PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Harley Davidson Sportster Forty Eight



SevaNY
24th-September-2017, 14:48
Hello wszystkim posiadam nowy zakup Harley davidson forty Eight 1200 rok 2015 przebieg 4300 mill okazyjna cena 7600 dolarów piękna maszyna

Pare fotek nowych pokaże z moim Harelyem Davidsonem zamówiłem do niego trochę części nowa kierownica będzie podwyższona stopki harley dawidson skull raczki nowe stopki oryginalne harley davidson skull skórzane siedzenie podwójne ,jak przyjdą części niektóre do serwisu Harleya Davidsona zaprowadzę motor zrobią mi i pokaże nowe fotki motor będzie wyglądał bardziej retro czyli cool , przy samej kierownicy zejdzie 8 godzin i trzeba wszystkie kable dłuższe założyć i będą wpuszczone w kierownicy super będzie wyglądać ,cała robocizna z częściami 2600 dolarów

Wczoraj było tak ładnie

Grzes
6th-October-2017, 01:03
Wczoraj było tak ładnie

Zazdroszczę pogody. Sam bym pośmigał na moto.

libros55
6th-October-2017, 11:33
Motorki w stanach sa fantastycznie tanie. Nie rozumiem skad te roznice. 2 lata temu przywiozlem sobie Yamahe VTX 1300 ale tylko kilka razy jezdzilem. Jednak to za duzy kloc i nie daje tyle radosci co szlifiera. Gdyby u nas byla taka pogoda..:)

SevaNY
6th-October-2017, 14:04
Często bywam w Polsce i to prawda z pogoda to tam nie zaciekawie raz byłem to siedem dni non stop deszcz padał dzień i noc ale tam na pd polski jest dużo leprza pogoda niż na północy przy Bałtyku w austri na Węgrzech już bajka klimat sięga tam srodziemnomorski .

SevaNY
6th-October-2017, 14:06
A ty widzę masz silników swoim infiniti 3,7 litra benzyna masz na gaz zrobiony czy lejesz paliwo ?

BORYS69
6th-October-2017, 20:30
Motorki w stanach sa fantastycznie tanie. Nie rozumiem skad te roznice. 2 lata temu przywiozlem sobie Yamahe VTX 1300 ale tylko kilka razy jezdzilem. Jednak to za duzy kloc i nie daje tyle radosci co szlifiera. Gdyby u nas byla taka pogoda..:)
Jak VTX 1300 to na pewno nie Yamaha tylko Honda.:)

SevaNY
7th-October-2017, 00:24
Drobne zakupy narazie kamizelka i buty ale po kieszeni leci konkretnie ;) muszę jeszcze kortke kupić Ok wiec przyszły zamówione moje zeczy do harleya jutro pojadę do serwisu je instalować zobaczymy jak będzie wyglądał .

libros55
7th-October-2017, 11:22
Zastanawialem sie czy honda czy yamaha ale sprawdzic mi sie nie chcialo:)

SevaNY
8th-October-2017, 12:54
Kupiłem kortke za 475 dolarów i ochraniacze doniej , zainstalowali mi tylko podwójne siedzenie a resztę odsyłają bo niepasujące końcówki skull raczki i stopki .

Ok ponownie czekam na nowe końcówki raczki do gazu i będą mi instalować w serwisie Harleya nowa wyższa kierownice do tego zamówiłem muffler cobra ponoć dźwięk będzie mega super Ok to mi się podoba po całej tej instalacji nowości zrobię fotki i wtedy pokaże pozdrawiam

Siedzonko dla panienki już zainstalowane teraz mufflerki cobra będą zainstalowane i kierownica 12 inchy do góry pójdzie

Relaks

Buty dziś właśnie przyleciały

New port reachy zlot harleyowcow

Floryda to super rozwiązanie super inwestycja pozdrawiam wszystkich

115 lat aniversary właśnie dotarła dzisiaj kamizelka

djoneway
20th-October-2017, 00:59
Zajebisty dywan😎

SevaNY
20th-October-2017, 01:55
To chodnik nie dywan skup się bardziej na kamizelce i napisz oniej coś fajnego ��

djoneway
20th-October-2017, 10:53
Ważne że kluczyk od Infi dynda przy spodniach😁 A tak na poważnie to pełen wypas motorek i cały ubiór, idealnie dopasowane. W Stanach można sobie pozwolić na taki lifestyle. ✌️Born 2 Be Wild🤘

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

SevaNY
20th-October-2017, 16:38
Dziękuje , bardzo mi miło Ameryka ma trochę inne standardy nawet paliwo na shell v power się miło tankuje galon za 2,50 🤣

Gotowy do drogi

Teraz tylko trzba się udać do DMV aby wymienic prawo jazdy czyli nowe z kategoria na motor , proszę zobaczyć ze jestem darca organów wrazie czego osiem osób będzie miało uratowane życie .A to nasze Harleye Davidsony do nauki jazdy bardzo fajne motory bardzo dobrze wyszkolony personel bardzo sprawnie i fajnie całe zajęcia prowadzili bardzo dużo nowych zeczy się nauczyłem , zdałem kurs z adnotacja Very Good rider

https://youtu.be/nlFWOhoD2XI

Witam wszystkich ponownie po małych przeróbkach motorek prezentuje się super i jest bardzo komfortowy z ta kierownica a wydech cobra brzmi rewelacyjnie

Prawo jazdy wymienione i opcja motor dodana , inwalidzkie plates założone wiec możemy wszędzie parkować za darmo ,raz byłem w Polsce i pod urzędem na parkingu zobaczyłem ze miejsca parkingowe dla inwalidów są na samym końcu jak najdalej od urzędu to jest właśnie to absurd Polski cały czas się uczymy szkoda ze niebierzemy przykładu od innych tylko sugerują się swoim chorym rozsądkiem dlatego takie cyrki wychodzą .

