PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jesienny Spot Warszawski - zakończenie sezonu



sirtrojan
13th-October-2010, 01:05
Jeśli jest intencja kolejnego spotkania jesiennego to proszę o propozycje!

i tak przy okazji - jak będzie ciepło lecz mokro to spotkanie koło tej knajpki / dworca Powiśle jest dobrym pomysłem. Duży parking i zaraz przybytek gdzie można usiąść i podziwiać autka! a na głowe nie kapie!

Athens
13th-October-2010, 21:52
Może niedziela 24 października? Jak już każdy wymieni zimówki będzie mógł podjechać, ha ,ha. Tak po obiadku na chwilkę można się chyba spotkać hmm? Parking tam jest spory , jeśli chodzi o Powiśle ale czy go zapełnimy powątpiewam... Piszcie kto może.

sirtrojan
13th-October-2010, 21:53
ja na tak :)

Dropser
14th-October-2010, 00:44
A można wziąć męża, bo my weekandy to raczej rodzinnie a na dodatek pozwalam się wozić własnym samochodem.

sirtrojan
14th-October-2010, 00:50
Jak ktoś ma to może zabrać ze sobą :)

dewon7
14th-October-2010, 01:03
Ja oczywiście też się piszę !! :)

Athens
15th-October-2010, 20:47
Skoro mamy tylko 4 chętnych to może w tygodniu Wam pasuje? Ci co nie mogą albo nie chcą(?) mogą podać inny termin, wszystko jest do przedyskutowania. Możemy spotkać się też w innym miejscu, może tu:

http://www.pinkflamingo.pl/index2.html

A może Route66 przy Al.Prymasa? Może to być np. poniedziałek tak dla odreagowania tego wstrętnego początkowego dnia tygodnia?

Szczep
15th-October-2010, 22:03
No to jest nas piątka. :)

babel
15th-October-2010, 23:32
Ja tym razem jestem na 100%!

dewon7
16th-October-2010, 00:43
Skoro mamy tylko 4 chętnych to może w tygodniu Wam pasuje? Ci co nie mogą albo nie chcą(?) mogą podać inny termin, wszystko jest do przedyskutowania. Możemy spotkać się też w innym miejscu, może tu:

http://www.pinkflamingo.pl/index2.html

A może Route66 przy Al.Prymasa? Może to być np. poniedziałek tak dla odreagowania tego wstrętnego początkowego dnia tygodnia?


Co do miejscówki to dla mnie bez różnicy - wszędzie mi pasuje. Natomiast w tygodniu nie dam rady przyjechać. Ostatnio jestem zawalony robotą i nie wychodzę z biura przed 20.00...

Athens
16th-October-2010, 01:20
Do moderatora. Proponuję przesunąć te pogaduchy o spocie do odrębnego wątku. Np.: CSW - Cykliczne Spotkania Warszawskie. I tam do woli proponować terminy, godziny, miejsca. Będzie ładnie, przejrzyście i każdy zobaczy , gdzie się spotykamy , gdyby na ostatnią chwilę chciał przyjechać. Możemy też jak POZIOMA pisał wpłacić składkę na zlot zakańczający sezon. Choćby nas 3 miało być to warto zapoczątkować takie imprezy. Posiedzieć przy piwku, soczku czy innym trunku. Zlot to nie to samo co spot, teraz jest nas kilku aktywnych forumowiczów ale po akcji ulotki będzie nas więcej! Do dzieła Panie i Panowie.Dyskutujemy wszak od tego jest forum.

Athens
19th-October-2010, 17:07
Czy możemy przesunąć spotkanie z niedzieli na sobotę? Czy to będzie problemem dla wszystkich chętnych? Bo mnie niestety w nd. nie będzie w Wawie :-(

sirtrojan
19th-October-2010, 23:58
:uwaga: Nieśmiało sugeruję żeby może przenieść to spotkanie na inny weekend ?

Knajpka pod wiaduktem nie ma ... krzesełek w środeczku tylko na zewnątrz.. wszytkie!

Athens
20th-October-2010, 00:12
W PinkFlamingo są w środku krzesełka , gdyby ktoś chciał :-D To przy Parku Szczęśliwickim. Może też być Arkadia. Szkoda, że w sob. nie damy radę się spotkać. A może Ząbkowsko-Markowska G-ekipa może spotkać się w sob. pod M1? No i później za tydzień oczywiście też.

sirtrojan
20th-October-2010, 00:16
powiem tak - moge nie byc na tyle dyspozycyjny aby aranżować jakiekolwiek spotkanie ale jeśli jakieś zostanie postanowione i zaklepane to postaram się pojawić.

