PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam ponownie i dziękuję za rady nt EX vs. FX :-)(-: Pb vs. On



slepy62
21st-October-2010, 23:32
Gdzieś zapodziałem hasło, więc nowy login.
Zdecydowałem się w końcu na FX-a ale jednak 30d więc jest remis :)
Zdecydowało kilka czynników:
-opinia czarnejxp że to nie męskie auto :) thanks
-robię dużo przebiegów w tym 2/3 po mieście,jak sobie policzyłem, róznica w koszcie paliwia w ciągu ~5 lat to dla FX37 ponad ~50t dla ~FX50 67t, a gdybym miał brać benzynę to FX50-tkę, dodając do paliwa różnicę w cenie to ponad stówa
-rozumiem zastrzeżenia "oktanowców" :) jeździłem 20 lat benzyniakami i 8 lat dieslami - więc pewną wiedzę praktyczną mam
-przejechałem się i na FX-ie Pb i On i choć jest różnica to niewielka, poza tym jak będę chciał się wyżyć na Pb - wsiądę w Giuliettę mojej ukochanej a w trybie Dynamic jest czym poszaleć, zwłaszcza z tymi właściwościami jezdnymi jakie ma to autko :)
-szczerze mówiąc - gdybym nie wiedział że wsiadam do FX 30d - miałbym problem z rozpoznaniem że to dieselek, bulgocik jak z
v-benzyniaka, siła ciągu i dynamiika bardzo duża...
-silnik to faktycznie renault-nissan, ale w obecnych czasach, czy to ma jakieś znaczeni ?. Czy wiemy który koncern jest tak naprawdę CZEGO właścicielem, zwłaszcza jeśli mówimy o technologiach ?
Jeszcze raz dziękuję za opinie i mam nadzieję nie spłonąć na stosie polanym ropą...:)

dewon7
21st-October-2010, 23:42
Witaj ponownie :) nie ważne czy benzyna czy diesel - ważne że INFINITI!:)

sirtrojan
21st-October-2010, 23:56
zgadzam się z przedmówcą :) witamy w klubie

btw
usunąć twoje poprzednie konto? czy może spróbować je połączyć w jedno?
a następnym razem pisz do mnie po nowe hasło ;)

co do diesla to ktoś musi być pierwszy (FX30d) !

Black
21st-October-2010, 23:56
Zgadzam się z kolegą "dewonem" ,dla mnie auto może byc zasilane sokiem z kiszonej kapusty,byleby na grillu widniał ten znaczek:infi:

slepy62
21st-October-2010, 23:59
Możesz połączyć, zdaje sie że za szybko chciałem wejść po anulowaniu hasła a nie zauważyłem komunikatu o odczekaniu 15 minut i...
Następnym razem napiszę.
Dzięki
Ireneusz

sirtrojan
22nd-October-2010, 00:03
zrobione :) zostałęś slepy62

wrzuc jakies fotki :) ale takie zeby bylo widać ze autko jeszcze pachnie świeżością!

Athens
22nd-October-2010, 00:16
Witamy z Infiniti w garażu! Diesel fajna sprawa jak dużo jeździsz, ale czy brzmi jak V w benzynie to musisz mi na zlocie jakimś udowodnić :-P

Powodzenia!

Jacob_USA
22nd-October-2010, 01:04
Witaj na forum INFINITI :)

czarnaxp
22nd-October-2010, 02:03
:infi:Witam i ja ponownie :) ile to my juz tu mamy tych eFiXow ... fiu fiu :) czy to diesel czy benzyna jak dla mnie obojetne :) ważne, ze Infinitos.... ja w pl to pewnie gaz wstawie hahahahah ;) :infi: