PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Roczny przebieg g35/37 coupe



Kubaa
9th-May-2017, 20:12
Witam. Interesuje mnie ile rocznie kilometrów robicie tymi samochodami. Pytam, bo aktualnie pracuję w Holandii i baardzo nie chce rozstawać się z samochodem na kilka miesięcy (zostawiając w garażu w Polsce), a z drugiej strony strasznie mi szkoda gonić auto. Raz na kilka miesięcy ale jednak.

sirtrojan
9th-May-2017, 21:17
znam takie coupe które robi 2000 rocznie i to tylko jak nie pada :)

Kubaa
9th-May-2017, 21:43
Zdaje sobie sprawę, że takie istnieją. Dlatego serce mnie boli na myśl, że swoją bym tak męczył ;)

miki1700
9th-May-2017, 21:51
Ja sam osobiście mieszkam poza granicami naszego kraju i jestem raz w miesiącu na tydzień w PL, także też nie robię jakoś dużo km. Do cieplutkiego garażu i niech się grzeje :D

Kubaa
9th-May-2017, 22:01
Raz na miesiąc to też bym mógł. Ale ja wracam zazwyczaj raz na ponad 3 miesiące. Nie widzi mi się czekanie tyle na przejażdżkę autem jak teraz praktycznie codziennie gdzieś muszę jechać :D ale to może jeszcze ekscytacja po kupnie mi tak nie przeszła. Będę się starał jeździć co miesiąc na tydzień to wtedy nie będzie wielkiego problemu :) jednak narazie muszę wybrać między sercem a rozumem :P

Miko
9th-May-2017, 22:08
Kasia zrobiła swoim G37 15 tys przez 3 lata...

neromax
10th-May-2017, 09:36
Ja to auto mam na codzień, więc rocznie zrobię minimum 17tys km ...

Szkoda ? no co wy, po to jest auto żeby nim jeździć.

Kubaa
10th-May-2017, 18:42
W sumie racja. Szybciej się zużywa, ale wszystko można wymienić na nowe :) najgorsze jest to, że zwiększa się szansa na wypadek choćby nie z Twojej winy. Dostane np 40 tys odszkodowania i co? Kto mi znajdzie od strzała drugie takie zadbane na sprzedaż? Bym rok szukał nowego auta, a i tak nie wiadomo na co się trafi. To mnie przeraża. Powinno być jakieś zadość uczynienie za "rzadkie, zadbane auto" :D chyba ostatnio staje się pesymistą..

MaciekGT
10th-May-2017, 22:08
znam takie coupe które robi 2000 rocznie i to tylko jak nie pada :)

Może mówisz o mnie?... :eyebrows:
Generalnie to żona ma swoje, ja mam służbowe a do tego jeszcze motor, na G37 pozostają więc wypady weekendowe i jakieś przekazdy po mieście dla przyjemności. Rocznie robię od 2-3 tys.km a w zimę auto garażuje pod pokrowcem - brak opon zimowych.
Jedyny problem to akumulator - trzeba go co dwa miesiące podładować bo po ponad 3 już nie chciał zakręcić (alarm fabryczny zjada swoje)

Kubaa
10th-May-2017, 23:29
No właśnie a moje g35 to jedyne auto jakie mam, a do tego w moim odczuciu bardzo dobrze się nadaje na codzień :) jadąc ponad 1200 km za jednym razem pod koniec nie chciałem wysiadać, bo tak dobrze się jeździ i wygodne jest :)