Athens
20th-October-2010, 00:22
Bez ciebie to nie spotkanie. Dopasujemy się wszyscy na bank w tym miesiącu, damy radę. Najwyżej w pracy cię odwiedzimy, taka kolumna jak podjedzie...tych 9 aut. Tak to właśnie w klubie Infi jest, każdy zagoniony. Nie ukrywam,że też mam mało czasu ale taki spot to odskocznia od pracy. Pogaduchy o wszystkim i o niczym też są fajne!

dewon7
20th-October-2010, 00:51
Szczerze mówiąc ten weekend niezbyt mi leży ale oczywiście postaram się przyjechać. Następny weekend już w ogóle odpada bo będę poza wawą :(

sirtrojan
20th-October-2010, 01:00
Następny weekend jest prawie świąteczny wiec generalnie odpada.

Athens
20th-October-2010, 01:02
Aaa! No to pozostaje w tygodniu, ale Dewon pisał , że pracą zawalony. Inne kluby mają w tygodniu spoty to i my damy radę. Może koniec następnego tyg. czyli pt.?

dewon7
20th-October-2010, 01:19
Ja w tygodniu nie dam rady a w następny piątek już mnie nie będzie w wawie :(

Athens
23rd-October-2010, 00:24
Czy w sobotę ma ktoś ochotę na spotkanie nie wiem, np. mod M1 w Markach? Koło 19?

sirtrojan
23rd-October-2010, 00:28
mogie być ;)

Athens
23rd-October-2010, 00:33
No to jest nas 2! A reszta to teraz nie odp. bo piwkują a jak, wszak koniec tyg. pracy. Poczekamy na naszych ziomali :-D

dewon7
23rd-October-2010, 00:39
Ja też postaram się dołączyć :)

Athens
23rd-October-2010, 00:47
No to 2 Gii i jeden ale jaki FX ! Bravo! Czekamy na resztę,chłopaki tylu się deklarowało, pokażcie, że możecie! Trzeba zacząć się regularnie spotykać jak w przyzwoitym klubie. ZAPRASZAMY na spot!

sirtrojan
23rd-October-2010, 00:51
Gdzie dokładanie w tym M1?

Athens
23rd-October-2010, 00:59
Gdzie chcesz. Może być przed samym wejściem. A może lepiej w Arkadii i do Street pójdziemy? Albo do Sphinxa? Zjemy , pogwarzymy, hmm ?

sirtrojan
23rd-October-2010, 01:02
dla mnie moze byc M1 - tam tez pewnie jest jakas miska :) wy macie blizej :)

Athens
23rd-October-2010, 01:09
KFC, Sphinx, Pizza Hut, Kebab House.... i nie pamiętam więcej. Jak jest ogólna zgoda to możemy zajechać do Jeffsa na Polach Mokotowskich? Ot taka moja propozycja.

sirtrojan
23rd-October-2010, 01:13
nie mam tyle czasu żeby atakować jeffsa - poza tym sobotni wieczór może byc tam pełno.

natomiast jakieś większe spotkanie możemy tam zorganizować bo w sumie chłopaki z infiniti nie powinni spotykać sie na dachu i dopychać MC-em. :)

Athens
23rd-October-2010, 01:16
Pracuś! Albo imprezowicz! Heh. Spotykamy się w M1 i do Sphinxa pójdziemy. Infi to nie Subaru spartańsko w środku wykonane i jeść też nie możemy byle jak.

dewon7
23rd-October-2010, 01:21
Ja jutro też niezbyt stoję z czasem więc mi bardziej odpowiada M1. Oczywiście do Arkadii czy gdzie tam jeszcze też dojadę ale wtedy krócej zostanę ...

Athens
23rd-October-2010, 12:28
Czyli 19.00 M1. Wejście od strony Media Markt.


A co pozostali Warszawiacy robią koło 19? Może wpadną?

sirtrojan
23rd-October-2010, 16:33
może ok 19.40 dołączy do nas Włos-u.

Blacka niestety nie będzie.

dewon7
23rd-October-2010, 16:40
Panowie... ja dzisiaj niestety raczej do was nie dołączę:( Goście mi się wieczorem zapowiedzieli i jest mało prawdopodobne żeby udało mi się wyrwać. Bawcie się dobrze! :)

Black
23rd-October-2010, 16:55
Musze poświęcić troche czasu rodzince,bo ostatnio wszystko zaniedbuję,ale następnym razem pisze się na 99%:)

Black
23rd-October-2010, 23:03
No jak tam po mini spociku 'chłopacy'?

sirtrojan
23rd-October-2010, 23:04
spotkanie sie odbyło! był jeden FX(sirtrojan), dwie coupety (Athens i Devon) i jeden sedan g35x (Wlos).
Widzieliśmy jeszcze jednego klubowicza ale nie przyłączył się do naszego grona.

