PDA

Zobacz pe?n? wersj? : InTouch Sevices



Arek
24th-April-2017, 10:30
Cześć,

Czy działają u Was usługi InTouch Services ? Zdalny Klakson, Zdalne Światła, namierzanie pojazdu? U mnie niestety nie, wydaje mi się, że salon nie aktywował karty SIM wobec czego auto nie może się połączyć z Internetem. Pytanie czy to norma czy jednak jednostkowy przypadek?

Dzięki,
Arek

alezuch
24th-April-2017, 12:34
Nie działają

wojuś
24th-April-2017, 18:01
U mnie a samochód z 2016, In Touch to tylko atrapa, tak naprawdę nic tam nie ma, jakiś pic na wodę czyli kalendarz, jakiś zegar itp. nikomu nie potrzebne, przereklamowane i chyba jednak po prostu oszustwo.....:dupa:

lonek_rwl
24th-April-2017, 18:02
Nie padnę. Nasze roczniki 2014, 2015, 2016 w ogóle tego nie mają, za to narzekaliśmy na ogólny brak bajerów w tym całym InTouch.
Wy dostaliście nowości które znowu nie działają?!? Kpina.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mariuszzar
24th-April-2017, 19:20
Ok, czyli uslugi nie działają w Q50. A jak jest w Q60? Podobno jest tam juz nieznacznie poprawiony InTouch.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Arek
24th-April-2017, 20:11
To samo wg mnie. Są 2 aplikacje InTouch Mobile App gdzie jest Facebook i Google Search(to można wykorzystać aby coś powiedzieć dla nawigacji) i InTouch Service (aż 1.7 ocena w android market... ). In touch service niby pozwala włączyć zdalnie klakson i światła oraz namierzyć auto. Poza tym niby są powiadomienia o usterkach itd i można wykupić subskrypcje do powiadomienia o kradzieży pojazdu (miesiąc jest za darmo) Napisałem do centrum obsługi klienta i czekam na odpowiedź.

misiektoja
26th-April-2017, 04:13
Google Maps Search byłoby przydatne, bo pozwala wysłać wyszukiwany adres z przeglądarki na kompie/telefonie do auta, ale przez mierne mapy wbudowanej nawigacji jest to średnio użyteczne. Wykorzystuje tylko jak jadę gdzieś dalej, żeby mieć backup adresu docelowego w aucie.

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka

lonek_rwl
26th-April-2017, 07:43
Google Maps Search byłoby przydatne, bo pozwala wysłać wyszukiwany adres z przeglądarki na kompie/telefonie do auta, ale przez mierne mapy wbudowanej nawigacji jest to średnio użyteczne. Wykorzystuje tylko jak jadę gdzieś dalej, żeby mieć backup adresu docelowego w aucie.

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka

Skoro o tym wspomniałeś to działa Ci to?
Mi przestało.... a teraz nie mam pojęcia jak na nowo dodać auto do konta Google.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Arek
26th-April-2017, 12:07
Mi działa plus, że podaje do nawigacji auta współrzędne. Tyle tylko, że muszę mieć podłączone mobile app z telefonu (w apce wtedy pojawia się informacja, że połączono z autem) - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.infiniti.intouch&hl=pl Ale znowu z wbudowanej navi i tak nie korzystam.

Serwis nadal się nie odzywa a subskrypcje lecą :)

misiektoja
26th-April-2017, 12:59
Z dwa miesiące temu jeszcze działało, sprawdzę i dam znać.

Aa Arek napisał, że działa to na pewno działa. Subskrypcją się nie stresuj, bo jest za free przez to, że to taki shit. Co roku dostaje maila o darmowym przedłużeniu.

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka

Arek
26th-April-2017, 23:36
Dostałem dzisiaj taki update z serwisu:
Niestety opcje zdalny klakson, wykrywanie samochodu czy światła nie działają w żadnym Infiniti w Europie.

Pytanie o SIM poszło dalej. Zresztą głównie chodzi o to, żeby pozbyć się startowego ekranu, który informuje, że może wysłać informacje. SIM jest nieaktywny więc nie ma jak ich wysłać. Najłatwiej byłoby tam włożyć własnego SIMa i tyle, ale ta opcja jest :nono: I niby ID SIM jest potrzebne do rejestracji.

Tak BTW w my17 na portalu https://pl.intouch.infiniti.eu są takie opcje:

https://lh3.googleusercontent.com/ScCpFZi2LlxdMkorPFUKWdPZDViH4VSeR5mpIce8MFOGuLeZm_ BhrLmaPvbGC4pBGsiGp5W_tbPlBgiEUUgM4J4SWk5m-7rjxfSVRwN-6CVuI5T4z0KgpwmB8XS-rNjlPrq8HP5H2ySTLvMN6ZSEejHzb25aturbvqyTKyCjZpX5X7 ubs95_-iZ3jreNJ3rPUdVL48tk0Bijzz29M71qnSP68gOqEe4RbhfWV6N MsWlcNulrpBK64Ffi079kgI3-GpmIVnC4KmKsrWsjqAYUlC5EEeosq5LY6WnwsVIiX_t_oX3Lm_ IaTdNFUauLr6-tUrwVXRc-vnMLVYwyLXGUHR7ZSn30D2PEizIXBLxuyLmuzyKQA0NONKladc Y_4IwQ8Rz5iu058d_hHne_gasbTdABeubg91iyiLh9BW_bvZdO Bq9wTYkrgMbHiP_d7_8PBpbFJEt2t8UIHjPbsGr8woYzDSVxR2 6HKvJGfM9VEg8FvIpXc2hgp4ieWqscUz8Xu7Njlu3Tzzu9z26J OVQIeAscDH3f49hUZiAHE9eSIEHtA8RDn3Jv9axM34J4I5U3rI 3gjJbPe67crugiTFrM-k8ZHXLIoyfvV-cBAaOLrV-g_nz9sFpheVD0mrWHPM14m2z9-Ntbi-vh7wMRowIV_jegQtxKVeqvFgwm5hJJ6A=w736-h960-no

alezuch
13th-February-2018, 00:09
Nie wiem czy też to zauważyliście, ale...
Od jakiegoś czasu ta ikonka z samochodem i 'zasięgiem' (czy tam anteną) nie jest przekreślona - a do tej pory zawsze była.
10638

No więc spróbowałem i nagle działa - można zdalnie włączyć klakson, światła i sprawdzić lokalizacje samochodu. Chwilę to trwa ale działa.
Nie umiem powiedzieć od kiedy to się uaktywniło - może przy ostatnim serwisie coś ASO aktualizowało lub coś ogólnego włączyli.
Ten ekran 'powitalny' dotyczący intouch services nadal trzeba po każdym uruchomieniu wyłączyć, ale ja robię to już mechanicznie...
Moja wersja to rocznik 2016 a rok mod 2017.

ciso1
17th-February-2018, 02:14
Sorki- ale gdzie Wy to macie? Bo czytam i nie wiem o co kaman
BTW w q50 jest jakaś karta SIM?

Arek
20th-February-2018, 17:08
Ciso - tak jest karta SIM od producenta - muszę sprawdzić u siebie może już działa. Jak byłem w salonie ostatnio to też twierdzili, że w nowych modelach już działało. Ciekawe tylko, że nic na ten temat nie wiedzą w serwisie i odsyłają do handlowców ;)

Co do umiejscowienia - zobacz screenshot na górze - w prawym górnym rogu nawigacji po lewej od godziny.

ciso1
27th-February-2018, 01:15
Ale to sie jakoś włącza czy samo ma się włączyć ?

alezuch
27th-February-2018, 15:53
A tego to nie wiem - u mnie jakby samo się włączyło (ta aktywna ikona)
Wcześniej na 100% nie działało - więc przestałęm się tym interesować.
A teraz oprócz możliwości zdalnego uruchomienia klaksonu czy swiateł to jeszcze aktualny raport pokazuje o stanie podzespołów.
Oczywiście wszystko w aplikacji na telefonie.

viganot
14th-May-2018, 16:15
U mnie niestety InTouch Service wciąż nie działa. Nie mogę nawet sprawdzić położenia samochodu, a co dopiero włączyć klakson. Czy ktoś się orientował, czy jest potrzeba wizyty w serwisie, żeby to działało?

ciso1
24th-May-2018, 00:04
U mnie tez to nie działa. W ogóle nie ma tej ikonki samochodu

alezuch
24th-May-2018, 00:14
W ogóle nie ma? U mnie w tym czasie jak to nie działało to ikonka była tyle ze wyszarzone i przekreślona.

