PDA

Zobacz pe?n? wersj? : no cóż pożegnanie



quku
3rd-April-2017, 22:04
czekałem czekałem na nowy model QX 70 ale się nie doczekałem :mad: więc czas na coś świeższego i padło na Porsche Macan GTS :peace: i tak się pożegnałem z Infiniti żeby 1 model klepać 10 lat to jakaś żenada

Tomek g35c
3rd-April-2017, 22:18
Coś się zaczyna i kończy...
Wpadaj na Forum napisz co tam z Prosiakiem...
Daj znać czy Ci to odpowiada czy nie...
Zarzuć fotki pokomentujemy... ;)

sirtrojan
3rd-April-2017, 22:21
gratki z zakupu nowego auta.

Jak pisałem w innym temacie - nawet najfajniejsze auto w końcu może się znudzić :)

Wpadaj od czasu do czasu na forum :)

stef
4th-April-2017, 09:45
Gratuluję! Świetny wybór. Opisz swoje wrażenia i zrób jakieś porównanie do FXa. Ja się chyba też nie doczekam. Ale bardziej się boję, że się doczekam i zmienię markę, bo nowe modele okażą się rozczarowaniem...

SUVFan
4th-May-2017, 17:55
Serdeczne wyrazy współczucia z powodu serwisu Prosiąt w PL i całej grupy Audi - rzeźnicy kieszeni S'ek wymieniający wszystko do skutku i z lubością "na koszt klienta" ;-)
Niektóre marki nie zmieniają szybko sprawdzonych i bezawaryjnych rozwiązań, aby takie pozostały, a nie były "nowym nie przetestowanym smartfonem optycznym" co kwartał - czysta rzeź marketingu na "niewiniątkach" :P

mariuszzar
8th-May-2017, 08:21
Macan GTS to juz cos. Podobno świetnie prowadzi sie.

Borszowski
8th-May-2017, 10:00
Porsche to Porsche klasa sama w sobie:) tylko pozazdrościć:)

SUVFan
8th-May-2017, 17:41
Macan to bebechy "Q5", tyle, że SQ5 lepiej zrobione od Macana... To jeden projekt, detale je różnią i to na korzyść SQ5 niestety.

libros55
8th-May-2017, 18:25
Niemniej dla znaczka wybral bym Porsche. Swoja droga zastanawia mnie dladzego Macan a nie Cayenne. Macan troche maly mi sie widzi chociaz QX tez wielki nie jest. Model sie znudzil OK rozumiem ale przeciez jeszcze mozna 5 literkow sobie sprawic i bedzie troche inaczej:)