PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX czy allroad, ......



Matvp
28th-July-2017, 23:58
Witam wszystkich
mam dylemat ponieważ posiadam Infiniti FX35 od 3 lat i przeżyłem z nim sporo (wymiana silnika, remont zawieszenia, przeróbka świateł, sportowe chamulce,...) sporo tego było, wszystkiego nie pamiętam.
Szkoda mi go sprzedawać bo sprawuje się znakomicie, ale mam chętnego na zakup i zastanawiam się czy sprzedać i zmienić na A6 ALLROAD z 4,2fsi
Allroad no jest brzydki ale jest komfortowy i praktyczyny, a że kolejna córa w drodze... to bagażnik by sie przydał:)
Z chęcią poznam wasze opinie, może ktoś jeździł Allroad to by mi podpowiedział, chyba że coś innego...
Ale wolałbym zostać przy INFINITI

mariuszzar
29th-July-2017, 10:37
Z racji powiększenia rodziny bedziesz narzekac na bagaznik FX. Allroad jest bardziej pakownym autem.
To, ze sporo rzeczy naprawiles/wymieniles w FX spowoduje, iz sprzedaz go po prostu za wyzsza cene.

Sa niekiedy takie sytuacje, ze serce musi ustapic miejsce rozumowi/rozsadkowi.

COUGAR
29th-July-2017, 11:48
Bagażnik dachowy i problem z głowy ;) a nie jakieś tam audi :P

djoneway
29th-July-2017, 11:49
z którego roku ten allroad? Na pewno wrażenia z jazdy tym 4.2 muszą być bardzo fajne no i auto tak jak mówisz bardziej praktyczne. Chyba czas pożegnać się z FXem z łezką w oku...:wave:

Shimomura
30th-July-2017, 14:29
Poczytaj troszkę na temat nagaru na zaworach dolotowych we wszystkich silnikach FSI , w moim przypadku był to argument na nie. My dajemy rade w 4-kę w fifi, a jak duuży trip to jak radzi COUGAR, zacny box na dach i problem z głowy :)

Piotr_Z
31st-July-2017, 12:16
Hej, miałem A6 S-line z 3 litrowym dieslem, więc o silniku 4.2 FSI się nie wypowiem. Buda pakowna, auto bardzo solidne i jeśli lubisz klasyczny, spokojny design AUDI to będziesz pewnie zadowolony. Napęd quarto jest genialny. Ja przeskoczyłem na SUV-y bo ... nie chce mi się schylać przy wsiadaniu. Trzeba też bardziej uważać na krawężniki i nierówności bo auto niżej zawieszone (oczywiście - wystarczy pamiętać aby je podnieść na pneumatyce). Serwis - wg moich doświadczeń z AUDI jest na akceptowalnym poziomie. Audi ma dobrą ofertę leasingową więc to też może być argument.
Pozdrówki
Piotr