PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35 czy 37



JanuszP
23rd-September-2017, 15:45
Witam forumowiczów,
otóż długo dorastałem do decyzji o zakupie auta typu SUV - kalkulowałem jego koszty utrzymania od zakupu nowych opon przez serwis olejowy i koszty części itd.
Wreszcie dorosłem do tej decyzji i wybór padł na infiniti fx 2 generacji.
Otóż od wielu lat auta którymi jeżdżę kupuje na licytacjach z rynku amerykańskiego. Wyszukuje samochody które nie są mocno rozbite /bo to autko dla mnie a nie na zarobek/ i użytkuje takowe najczęściej po kilka lat.
Dlatego gdy już zaznajomiłem sie z oferta serwisów sprzedażowych mam pewne nieścisłości, które chciałbym rozwiązać przy waszej pomocy i wiedzy na temat tych aut.
W USA FX po 2009 roku dalej wychodziły z oznaczeniem fx35 podczas gdy europa miała juz model fx37. Fx37 w Usa pojawił sie dopiero w 2013r. Jak to jest właściwie z tymi silnikami w FX? Z danych technicznych wynika że 37 jest mocniejsza i mniej paliwożerna. Czy dobrze rozumuje? Czy według ważnych doświadczeń lepiej jest szukać 3.7l czy 3.5l?
Standardowo auta z za oceanu maja lampy do przeróbki. Przednich lamp nigdy nie wymieniałem bo na kontroli sie nie czepiali/w obecnym audi w dalszym ciągu kierunki świecą i zez 6 lat nigdy z tego powodu nie miałem kłopotów/, natomiast tylne lampy wymieniałem zawsze na europejskie. Tutaj po krótkiej lekturze forum widzę opisy samodzielnej przeróbki tych lamp. Czyli temat nie jest zbyt trudny do ogarnięcia. Co jeszcze trzeba w tym aucie zrobić/wymienić aby jeździć po naszych drogach?
Ile kosztuje wgranie polskiego menu do komputera i europejskich map w tym samochodzie?

slepy62
23rd-September-2017, 15:57
Przywitaj się w odpowiednim dziale - takie tu panują zasady

http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-do%B3%B1czy%B3e%B6-Przywitaj-si%EA-!

jak już dopełnisz formalnosci lol dostaniesz odpowiedź...

220483
23rd-September-2017, 22:33
Ja bym szukał na twoim miejscu Fx 50. Różnica w spalaniu minimalna a osiągi to "niebo i ziemia". A odpowiadając na twoje pytanie to oba motory (3.5 czy 3.7) są dobre i nie ma się co ich bać. Z tego co widziałem nawet jeden FX 37 tu na forum jest ba sprzedaż. Jeżeli chodzi o lampy to ja przerabiałem tylko tylne w firmie xenon 24 w Warszawie. Nawigację przerabia firma uczymy auta Polskiego.