PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Silniczek regulacji siedzenia w G37 USA



darekFX45
18th-April-2017, 22:42
Witam
PADŁ mi Silniczek do przesuwania siedzenia kierowcy ( lewy) a dokładnie złamał się plastik ( bo Silniczek dziala) .
Nie orientujecie się może gdzie go kupić.

slepy62
19th-April-2017, 08:30
Witam PADŁ mi Silniczek do przesuwania siedzenia kierowcy ( lewy) a dokładnie złamał się plastik ( bo Silniczek dziala) .
Nie orientujecie się może gdzie go kupić.

Plastiku tam dużo lol - opisz dokładnie CO i zrób zdjęcia TEGO CZEGOŚ

darekFX45
20th-April-2017, 22:25
Plastiku tam dużo lol - opisz dokładnie CO i zrób zdjęcia TEGO CZEGOŚ

Poniżej zdjęcia

darekFX45
20th-April-2017, 22:27
Złamana końcówka

slepy62
20th-April-2017, 23:11
Poniżej zdjęcia

Szukaj na używkach - silniczek jest w kpl. z dolną częścią siedziska (rama ze ślizgami) - w cenie tylko lol $1500~1800
- sam silniczek (nie wspominając o plastyku będącym jego częścią) w serwisach :infi: nie do kupienia...

w linku kilka silniczków na ebay.com

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=g37+driver+seat+engine&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xg37+drive r+seat+lift+motor.TRS0&_nkw=g37+driver+seat+lift+motor&_sacat=0

coupe'ta czy sedan powinno być bez znaczenia...

darekFX45
1st-May-2017, 22:49
Bardzo dziękuję i przepraszam za brak podziękowań i brak reakcji ale dopiero co wróciłem. Starałem się kupić lewy silniczek ale na ebay dostałem odpowiedź ze wysłanie do Polski jest niemożliwe. Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić. Żadnego znajomego w stanach nie mam.

slepy62
2nd-May-2017, 08:47
Bardzo dziękuję i przepraszam za brak podziękowań i brak reakcji ale dopiero co wróciłem. Starałem się kupić lewy silniczek ale na ebay dostałem odpowiedź ze wysłanie do Polski jest niemożliwe. Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić. Żadnego znajomego w stanach nie mam.

Według tego co jest w opisach coupe czy sedan nie powinno mieć znaczenia - ale na zdjęciach zabudowa silniczka (plastiki, cięgna) nieznacznie się różnią.

Na Twoich zdjęciach jest praktycznie sam silnik z wrzecionem - więc musisz się przyglądnąć temu co masz i zdecydować który będzie pasować.

Wyślij mi link/i do ogłoszeń które wybrałeś na PRIV - sprawdzę i wyliczę Ci ile by kosztowało sprowadzenie przez POLAMER - w tym tygodniu wysyłam lotniczą więc moge dołożyć ten silniczek do paczki, w W-wie paczka będzie za tydzień lub za dwa (zależy kiedy części dotrą do POLAMER w Chicago, lotnicze wylatują z Chicago w każdy piątek), z W-wy mogę Ci wysyłać kurierem do Włocławka.


Masz dodatkowo info na PRIV

slepy62
5th-May-2017, 09:13
darekFX45 - masz zapchaną skrzynkę na PRIV - link który podałeś nie działa...