieska taśmą i wisi sobie gotowa do podłączenia, ale gdzie jest taka wtyczka do ambient light ??????? Tego szukam od wczoraj :) Gdyby ktoś wiedział ? Będę wdzięczny- z instrukcji dołączonej z zestawem (oryginalny zestaw infiniti ) nic nie wynika tzn wynika, że powinna być w okolicach poduszki powietrznej pasazera, po zdjęciu glove box - według mnie nic tam nie ma :(

slepy62
26th-March-2017, 20:30
Witam Was serdecznie, udało mi się już zainstalować do mojego g37 sedan (2013) podświetlane listwy -to bardzo łatwe.
Dodatkowa złączka jest w okolicach pedałów gazu - bliżej bezpieczników jest zaizolowana niebieska taśmą i wisi sobie gotowa do podłączenia, ale gdzie jest taka wtyczka do ambient light ??????? Tego szukam od wczoraj :) Gdyby ktoś wiedział ? Będę wdzięczny- z instrukcji dołączonej z zestawem (oryginalny zestaw infiniti ) nic nie wynika tzn wynika, że powinna być w okolicach poduszki powietrznej pasazera, po zdjęciu glove box - według mnie nic tam nie ma :(

Sorry - zgodnie z instrukcją - demontujesz cały schowek + ściankę za schowkiem - odpinasz kabel od żarówki oświetlajacej schowek - w oplocie kabli do oświetlenia schowka powinieneś mieć zaizolowane (prawdopodobnie obwinięte cienką gąbką) dodatkowe gniazdko do podłączenia Ambient Light
9241

Andrzej
27th-March-2017, 02:05
Potwierdzam , w końcu doszedłem do tego drogą dedukcji- gdybym wczesniej odczytał Twoją wiadomosć było by łatwiej:) trzeba to wpiać w światełko oświetlające glove box :) Dziękuję za pomoc :) Może się przyda innym :)
Pozdrawiam Serdecznie