Dzisiaj będziemy straszyć ludzi

Pogoda na florydzie jest super na bike

Floryda jest piękna pełno turystów sezon jest tu cały rok

ranGo
8th-November-2017, 13:52
Prawo jazdy wymienione i opcja motor dodana , inwalidzkie plates założone wiec możemy wszędzie parkować za darmo ,raz byłem w Polsce i pod urzędem na parkingu zobaczyłem ze miejsca parkingowe dla inwalidów są na samym końcu jak najdalej od urzędu to jest właśnie to absurd Polski cały czas się uczymy szkoda ze niebierzemy przykładu od innych tylko sugerują się swoim chorym rozsądkiem dlatego takie cyrki wychodzą .

Widać że mało bywasz w Polsce. Miejsc parkingowych dla inwalidów jest dostatecznie, szczególnie markety się prześcigają aby spełnić ten obowiązek. I pięknie jest to że te miejsca są wolne i nikt inny na nich nie parkuję, chociaż czasem na prawdę nie ma gdzie auto zostawić. Ciekawe, jak można mieć zdolność do jazdy motocyklem i jednocześnie dostać "inwalidzkie plates".
I mógł byś być słowny i pokazać na zdjęciach jakieś turystki na Florydzie, wszędzie tylko Ciebie pełno ;) Nagraj jakiś filmik, posłuchamy jak gada ten Twój Harley. A na marginesie, jeżeli nie oglądałeś, poszukaj na Discovery Channel oparty na faktach serial o powstaniu firmy "Harley and the Davidsons".

Pozdrowienia z, dla niektórych ponurej ale jak że pięknej Polski.

SevaNY
8th-November-2017, 14:50
Dziwi mnie to ze dziwią cie pewne sprawy jak można dostać plates inwalidzkie na motor i być nie pełno sprawnym wiec dla ciebie osoba niepełno sprawna powinna lezec w łóżku albo być bez głowy a No można jednak dostać inwalickie plates jednak można wiec widzisz jak sam się ograniczasz wiec powiem ci operacja kręgosłupa i metalowe implanty powstawiane i co ty NATO jak zaczniesz nie oceniać sytlacji tym mniej będą cie dziwiły pewne sprawy super markety jak by mogły to pozwoliły parkować samochody w sklepach klijenta.
Niby na zachodzie a mentalnie w dalekiej Afryce w jungli .
Tam na tym zdjęciu co jem to jest ośmiornica .

ranGo
8th-November-2017, 15:53
Nie gniewaj się i nie rozum źle. Nie mam uprzedzeń co do inwalidów ale dobrze wiem ile zdrowia trzeba aby jeździć na motocyklu, sam jeździłem. Co prawda, nie na Harley-u ale na Ducati, a sama jazda wymagała dużo koncentracji i również fizycznego przygotowania.
Ośmiornicy nie próbowałem ale kalmary owszem, nawet uwielbiam.
Trzymaj się ciepło.

SevaNY
8th-November-2017, 21:16
Dlatego podniosłem kierownice wyżej żeby był leprzy komfort jazdy i zeczywiscie jest dużo lepiej na ścigaczu czy ducati jeździć bym niedal rady bo cały korpus opierał by się na rękach wiec szyja dawała by mi mocno popalić bo tam ma dwa implanty wstawione w kręgosłupie wiec muszę uważać ja jeżdżę dla funn relaksu daje Mo mocno popalić ból kręgosłupa nie jeżdżę .

SevaNY
13th-November-2017, 05:40
Wczoraj był Veteran Day

Ostatni weekend odbył się wielki zjazd motocyklów

isiq
15th-December-2017, 12:38
Zawsze chciałem mieć motocykl i jak tak patrzę na te maszyny, to chcę jeszcze bardziej!

SevaNY
14th-January-2018, 00:33
Motocykl piękna sprawa szczególnie na florydzie pogoda jest można się relaksować

wlasnie zakupiłem nowy modelklasycznego Harleya softail slim 2018 rok

Cały czas pracują nad moja nowa maszyna 

Czerwona piękność gotowa jedziemy do domu 藍

Pogoda na motor tera jest przewspaniała

SevaNY
8th-March-2018, 04:38
Trochę mnie nie było ale i trochę się wydarzyło w przyszłym tygodniu wybieram się na zlot motocyklów do daytony

Pare zdjec z miami

SevaNY
22nd-March-2018, 02:59
Wspaniała impreza ponad 500 tysięcy motocyklistów się zjechało z całej Ameryki