wlaziu
24th-May-2018, 11:29
U mnie tez to nie działa. W ogóle nie ma tej ikonki samochodu
Infi z 2013-2015 mają starszy i nieco ubozszy intouch. Nie mają własnej karty sim. Łączą się z internetem przez bluetooth i aplikację w tel.
Ale też nie mają durnego komunikatu z napisem ok, który trzeba za każdym razem kliknąć :p

mariuszzar
24th-May-2018, 11:53
Znajomy ma Q50 z 2017 i tez za kazdym razem klika OK.

slepy62
24th-May-2018, 13:45
Ale też nie mają durnego komunikatu z napisem ok, który trzeba za każdym razem kliknąć :p

Mają ale można go na stałe wyłączyć...

wlaziu
26th-May-2018, 21:58
Może wersje USA. U mnie w EUR nie przypominam sobie

ciso1
24th-June-2018, 13:37
Mój jest z 2016 r a nie ma ikonki
Chyb że..... kupiony koniec 2016 r ale nigdzie w dowodzie rej nie mam roku produkcji. Dekodery VIN też roku produkcji nie podają....Jak to sprawdzić ?

walek
30th-November-2018, 13:29
Ja kupiłem miesiąc temu Q50, roczny z salonu (rejestracja 11.2017, specyfikacja na rok 2018) i czekałem na PIN aby połączyć się z serwisem InTouch. I właśnie się dowiedziałem z salonu, że w nowych egzemplarzach (wersje 2018) serwis nie będzie działał, PINu nie dostanę. Jest to o tyle dziwne, że ikonkę samochodu z kartą SIM w oknie nawigacji mam aktywną. Dla mnie jest to niezrozumiałe, bo po co w takim razie SIM.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

eteter
30th-November-2018, 16:58
Niestety wygląda na to , że usługa InTouch nie działa w nowych Infiniti. Byłem przekonany, że wszystko jest w porządku bo na stronie Infiniti niby wszystko OK ale to nieprawda.
Q50 po lifcie nie ma tej usługi.

walek
1st-December-2018, 09:41
Szkoda, zwłaszcza że najprawdopodobniej SIM został no i za każdym razem OK na ekranie trzeba wciskać. Ciekaw jestem czy dotyczy to jedynie Polski czy również innych krajów europejskich. W USA chyba ciągle działa.

Ami777
2nd-February-2019, 08:59
Udało się komuś z nowym Q50 coś podziałać w temacie? U mnie się nie da na aplikacji na Androida zalogować w ogóle. A na pl.intouch.infiniti.eu nawet auta nie mogę dodać... Tajemniczy komunikat "Ten numer VIN nie jest obsługiwany".

eteter
3rd-February-2019, 21:11
Udało się komuś z nowym Q50 coś podziałać w temacie? U mnie się nie da na aplikacji na Androida zalogować w ogóle. A na pl.intouch.infiniti.eu nawet auta nie mogę dodać... Tajemniczy komunikat "Ten numer VIN nie jest obsługiwany".
Spróbuj na czacie na stronie infiniti pogadać z kimś z Biura Obsługi Klienta aby Ci uruchomili tę usługę. Oni dodają Nr VIN i dadzą Ci dostęp. Ja tak zrobiłem. Ale ta usługa to bzdet.
Będziesz mógł się zalogować....... no i wylogować. Ale z niczego mobilnie nie skorzystasz. Infiniti wyłączyło tę usługę jako mobilną w Q30,Q50 i Q60 . Ot taki chłyt marketingowy.

PawelInfi
4th-February-2019, 11:11
Zwłaszcza, że o wyłączeniu tej usługi dowiedzieliśmy się od producenta 'przez przypadek' bo nikt nas o tym oficjalnie nie poinformował. Infi od produkcji gdzieś w okolicach połowy 2017, czyli cały MY18+ ma już Intouch services niedostępny.

Rogal
4th-February-2019, 15:13
Mają ale można go na stałe wyłączyć...

Podpowiedz proszę jak :)

slepy62
4th-February-2019, 17:24
Podpowiedz proszę jak :)

Z tego co pisałeś masz wersję EU więc nic z tego...
Ja mam wersję US