PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Olej inny niż polecane :



thefi
1st-June-2017, 18:42
Witam, na wstępie zaznaczę, że poprzedni właściciel konsekwentnie jeżdził na Mobil 1 0w-40. Taki olej został zalany też po remoncie. Zamierzam zmienić go na Liquid Molly 5w-40. Dlaczego na taki? no cóż zacznę z innej beczki a mianowicie silniki BMW jak wiadomo łatwego życia nie mają :) próbowałem różne, najkrócej CASTROL (600km był) który po zjeżdzie z autostrady i małym sprincie na niej dawał piękny koncert na szklankach niczym Chopin, szybka zmiana na LM i po 300km cisza, że silnika na wolnych nie słychać po dzień dzisiejszy a 300tyś na blacie BEZ REMONTU już jest a ponadto ta firma leje oleje tylko w swojej siedzibie i nigdzie indziej. Pytanie, lał ktoś już LM do INFINITI, czy też inną chemię z tej firmy?? Ja mogę odnieść się jedynie do działania takowej w BMW a tutaj sprawdzała się naprawdę nieżle np. do wyciszania popychaczy czy dodatki paliwowe do wtryskiwaczy (cykanie ucichło po jednym zbiorniku z tym ustrojstwem).

grabba
1st-June-2017, 23:41
Grunt to lać oliwę z pewnego źródła. Niestety Mobil zdarza się podrabiany. Poczytaj na forum posty kolegi Czarnepaliwo o olejach. Cześć osób z forum zamawia u niego płyny do Fifirifi - np. ja.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka