PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 35 vin: Jnras08wx7x204328



t0masz
6th-September-2017, 19:20
Witam
Po długiej przygodzie z Nissanem Maximą QX (A32 i A33), chciałbym przystąpić do elitarnego klubu właścicieli Infiniti.
Szukam modelu poliftowego 2006 -, najlepiej z rudymi skórami.
Dobrego egzemplarza, za nie wygórowaną cenę, co nie jest oczywiście proste.
Proszę o ocenę autka z ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-3-5v6-lpg-4x4-europa-po-lifcie-navi-dvd-kamera-max-wypas-ID6z4QYz.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

sirtrojan
6th-September-2017, 20:16
Przywitaj sie w powitalni.

natomiast odnośnie auta - dowiedz się czy cena po oplątach czy przed. różnica jest znacząca.

t0masz
6th-September-2017, 22:22
Cena do opłat, pytałem.

t0masz
7th-September-2017, 18:13
Cena z opłatami 45000 PLN

maxs
7th-September-2017, 19:07
zobacz sobie czy ten przebieg podany w ogłoszeniu jest w milach czy kilometrach bo nie ma zdjęcia licznika:)

djoneway
7th-September-2017, 20:25
Jak na cenę z opłatami to i tak mega dobrze

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

sirtrojan
7th-September-2017, 20:55
Ładna sztuka w dobrej cenie

t0masz
7th-September-2017, 23:53
Mam mieszane uczucia, autohandel.
Super igła itd., bezwypadkowy oczywiście.
Później w rozmowie Pan powiedział że były rysy na prawym boku i bielony.
Wersja Europejska, na komentarz że nie było wersji europejskich w tym roczniku, zaczął kręcić że wersja europejska bo kupione jako nowe w Włoszech, ale sprowadzone z USA.
Dodatkowo zapytałem jak przejdzie przegląd jeśli nie ma sprysków, ponoć czepiam się.
I na koniec, można wracać na kołach wszyscy tak robią. Średnio rozgarnięty policjant przy kontroli, nie pozwoli kontynuować jazdy wyrejestrowanym pojazdem.

kotlet2009
8th-September-2017, 00:50
Sam sobie odpowiedziałeś.. kupno infi od handlarza który nic nie wie o aucie to mega ryzyko.. chce sprzedać za 40 tysięcy.. to zastanów się za ile je kupił..
Sprowadzenie i jego zarobek to dobre parę tysięcy.. czyli kupił go taniej niż kosztuje dobry fx z 2003 roku ..
Pamiętaj że ewentualne niespodzianki kosztują dużo kasy..
Jeżeli chodzi o spryskiwacze to się nie przejmuj.. przechodzi badania bez problemu..

Shimomura
8th-September-2017, 09:24
Jak masz mieszane uczucia odpuść, lepiej uzbroić się w cierpliwość i wybrać sztukę z pewną historią. Oczywiście to powinien być priorytet przy kupnie każdej furmanki, ale w przypadku tego modelu liczy się x2 :P trzymaj się tego, a fifi się odwdzięczy wypijając jedynie hektolitry oktanów :D

Jurcyś
8th-September-2017, 10:53
Święte słowa, ja tak się uzbroiłem w cierpliwość, że 2 lata czekałem lol ale za to trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Przygarnąłem forumowe auto i jestem z niego zadowolony pomimo, że odbiegał od moich kryteriów co do wyglądu :)