PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Domykanie szyb z pilota?



djoneway
17th-June-2017, 13:38
Hello, Czy da się w FX I generacji zamknąć szyby z pilota? Na pewno da się je otworzyć ale za cholerę nie idzie ich domknąć...

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Borszowski
17th-June-2017, 16:21
gdzieś na forum wyczytałem że ktoś umiał zapalać silnik z pilota:) ale o zamykaniu szyb nikt nie pisze:)

sirtrojan
17th-June-2017, 17:11
dodatkowy moduł zamknie ci okna :


https://www.youtube.com/watch?v=oZKzFcmvfnk

Miko
17th-June-2017, 18:09
Na pewno można. Ostatnio obok mnie zaparkował odpicowany golf III. Po wyjściu z niego właściciel zamykał pilotem nie tylko szyby ale i szyberdach...

Borszowski
17th-June-2017, 18:36
w audi i bmw też tak mam ale w FXie niestety nie

yoozeg
17th-June-2017, 23:35
Otworzyć można, natomiast jedynym sposobem na szybkie zamknięcie jest użycie kluczyka w zamku drzwi kierowcy. Przekręcamy tak jak byśmy zamykali auto i trzymamy. Po ok. 3 sekundach szyby się zamkną. Tak to działa u mnie w Fx50.

slepy62
18th-June-2017, 09:41
Typowe amerykańskie "zboczenie" związane z bezpieczeństwem dzieci...

W wersjach europejskich możliwość otwarcia = możliwość zamykania z pilota (tak miałem w FX30d)

W moim US Q50 - jest tylko możliwość otwarcia....

Jak znajdziecie rozwiązanie lol dajcie znać...

djoneway
18th-June-2017, 10:14
Heh dziwne te ich zboczenia, safety first, jak to mówią😕

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

holdek
19th-June-2017, 14:04
tak jak Irek napisal w wersji EU dziala tez zamykanie, trzeba przytrzymac dłużej przycisk zamykania samochodu.
Ciekawostka przy bokadzie otwierania drzwi z tyłu ani zamykanie ani otwieranie tylnych szyb z pilota nie dziala

Black
19th-June-2017, 17:00
Otworzyć można, natomiast jedynym sposobem na szybkie zamknięcie jest użycie kluczyka w zamku drzwi kierowcy. Przekręcamy tak jak byśmy zamykali auto i trzymamy. Po ok. 3 sekundach szyby się zamkną. Tak to działa u mnie w Fx50.

Działa też w G35,sprawdzane przed chwilą:)