Przedyskutowaliśmy tematy istotne dla funkcjonowania forum - wypiliśmy po herbatce z cytrynką.
Przewodnim jednak był: jak i gdzie zamontować światła do jazdy dziennej !

Dodatkowo dwie osoby dokonały wpłaty na ulotki klubowe!

Athens
24th-October-2010, 00:21
Dzięki za spotkanie chłopaki! No i znowu nauczyłem się nowych tricków z pilota, heh!

sirtrojan
24th-October-2010, 00:33
wszyscy sie nauczyliśmy hehe
dzieki za spotkanie :)

dewon7
24th-October-2010, 01:09
I ja też się nauczyłem nowego triku z pilotem:) Dzięki za spotkanie i do następnego!:)

domino
28th-October-2010, 00:18
Kurcze cos mnie ominęło?:)

Athens
28th-October-2010, 00:54
No raczej.Przede wszystkim dobra pogadana przy herbatce i pizzy.

Spotkań będzie wiecej,wiec proponuje śledzić forum.

Warto przyjechać nawet na chwile.

Hensle
31st-October-2010, 15:15
Co to za tricki?

Black
1st-November-2010, 10:05
Co to za tricki?

odpowiedz znajdziesz tutaj:)

http://www.ifans.pl/showthread.php?681-Infiniti-tricki-z-pilotem-%29&p=6513#post6513

Athens
2nd-November-2010, 20:33
Panie i panowie zapytam z wyprzedzeniem.

Z racji tego , że mamy już ustalone , że nasze spoty odbywają się w miarę regularnie pozwolę sobie zasugerować termin kolejnego... może to być np. początek grudnia a najlepiej przy okazji tej imprezy:

http://www.barborka.pl/index.html

Co Wy na to? Nie wiem czy lubicie te klimaty, ale może to być gdzieś na Bemowie, np. przy Carrefour - sensowe bo w tym dniu będzie tam mnóstwo osób na bemowskim odcinku specjalnym.
Czekamy na propozycje co do terminu i pisać łanie z góry czy pasuje. U nas to każdy zapracowany i jak miesiąc z góry termin będzie uzgodniony to się nie wykręci.


5!

sirtrojan
2nd-November-2010, 22:57
Ja jak zwykle na TAK :)

POZIOMA
2nd-November-2010, 23:04
Ja jeszcze się zastanowię:confused:

Athens
3rd-November-2010, 15:16
Piotrek jak nie przyjedziesz to nie pokażemy ci kilku fajnych tricków z pilotem od Chryslera ;-)

A jak pozostali? Dobry termin? Szczególnie mile widziani nowi forumowicze, zapraszamy serdecznie!

Plan może wyglądać tak:
1.Spotykamy się na parkingu w Carrefour, jak najwyżej się da, wiem , że ciężko z miejscem będzie bo to sobota i ludzie zakupy robią a dodatkowo masa przyjezdnych na Rajd Barbórki ale do ogarnięcia.
2.Zaprosimy może kogoś pozostawiając wizytówkę za szybą (pewnie FX upolujemy).
3.Możemy usiąść i przekąsić coś / kawkę wypić / coś na słodko.
4.Pójść na OS i popatrzyć jak na "hopie" wyskakują Sti , Evo i inne rajdówki. A będzie pewnie coś z minionych lat, kiedyś podziwiałem Lancie Delta Integralle, w barwach Martini...
5.Rozjechać się spokojnie do domów.
6.Albo jak ja przetransportować się w okolice Karowej i popatrzeć na "deserowe" jazdy. W 2008 Sołowow jechał na 3 kołach , więc działo się.

Czekamy na zgłoszenia i poprawki planu. Oczywiście inny termin też wchodzi w grę.

slepy62
3rd-November-2010, 21:58
Chętnie "się zapoznam". 4 grudnia - parking (kryty?) Carrefour naprzeciw lotniska Bemowo ? godzina ...?
Pytanie mam inne - co w wypadku dużej ilości chętnych i pełnych parkingów.
Jak byłem na koncercie AC/DC musiałem zaparkować prawie kilometr od lotniska.
Pozdrawiam Irek

sirtrojan
3rd-November-2010, 23:13
osobiście sugerował bym Wola Park i jakiś majestatyczny przejazd na bemowo ;)

Athens
4th-November-2010, 00:08
Wola Park jest w porządku.Nas to tylu nie będzie co na koncercie...chociaż Rajd Barborki da się we znaki przez ludzi z całego kraju.Mnie 2 lata temu to auto odholowali :-)
PS.Odholowane auta trafiają na parking w Blue City-koszt to mandat,około 100,odholowanie coś koło 300 i każda rozpoczęta doba na parkingu 24zl.

slepy62
4th-November-2010, 23:19
Devon / Athens / Rider

to może konwojem Panowie z pod M1 - ja w okolicach Nieporętu

Athens
5th-November-2010, 00:08
Nie ma sprawy z mojej strony!

