PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Osiągi g37c



lukasz32
7th-September-2017, 22:27
Witam, czy mierzył ktoś wiarygodnym sprzętem czasy 0-100, 0-160, 0-200 w G37 coupe serii lub "podciągniętym" forumowym sposobem do ~350 km ?

Myślę o zmianie pojazdu i docierają do mnie sprzeczne informacje na temat g37. Kilku forumowiczów modyfikowało swoje G, czy to możliwe że nikt nie sprawdzał osiągów ?

pozdr.

Drzymek
8th-September-2017, 19:48
Miałem G35 revup dolot+decaty+wydech+spacer+mrev2, jeździło to dokładnie tak jak Mustang 3.7 w manualu, czyli wystarczająco. Obecnie mam G37 dolot+kolektor ssący+decaty+wydech. Z tego co zaobserwowałem, to fabrycznie żadne auto dupy nie urywa. Ale G37 lepiej reaguje na ulepszenia (pewnie za sprawą dwóch przepustnic) i po moich modach już na prawdę przyjemnie się jedzie, a wszystko to zostanie spotęgowane końcowym strojeniem. Auto nie jest najlżejsze - 1660kg, ale ma dużo komfortu i 4 miejsca (te 2 z tyłu są na prawdę wygodne do 180cm wzrostu). Ja absolutnie nie żałuję że zamieniłem i jak masz wolną kasę to warto kupić G37 i wsadzić kilka tys zł na mody. W razie czego zapraszam do Sącza na testy.

lukasz32
9th-September-2017, 01:42
Cyferki, cyferki ! ;) Jak to nie urywa dupy seryjne, przecież wiemy, ze corvette urywa, ISF również bogato idzie ;)

Drzymek
9th-September-2017, 02:27
Miałem na myśli żadne z w/w (mustang i infi).
Wiadome że jak wywalisz 150tys na c6 z06 lub ISF to majtki spadną od przyspieszenia (choć ISf ma słabą skrzynię), ale w tym temacie obracamy sie w przedziale ok 60tys zł, a za tą kasę to ciężko znaleźć coś fabrycznie szybszego niż g37. Jest jeszcze 370z ale to tylko 2 osoby i wygląd taki dyskusyjny, przy czym nie jest wyraźnie szybszy od G. Są szawbki typu M3 2003, S4, AMG, ale dla mnie to są szybkie dupowozy jakich są setki, a różnic doszukujesz się w dokładkach do zderzaka i znaczkach. Z Ameryki jest Camaro 3.6 i mustang 3.7. Tragicznie wykonane i wcale nie szybkie. Wersje SS i GT są już szybkie ale kosztują pow. 100tys zł i nadal środek woła o pomstę do nieba. Zetki i G to są jedne z najszybszych Japończyków (wyraźnie szybszy jest tylko GTR), przy czym nie rujnują portfela, są niezawodne, dobrze wykończone i świetnie wyposażone -zwłaszcza G37. Ja nie znam lepszego auta jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość/oryginalność/osiągi.

Każde inne auto oferujące więcej niż Z/G kosztuje pow 100tys zł

lukasz32
14th-September-2017, 23:59
Tylko jedno g37 jest na forum? :)

Macieju
16th-September-2017, 22:59
Oprocz G37 mam jeszcze CLK 320... 1600 kg 218 ps wiec katalogowo az o 100 koni mniej od G37, i szczerze powiedziawszy spodziewalem sie troche wiecej jesli chodzi o przyspieszenie w G, nie ma takiego wbijania w fotel jakiego sie spodziwealem, ale ruch wskazówki na liczniku przyprawia mnie o wielki usmiech na twarzy. Jesli chodzi o osiagi to poprzedni wlasciciel mojej G powiedzial ze jechal 270 km/h