PDA

Zobacz pe?n? wersj? : keyless programowanie



milo222
12th-June-2017, 10:01
Witam
czy bez consula można zaprogramować keyless ? mam pakiet tech i odpalanie bez kluczyka. Jestem po wymiane deski ( bąbelki) i po złożeniu wszystkiego nie działa odpalania bez kluczyka - samochód otwieram z pilota i tak samo działa otwieranie z guzika na klamce ale odpalić już nie mogę tylko kluczyk - any idea ???

djoneway
12th-June-2017, 10:39
Dziwna sytuacja bo ja też jestem po wymianie deski, też mam keyless i mi wszystko działa. Jesteś pewien że na pewno podpiąłeś wszystko tak jak trzeba?

milo222
12th-June-2017, 11:23
tak sprawdzałem 3 razy mało mnie cholera nie wzięła - obawiam się że bez kompa nie wyłapię błędu a po zwykłym obd jest czysto

djoneway
12th-June-2017, 12:24
Ja miałem tak że przy wypięciu modułu, który znajdował się w tunelu środkowym i był przykręcony do części wspólnej z podłokietnikiem to nie działał mi w ogóle keyless, nie dało się przekręcić stacyjki. Dopiero po jego wpięciu wszystko wracało do normy.

milo222
12th-June-2017, 20:56
ide sprawdzić :/

djoneway
17th-June-2017, 13:01
I jak tam Milo uporałeś się z problemem?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Borszowski
17th-June-2017, 13:31
cześć
Dominiku czy to jest normalne że z pilota umiem otworzyć wszystkie szyby ale zamknąć to już muszę standardowo od środka? w innych autach jak przytrzymuje pilota na otwieraniu drzwi to szyby się opuszczają a jak na zamykaniu to się zamykają, a tu tylko można otworzyć:)

djoneway
17th-June-2017, 14:26
Krzysiek dokładnie z tym samym problemem miałem pytać na forum. Mam tak samo, dziwne to bardzo ale wychodzi że to normalne. Czy inni użytkownicy mogą to potwierdzić? Nie da się zamknąć szyb z pilota.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Kenio79
17th-June-2017, 14:53
Otwieranie szyb ok ale zamykanie szyb lipa. Zastanawiałem się kiedyś nad tym i próbowałem gdzieś doczytać ale ten typ raczej tak ma.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Kenio79
17th-June-2017, 14:55
U mnie otwierają się tylko przednie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

djoneway
17th-June-2017, 16:47
Tak tylko przednie.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Borszowski
17th-June-2017, 17:14
to mi wszystkie cztery się otwierają ale nie zamyka żadna...dziwne

djoneway
17th-June-2017, 19:41
No kurde dziwne, pewnie da się to jakoś przeprogramować bo moduł komfortu jest więc po co zakładać nowy.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

slepy62
18th-June-2017, 10:39
Typowe amerykańskie "zboczenie" związane z bezpieczeństwem dzieci...

W wersjach europejskich możliwość otwarcia = możliwość zamykania z pilota (tak miałem w FX30d)

W moim US Q50 - jest tylko możliwość otwarcia....

Jak znajdziecie rozwiązanie lol dajcie znać...

Ologt
26th-July-2017, 19:46
W FX35 1GEN nie da rady otwierać wszystkich tylnych szyb z pilota bo jak spojrzycie na tylne panele od otwierania nie mają przełączników dwuzakresowych. W FX45 za to jest ,nawet jest symbol "A" na każdym przycisku i jest dwuzakresowy .Przełożenie panelu z 45 do 35 też wam nic nie da bo są inne wtyczki ,sprawdzone osobiście.