PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sportowe zaciski infiniti nowe tarcze nowe klocki bicie przy hamowaniu



Andrzej
31st-July-2017, 19:20
Witam Was serdecznie,

już po raz drugi wymieniłem komplet (nowe tarcze bosh i klocki brembo) w moim g 37 .
Zaciski pochodzą oryginalnie od fx50s, a są zamontowane na g37x.
Ostatnim razem też coś biło tym razem jest to samo.
Kupiłem nowe tarcze bosh, plus klocki brembo. Było dobrze może tydzień - znów biją, 15 min jest ok, potem znowu biją - nie wiem już co robić.
Pozdrawiam

slepy62
31st-July-2017, 21:35
Witam Was serdecznie,
już po raz drugi wymieniłem komplet (nowe tarcze bosh i klocki brembo) w moim g 37 .
Zaciski pochodzą oryginalnie od fx50s, a są zamontowane na g37x.
Ostatnim razem też coś biło tym razem jest to samo.
Kupiłem nowe tarcze bosh, plus klocki brembo. Było dobrze może tydzień - znów biją, 15 min jest ok, potem znowu biją - nie wiem już co robić.
Pozdrawiam

Zaciski od FX50S czyli duże AKEBONO (4-tłoczkowe) były także fabrycznie montowane w G37S - więc to nie problem.

Jeżeli przyczyna nie tkwi w kapciach / felach / zawieszeniu - załóż tarcze i klocki OEM (ew. klocki AKEBONO CERAMIC PADS - w tym wypadku nie potrzebujesz Hardware Kit/blaszek) i zrób to w dobrym warsztacie...

tas23
1st-August-2017, 08:31
Jeżeli przyczyna nie tkwi w kapciach / felach / zawieszeniu
Tak jak mówi Irek sprawdź zawieszenie. Co prawda mam FXa, ale pierwsze oznaki luzów w zawieszeniu objawiają się u mnie drganiami na kierownicy.