PDA

Zobacz pe?n? wersj? : M30d Instrukcja PL lub EN do M30d / Q70 3.0d



mikwit
11th-October-2017, 22:33
Czołem,

od dłuższego czasu szukam po necie PDFa z instrukcją do Mki/Q70 w wersji z silnikiem 3.0D - po angielsku lub polsku najlepiej - bezskutecznie.

Z moim autem dostałem instrukcję po francusku, a że ja po francusku to tylko .... to wolałbym inną bardziej czytelną wersję. Rozmawiałem w u nas w salonie :infi: - nie mają, nie mieli. Pytałem w Infiniti Quality Centre - generalnie spuścili mnie na drzewo (na salon w Polsce).

Jakoś nie jestem optymistą w tej kwestii, ale w sumie do czego innego służy forum?

Ma ktoś taki PDF lub inny format elektroniczny może?

I tak... wiem, że wielkich różnic nie ma - można skorzystać z amerykańskiej instrukcji dla benzyniaków, ale jednak chciałbym mieć taką właściwą :) Kaprys taki.

pozdrawiam
Mikwit

docent
13th-October-2017, 22:15
Hej !
Spróbuj zapytać w salonie - serwisie w Warszawie. Ja do auta dostałem komplet książek po .............włosku. Są jednak dobrzy ludzie, którzy za Jasia Wędrowniczka "załatwili" mi instrukcje do nawigacji i samochodu w języku polskim.
Zapytaj, poproś, może Ci się uda.
Jak nie, daj znać, to przy okazji podjadę do "swojego" człowieka i może ma jeszcze komplet na zbyciu.
Docent

stef
14th-October-2017, 23:39
A te z allegro nie obejmują wersji 30d?

mikwit
16th-October-2017, 09:39
Pomęczę trochę swoich serwisantów w Poznaniu. Marne szanse żebym był w Warszawie w najbliższym czasie.

mikwit
16th-October-2017, 09:42
A te z allegro nie obejmują wersji 30d?

Nie znalazłem na allegro niestety :(

docent
16th-October-2017, 14:31
Odnośnie instrukcji, czekam na info od "zaprzyjaźnionego" człowieka.

mikwit
18th-October-2017, 19:11
Wielkie dzięki za pomoc docent!