PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Homelink



romgor
20th-July-2017, 21:41
Mam w swoim INFINITI FX35 '07 lusterko z homelinkiem i kompasem. Kompas działa, natomiast przyciski od Homelinka są jakby nieaktywne, bo nie udaje mi się kasować ustawień poprzedniego właściciela (o ile miał). Ale po wciśnięciu i przytrzymaniu pierwszego i trzeciego przycisku homelink powinna dioda na czerwono się zaświecić. Czy ktoś wie, gdzie ewentualnie znajduje się bezpiecznik od homelinka oraz sam moduł homelink?
Przepraszam, ale nie do tego działu wrzuciło mi się zapytanie.

Shimomura
21st-July-2017, 00:21
Mam w swoim INFINITI FX35 '07 lusterko z homelinkiem i kompasem. Kompas działa, natomiast przyciski od Homelinka są jakby nieaktywne, bo nie udaje mi się kasować ustawień poprzedniego właściciela (o ile miał). Ale po wciśnięciu i przytrzymaniu pierwszego i trzeciego przycisku homelink powinna dioda na czerwono się zaświecić. Czy ktoś wie, gdzie ewentualnie znajduje się bezpiecznik od homelinka oraz sam moduł homelink?
Przepraszam, ale nie do tego działu wrzuciło mi się zapytanie.

Ja bym odpuścił, no chyba, że posiadasz bramę z odbiornikiem pracującą na częstotliwościach z za oceanu :) . tak czy inaczej warto sprawdzić wszystkie bezpieczniki ;) na klapce masz diagram, który od czego.

grabba
21st-July-2017, 01:29
Są dostępne tanie odbiorniki, które działają na częstotliwościach US, które można wpiąć w sterownik bramy. Było już o tym na forum.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Shimomura
21st-July-2017, 09:00
Są dostępne tanie odbiorniki, które działają na częstotliwościach US, które można wpiąć w sterownik bramy. Było już o tym na forum.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Do jednych można do innych nie, ogólnikowo było przerabiane ale konkrety raczej tylko na forum o bramach :) Na pewno dodatkowo co najmniej kilka setek przy 1 bramie, no i trzeba być jedynym ich użytkownikiem :)

robson_69
25th-December-2018, 21:58
Do Homelinka musisz miec odbiornik działajacy na tej samej częstotliwości co on, inaczej nie bedzie działał.
robson_69

djoneway
25th-December-2018, 23:18
Zastanawia mnie czy ktoś próbował przerobić lusterko tak by wpakować tam transmiter o częstotliwości 433Mhz albo np. elektronikę od pilota samokopiującego podpiętego pod przyciski obudowy lusterka...

robson_69
26th-December-2018, 00:05
Ja mam w swoich autach (inne marki) zamontowane nadajniki otwierające bramy np. mrugnięciem świateł. Bardzo przydatny gadżet.

djoneway
26th-December-2018, 12:46
Ja mam w swoich autach (inne marki) zamontowane nadajniki otwierające bramy np. mrugnięciem świateł. Bardzo przydatny gadżet.

Robson, czyli każdy może "wjechać Ci na chatę" mrugając światłami ;)? Czy masz na to jakąś tajną sekwencję mrygania :confused: