PDA

Zobacz pe?n? wersj? : pytanie o olej g35



Kubaa
29th-April-2017, 19:55
Witam. Przyszedł czas na zmianę oleju. Dziwnie nie ma w sklepie mobila 1, który teraz jest wlany. w komputerze gościowi do tego g35 proponuję olej (zdjęcie),(jedyna opcja według komp) i mówi, że może zamówić mobila, ale nie da mi gwarancji. A na ten daje gwarancję. Zna ktoś ten olej, firmę? Nadaje się? :p skoro im w komputerze tak pokazuje to tragedii chyba nie będzie :) dodam, że jeden z droższych na półce ;)
9437
Mam nadzieję, że będzie czytelne zdjęcie.

grabba
30th-April-2017, 09:01
Napisz do kolegi Czarnepaliwo. On handluje olejami.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Lukasz
30th-April-2017, 10:45
Zależy jak jeździsz. Jeśli turlasz się po mieście i na autostradzie zajmujesz głównie prawy pas to olej będzie ok :)
MPM to chyba jakaś holenderska marka. Mają też w ofercie 5W-40 i na pewno będzie lepszym wyborem niż 5W-30.
Z tą ich gwarancją to trochę śmieszne. Gwarantują, że na ich oleju panewki nie obróci? A jak obróci to co wtedy? Remont wezmą na siebie? ;)

tiger456
30th-April-2017, 12:05
Jak masz kupować to coś, to ściągnij bez kombinowania Mobil1 albo Millers 5W50...

Kubaa
30th-April-2017, 12:31
Szaleć nie zamierzam. Od święta na dwójce do odcinki, a zwykle to do 4 no może 4,5 tyś obrotów rozpędzanie i się tocze po mieście :) na autostradzie też do 4,5 tys obrotów bo potem przełącza na paliwo :P także jak pociagne do odcinki to jeden raz a potem jadę dluugo delikatnie. I oczywiście zawsze na dobrze rozgrzanym. A co do gwarancji to właśnie tak gwarantują. Trzymać fakturę i jak się coś pójdzie nie tak to "biorą to na siebie" jednak znając takie gwarancję będą się bronić rękami i nogami wymyślając przy tym, że ja źle użytkowałem auto :)