PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti - tricki z pilotem :)



Black
24th-October-2010, 11:23
Jakiego tricku?,jesteśmy jedna wielką rodzina i nie miejmy przed sobą tajemnic:)

sirtrojan
24th-October-2010, 13:07
ze jak zamykasz auto to może ci zatrąbić albo nie :) wszystko przy użyciu fabrycznego pilota albo że możesz sobie otworzyć okienka z tegoż właśnie urządzenia :)

Black
24th-October-2010, 13:20
Instrukcje proszę:),przyda się wszystkim posiadaczom G

sirtrojan
24th-October-2010, 13:24
Aż wstyd o tym pisać że nie wiedziałem ale:

FX/G - aby otworzyć sobie zdalnie okna wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk otwierania auta - 2-3 sekundy - szyby opadną

Aby autko zaczęło/przestało trąbić podczas uzbrajania - naciskamy jednoczenie przycisk otwierania i zamykania auta i przytrzymujemy 2-3 sek :)


Niby nic a tyle radości :)

Black
24th-October-2010, 16:34
a żeby zdalnie zamknąc okna?:)

nie mów że nie ma takiej opcji hehe,skoro można aut. otworzyć to i zamknąć pewnie też.

sirtrojan
24th-October-2010, 17:00
nie mozna :)

Black
24th-October-2010, 17:09
Sprawdzalem przed chwilą i faktycznie działa (otwieranie),natomiast o zamykaniu nie ma mowy.Co za bezsens,przecież więcej pozytku jest z automatycznego zamykania szyb,niż ich otwierania.

sirtrojan
24th-October-2010, 17:27
do zamykania sa specjalne moduly ;)
do dokupienia w atrakcyjnej cenie hehe

Jacob_USA
24th-October-2010, 18:26
mozecie zamknac okna ale trzeba wsadzic kluczyk do zamka przekrecajac trzymac przez pare sekund ;) tak to trzeba kupic i zamowic modul z firmy KPtechnologies

sirtrojan
24th-October-2010, 18:44
ja to nawet nie wiem gdzie jest dziurka na kluczyk :)

Jacob_USA
24th-October-2010, 23:38
tez masz kozaku dziurke ;)

Athens
26th-October-2010, 17:09
Dzięki naszemu spotkaniu właśnie wyłączyłem sobie to irytujące mnie trąbienie przy zamykaniu autka. Teraz mam tryb " dyskretny" . A szyby ... no ile to już razy w garażu opuszczałem je :-D ... jak dziecko.

Następnym razem fotki obowiązkowo, mimo , że nie było nas wielu to jednak fajnie pokazać jak Infi obok siebie parkują. Szkoda ,że kilku zalogowanych jako warszawska ekipa nie dotarło :-(

Jacob_USA
26th-October-2010, 17:23
Powiem wam ze jak mialem Maxime wczesniej tez taki myk byl z opuszczaniem szyb. Kiedy zimowa pora przyjechalem do domu ubroilem autko i szybko do domu w miedzy czasie wsadzilem klucze do kieszeni nie patrzac na auto co sie dzieje pilot mi sie wcinal w kieszeni i otworzyl szyby calkiem :D na drugi dzien wstaje a tuuuuuuuuu tyle sniegu w aucie :D bylo duzo odsniezania....

Athens
26th-October-2010, 17:38
Niezła historia ! Mogłeś foty strzelić i do działu humor byłoby jak znalazł.

Jacob_USA
26th-October-2010, 17:41
To bylo 3 lata temu to nawet forum nie istnialo :) nie myslalem tymi kategoriami jeszcze hehe

sirtrojan
26th-October-2010, 17:47
Na IS kiedyś czytałem jak typ korzystajac z wiosennego dzionka otworzył sobie szyber i poszedł do domu. Nie przewidział ze roztopy zsuną ogromną śnieżna czapę centralnie do jego auta :becky:

danielV6
26th-October-2010, 20:06
Ja raz w swoim G miałem taki psikus, otworzyłem szyberdach w dzień, zostawiłem auto, zaczął padać deszcz, za nim dobiegłem do auta, to troszkę było mokro, ale nie aż tak, że wiadrami trzeba było wyciągać :P

