PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jak uzupełnić płyn AIR Forest?



SUWERUS
31st-July-2017, 08:45
Jak uzupełnić płyn AIR Forest?
Czy ktoś wie gdzie ten zbiorniczek jest chowany?

docent
10th-August-2017, 23:27
Należy wymienić zasobnik (dwa zapachy w jednym cartridge'u)
tu masz wszystkie informacje:

http://forums.nicoclub.com/forrest-air-scent-cartridge-t586566.html

Ja wymieniłem samemu (chyba niepotrzebnie) bo myślałem że stary już "nie pachnie". Nowy czuć tylko przez chwilę, raz na jakiś czas.
Zasobnik kupiłem w warszawskim Infiniti, o dziwo taniej, niż oferują serwisy w USA (80 - 86 USD)

grabba
11th-August-2017, 11:42
Ja też wymieniłem w ASO ten zasobnik, bo nic nie czułem. Po wymianie nadal nic nie czułem. Moja żona czuję te zapachy i nawet jest w stanie powiedzieć kiedy zmienia się zapach z jednego na drugi.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

ranGo
11th-August-2017, 14:13
W zasobniku nie znajduję się płyn a kuleczki które są natopione olejkiem zapachowym. Można zasobnik samemu wymienić ew. pobawić się w doładowanie. Jedną śrubkę tylko trzeba odkręcić a potem podważyć pokrywę zasobnika. Jest on niewielki i aromatu w nim powinno starczyć na rok przynajmniej. Aby sprawdzić czy działa, można włączyć ekran naciskając CLIMATE i wtedy wyświetla się praca całego systemu a kiedy aromat jest dopuszczany do środka, wyświetla się zielony listek. Czasem można zrestartować prace systemu wyłączając i znowu włączając przyciskiem AIR FOREST. Wtedy powinien szybciej zadziałać.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170811/fc7c6427ce93a7ccca02359760a79619.jpg

hybryda35
10th-December-2017, 23:41
a tak z ciekawość jaka cena za wymianę w serwisie

Marcjano1975
15th-July-2019, 20:11
Ja osobiście sam uzupełniłem zasobnik. Są dwa otwory przez które za pomocą igły i strzykawki rozprowadziłem po 5 ml zapachów: leśny i cytryna. Powiem szczerze działa bardzo dobrze tylko nie wiem na jak długo. Pozdrawiam.

ŁukiQX70
15th-July-2019, 22:27
Macie zdjęcie jak wygląda ten zasobnik i gdzie dokładnie jest umieszczony?
Zastanawiam się czy w moim QX70 też coś takiego jest. Coś w instrukcji czytałem ale jakoś się dłużej nad tym nie pochyliłem, ale jak Mka w S to ma to może i QX w S też powinien to mieć.

slepy62
17th-July-2019, 19:49
Macie zdjęcie jak wygląda ten zasobnik i gdzie dokładnie jest umieszczony?
Zastanawiam się czy w moim QX70 też coś takiego jest. Coś w instrukcji czytałem ale jakoś się dłużej nad tym nie pochyliłem, ale jak Mka w S to ma to może i QX w S też powinien to mieć.

Łukasz - system PLASMACLUSTER AIR PURIFIER występuje tylko w M/Q70

ŁukiQX70
17th-July-2019, 20:00
OK, zajrzę jeszcze raz do instrukcji.