PDA

Zobacz pe?n? wersj? : kontrolka check engine po dodaniu listew pod¶wietlanych i ambient light, manetek



Andrzej
27th-March-2017, 22:31
Witam Was,
Robota ukończona, dodałem do mojego pojazdu pod¶wietlane listwy, manetki w kierownicy, ambient light etc.
Niestety po pracy pojawiło się ostrzezenie check engine, wylaczylem akumulator, znika to swiatelko ale po 5 minutach powraca, powiedzialbym ze blinka 4 razy na poczatku by koncowo sie zapalic na stale, co to moze byc? czegos zapomnialem podlaczyc ?
Odlaczalem pedal gazu do nawiercania, wydaje mi sie ze z wylaczonym pedalem niechacacy uruchomilem auto tzn bez odpalania ale wlaczylem zegary etc. czy to moze byc ten powod ? manetki wykluczam bo po ich zmianie swiatelka nie bylo :(

92489249

sirtrojan
28th-March-2017, 14:09
jak sie wy¶wietla ikonka to co¶ komputer odczyta. Podł±cz jakikolwiek komputerek do auta i napisz jaki masz komunikat.

Drzymek
2nd-April-2017, 08:58
A jak obroty na biegu jałowym? Nie wzrosły?
Odczytaj błędy komputera, tutaj masz procedurę, robisz wszystko do punktu nr4 i liczysz mignięcia długie i krótkie kontrolki SES: https://www.youtube.com/watch?v=95WszTnphPI


Wydaje mi się że jak wł±czyłe¶ zapłon przy wypiętym pedale gazu to musisz ponownie zrobić adaptację zerowego położenia pedału gazu i przepustnic.
Jest to do zrobienia przy użyciu pedału gazu, ale sporo z tym roboty.