Athens
26th-October-2010, 20:08
Ja raz w swoim G miałem taki psikus, otworzyłem szyberdach w dzień, zostawiłem auto, zaczął padać deszcz, za nim dobiegłem do auta, to troszkę było mokro, ale nie aż tak, że wiadrami trzeba było wyciągać :P

I kup tu później od takiego auto :-P

MARUS
1st-November-2010, 03:32
wracajac do otwierania szyb przez pilota lub kluczyk, fajna sprawa ze OEMowy otwiera ale moglby tez zamknac :( Dlatego zamontowale sobie taki modul:
http://www.youtube.com/watch?v=aOw1AGAfSXE

wystarczy kliknac 2x lock i zamkna sie wszystkie szyby :) Mam chyba ze 3 takie moduly w polsce jakby ktos byl zainteresowany

Jezeli nie mamy takiego modulu to trzeba wlozyc kluczyk w drzwi, przekrecic i przytrzymac. wedlog mnie to jest beznadziejne rozwiazanie zwlaszcza ze ulatwia to zlodziejom robote. Wystarczy im srubokret i wszystkie szyby maja w dole.. Moze nie powinienem tego mowic ale polecam sie zabezbieczyc..
Dlatego ja zamontowalem sobie zaslepke bez otworu na kluczyk (z tylnych lub prawych drzwi)

BAJZEL
14th-September-2012, 21:45
Powiem wam ze jak mialem Maxime wczesniej tez taki myk byl z opuszczaniem szyb. Kiedy zimowa pora przyjechalem do domu ubroilem autko i szybko do domu w miedzy czasie wsadzilem klucze do kieszeni nie patrzac na auto co sie dzieje pilot mi sie wcinal w kieszeni i otworzyl szyby calkiem :D na drugi dzien wstaje a tuuuuuuuuu tyle sniegu w aucie :D bylo duzo odsniezania....

HEHEHE
Panowie miałem podobnie kiedyś podjechałem pod sklep wysiadam kli klik zamkniete pilocik w kieszeń... wracam ze sklepu a szyby otwarte.... mówie sobie ładnie... zmieniłem aku i już elektryka szwankuje dlatego kilka razy pytałem , czy nie za mocny.... aż tu dzisiaj doczytalem sprawe jak to jest z tymi szybkami i trąbieniem ... i WSIO jasne .... VIVAT www.if.pl

kuczi3
14th-September-2012, 21:56
Panowie wydaje mi się, ze aby zamknąć szyby trzeba przytrzymać klawisz zamykania.
Idę to sprawdzić....

sirtrojan
14th-September-2012, 22:08
nie zamyka- nie musisz sprawdzać :P

Ologt
17th-August-2015, 21:37
sorry za odgrzanie kotleta ale wiem że z OEMowego pilota nie otworzą i nie zamkną się szyby.Za to z kluczyka otwieram i zamykam szyby tylko tyle że przednie .Czy tylne szyby gdzieś trzeba zaprogramować?

crazyPro
18th-August-2015, 12:23
Jak przytrzymasz przycisk zamykania na pilocie dłużej niż 3 sek to jeśli szyby są otwarte to się zamkną, jeśli przycisk otwarcia w pilocie dłużej niż 3 sek to się otworzą. U mnie tak działa. Ale dotyczy to chyba tylko przodu :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

holdek
7th-September-2015, 12:31
sorry za odgrzanie kotleta ale wiem że z OEMowego pilota nie otworzą i nie zamkną się szyby.Za to z kluczyka otwieram i zamykam szyby tylko tyle że przednie .Czy tylne szyby gdzieś trzeba zaprogramować?

temat stary ale może ktoś będzie szukał później

wydaje mi się że musisz sprawdzić czy masz zaprogramowane szyby tylne na zamykanie w sensie ze przydluższym przytrzymaniu zamykaja się/otwierają do końca

u mnie działa na wszystkie szyby rok 2009 modelowo wiec nie wiem

btw w Mercedesie GL dodatkowo otwarcie szyb w taki sposób uruchamia wentylacje fotela kierowcy, to jest dopiero patent :)