PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Akumulator FX35



Max
26th-October-2010, 20:07
witam wszystkich
mam pytanie do P.T. forumowiczów: jaki akumulator przewidywany jest dla FX35? W pkt sprzedaży nie mają Infiniti w zestawieniach, wg jednych fachowców winien być 60Ah, wg innych min 70Ah. Podobno muszą to być "japończyki", gdyż mają inne wymiary. Dostęp jest tam utrudniony, więc może ktoś z Was wie, jakiej mocy to ma być akumulator i jakie musi mieć wymiary Sprawa pilna, bo okazało się, że w moim 5-latku odparowała silnie woda, a przed dalekim wyjazdem na Św. Zmarłych obawiam się dolać wody do elektrolitu - bo może chyba być gorzej i klapnąć całkowicie - a tu jechać trzeba! Dodam, że obciążenie akumulatora dosyć duże: ekran radio wysuwany, navi, kamera, parktroniki i parę innych zabawek. Aktualnie pali normalnie. Proszę o poradę.
Dziękuję i pozdrawiam -
Max

Black
26th-October-2010, 20:19
Hmm jeżeli ubywa mi wody w aku to zawsze dolewam destylowanej i wszytko oki!

sirtrojan
26th-October-2010, 20:41
Dolej wody jak pali normalnie i zrób sobie jakąś trasę - możesz też sprawdzić ładowanie jakie mam na klemach.

wymieniałem niedawno aku wiec gdzieś tu wrzuciłem info o jego parametrach. Zaraz znajdę....

i jest wątek z aku : http://www.ifans.pl/showthread.php?477-Jaki-aku-do-Fx35/page2

ten zamykam - proszę o kontynuowanie w powyższym.

dzięki

:lock1: