PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Deska rozdzielcza



atomboy
8th-August-2017, 16:46
Po ostatnich upałach na desce rozdzielczej wyszły jakieś bąble, parchy nie wiem jak to nazwać. W ogóle była niezwykle miękka i wręcz dotknięcie pozostawiło trwały jak na razie ślad. Później zrobię foty ale tego jest trochę....
Czy w waszych FX ach też jest taki problem? ja wiem, że użyte materiały w amerykańcach nie są może najlepsze ale bez przesady. Jazda do Włoch samochodem to gwarancja rozpuszczenia wnętrza :shocked:

Nie wiem jak to można naprawić i najlepiej bez ściągania całej deski. Znajomy mówił, że miał coś takiego w chrysler voyager ale nie zabierał się za to i zdążył zmienić samochód.

kotlet2009
8th-August-2017, 17:11
Purchle na desce w fx to jest norma.. Na forum jest dużo info na temat ..
Opcje są różne: obszycie deski skórą, flokowanie deski lub przyzwyczajenie się do takiego wyglądu..
Chociaż jest jeszcze to :

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4314d2745aba.png (https://naforum.zapodaj.net/4314d2745aba.png.html)
Można kupić na alliexpres lub wish za ok 15-20 $

Ja osobiście kładę zawsze na dzień srebrną matę przeciwsłoneczną na deskę przy przedniej szybie..

atomboy
8th-August-2017, 17:22
czytałem ale, że po komuś po jakimś cudownym środku do mycia wyszły purchle. Chyba ten znajomy mówił coś o "flokowaniu" ale nie zatrybiłem wtedy o co chodziło :).
Ciężko się przyzwyczaić do czegoś takiego -

98219822982398249825

miałem matę srebrną tą zakładaną na zew. ale mi ją ukradli heh...

flokowanie załatwia sprawę? potem już jakąś osłonę jak powyżej..

kotlet2009
8th-August-2017, 18:38
Flokowanie załatwi sprawę gdyż pokryje całą deskę i nie będzie widać tych bąbli.. trochę to podobne do tapety natryskowej.. ale i tak trzeba wymontować deskę..

milo222
8th-August-2017, 21:33
Flokowanie załatwi sprawę gdyż pokryje całą deskę i nie będzie widać tych bąbli.. trochę to podobne do tapety natryskowej.. ale i tak trzeba wymontować deskę..
flokowanie wygląda paskudnie - skóra lepsza

sirtrojan
9th-August-2017, 10:51
flokowanie wygląda paskudnie - skóra lepsza

nie dość że brzydkie to trudne w pielęgnacji