PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Ku przestrodze



ciso1
31st-March-2017, 22:55
Dzisiaj jekieś ......... próbowały mi ukraść Q50. Na szczęście nie udało się ale jak twierdzi Policja Infiniti w Wawie to chodliwy towar....szczególnie hybrydy. Wyłamali zamek i powyginali drzwi. Policja twierdzi że mogą po niego wrócić...
Pisze aby wszyscy mieli to na uwadze i pilnowali swoje cacka.

mariuszzar
1st-April-2017, 07:03
O nie. Najpierw mazdy, pozniej toyoty. Teraz Q50tki.
Najgorsze, ze policja rozklada rece.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

pgkoci
1st-April-2017, 07:25
Przykro słyszeć. Kiedy się dobierali - w nocy?

ciso1
1st-April-2017, 07:53
W srodku dnia.... Na parkingu podziemnym monitorowanym.....

alezuch
1st-April-2017, 23:13
Szkoda, że Ci zniszczyli...
No ale jak pilnować? Tylko ubezpieczenie.
Wyłamany zamek, pogięte drzwi to raczej jakieś buce nie fachowcy.

ciso1
2nd-April-2017, 01:00
Najgorsze to zaburzone poczucie bezpieczeństwa i spokoju , uczucie że może spróbuja jeszcze raz....Myśle nad jakimś dodatkowym niestandardowym zabezpieczeniem bo jedno juz mam - jakieś ciekawe propozycje macie? Jeśli chodzi o GPS to Policja powiedziała że mają na to sposób

alezuch
2nd-April-2017, 01:46
Ja dla mnie jedyne to autocasco - do niedawna miałem mazdę i jak była afera jak to mazdy kradną w Wawie, to też właściciele się miotali co by tu jeszcze zamontować. Wtedynawet ASO wymyśliło dodatkowe moduły.
A chyba i tak się nie obronisz inaczej niż mając AC....

tiger456
2nd-April-2017, 07:09
Współczuję kolego, najprostsze i zarazem jedno z tańszych zabezpieczeń to dorzucenie ręcznego wyłącznika pompy paliwa, schowasz w jakimś ciekawym miejscu i zawsze będzie bezpieczniej :)

czejzee
2nd-April-2017, 18:19
Kurczę szkoda wielka, Twoja hybryda świetnie wygląda! To już drugi przypadek w Warszawie gdy słyszę że dobierają się do białej Q50.

AC owszem ale należy pamiętać, aby nie trzymać wartościowych przedmiotów w aucie... auto będzie nowe ale np laptopa z ważnymi danymi czy zdjęciami nie odzyskamy...

ciso1
3rd-April-2017, 22:14
Całe szczęście że im się nie udało bo w samochodzie było sporo ważnych dokumentów....