Szczep
12th-November-2010, 13:45
Ja także bardzo chętnie. W sumie, to żałuję, że wcześniej się nie zreflektowałem, a chyba nie wszyscy wyjechali
z naszej pięknej stolicy - fajnym terminem jest właśnie aktualny długi weekend. Kto ma ochotę na nieco szybszego
spota? :D

Athens, odholowanie auta kosztuje 400zł + 100zł mandatu z taryfikatora za złe parkowanie, no i może ew. jeszcze jakiś 1pkt. karny należałoby doliczyć? :)

rider
13th-November-2010, 23:36
Devon / Athens / Rider

to może konwojem Panowie z pod M1 - ja w okolicach Nieporętu

Mi również pasuje start spod M1, może wreszcie uda mi się poprawić frekwencję ?

sirtrojan
13th-November-2010, 23:54
dobra to ja wstępnie tez wbijam się na M1.

Athens
14th-November-2010, 13:20
"Athens, odholowanie auta kosztuje 400zł + 100zł mandatu z taryfikatora za złe parkowanie, no i może ew. jeszcze jakiś 1pkt. karny należałoby doliczyć?"

Szczep pytasz o to , bo tam znak zapytania widzę czy stwierdzasz jak teraz jest? :-D

Napisałem, że coś koło tego dokładnie nie pamiętam... Pewnie ostatnio cię odholowali i na świeżo na mówisz :-P
Oby takich sytuacji jak najmniej!

Proponuję , żeby kto może oczywiście pod M1 się pojawił i z tej strony wjedziemy korowodem na Bemowo.

Black
14th-November-2010, 16:06
Pewnie też podskoczę,jeżeli będzie tłoczno i nie będzie miejsca parkingowego to odpadam:).

mam zasadę że zawsze parkuje dalej od innych aut bo nie chce zaliczyc przypadkowej obcierki drzwi.

Athens
14th-November-2010, 18:15
Pewnie też podskoczę,jeżeli będzie tłoczno i nie będzie miejsca parkingowego to odpadam:).

mam zasadę że zawsze parkuje dalej od innych aut bo nie chce zaliczyc przypadkowej obcierki drzwi.

To wjedziesz pomiędzy FXy a z przodu i z tyłu zablokujemy cię G35. Nikt cię nie dotknie :-D

Dasz radę.

Szczep
15th-November-2010, 13:47
Hehe, nie. Nie jestem jeszcze taką łamagą, zeby dac sie zlapac na lawete, tym bardziej FXem ;) znak zapytania dotyczy tego 1 pkt., gdyz nie wiem, czy do odholowania moga dolaczac pkty karne.

To jak? Kiedy spot w koncu?:p

sirtrojan
15th-November-2010, 14:17
Szczepciu, nic się nie zmieniło - spot na barburkę pod M1 i przejazd na odcinek na Bemowo :)

Szczep
15th-November-2010, 15:30
Ajj jeszcze tyle czekania:) nie moge sie juz doczekac zimy i jakiegos slizgania:)

sirtrojan
15th-November-2010, 15:46
chłopaki w G też nie mogą się doczekać ślizgania ;) zapowiadają na początek grudnia juz jakiś przymrozek wiec na spota jak znalazł heeh :)


tak poważniej to w sumie za 3 tygodnie - zleci jak jak siemasz.

Black
15th-November-2010, 16:19
chłopaki w G też nie mogą się doczekać ślizgania

tak ehe,slizganie się G to ostatnia rzecz której potrzebuje,aż szlag mnie trafia kiedy pomysle o śniegu i RWD w moim

dewon7
15th-November-2010, 16:26
Blacku.... a co ja biedny mam powiedzieć? nie dość że RWD to jeszcze wiszę na każdej zaspie :) w tym roku chyba muszę się zaopatrzyć w jakąś małą saperkę :)

Athens
16th-November-2010, 01:23
Polatac bokiem fajna sprawa.Ale to nie trzeba na zimę czekać bo w RWD cały rok można. Na zlocie to nie poszalejemy bo to nie ta godzina na miejskie harce :-(

A co do tego 1 pktu to nie pamietam...