PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Wysyłanie SMS nie dotykając telefonu



dulebamateusz
16th-October-2017, 20:04
Cześć.

Czy jest możliwość wysłania SMS z dostępnych szablonów, np. "OK", "Oddzwonię", itp. nie dotykając telefonu? Zdaję sobie sprawę, że jest taka funkcja, ale po połączeniu telefonu przez bluetooth jak pokazuje mi się jakiś SMS i klikam ODPOWIEDZ, a następnie jakiś standardowy tekst typu "OK" to mam napis w stylu: "Nie udało się wysłać e-mail..." Da się jakoś to przestawić, żeby wysyłał SMS, a nie e-mail skoro to odpowiedź na SMS a nie na e-mail?

Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam, że mój model telefonu to iPhone 7 Plus.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

czejzee
18th-October-2017, 00:14
Dziwne, u mnie z automatu wysyła odpowiedzi jako SMS...

slepy62
18th-October-2017, 09:23
Cześć. Czy jest możliwość wysłania SMS z dostępnych szablonów, np. "OK", "Oddzwonię", itp. nie dotykając telefonu? Zdaję sobie sprawę, że jest taka funkcja, ale po połączeniu telefonu przez bluetooth jak pokazuje mi się jakiś SMS i klikam ODPOWIEDZ, a następnie jakiś standardowy tekst typu "OK" to mam napis w stylu: "Nie udało się wysłać e-mail..." Da się jakoś to przestawić, żeby wysyłał SMS, a nie e-mail skoro to odpowiedź na SMS a nie na e-mail?
Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam, że mój model telefonu to iPhone 7 Plus.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

1. "POGRZEB" w telefonie i sprawdź czy masz pełny dostęp do wszystkich opcji, z iPhonami jest zawsze problem...
2. sprawdź na stronie :infi: - tam powinieneś mieć link do "appki" na telefoon - być może musisz zaktualizowac oprogramowanie na iPhonie
https://www.infinitiusa.com/content/infiniti/us/en/infinitiusa/intouch/features/system-requirements/infiniti-connection-details.html?prev=specs

Poniżej masz link do rozwiązywania problemów:
https://www.infinitiusa.com/bluetooth/help-support/phone-sms

dulebamateusz
19th-October-2017, 09:33
A wy macie zainstalowaną apke do tego? Bez apki nie pójdzie?
Być może trzeba wykupić abonament na to. Jakie macie telefony, że wam to działa?
Poniżej zdjęcia jak to u mnie wygląda.
100991010010101

lonek_rwl
20th-October-2017, 02:00
Niestety (lub stety) mając iPhone nie uda Ci się wysłać SMS z samochodu.
iOS jest systemem zamkniętym i nie pozwala systemom zewnętrznym wydawać sobie poleceń.
Owszem, można odebrać i zadzwonić, można dać dostęp do kontaktów, można odczytać SMS ale już nie pozwoli go wysłać.

Miedzy innymi dlatego również nie widzimy zdjęć przy kontaktach.

Jedynie autoryzowane przez Apple oprogramowanie może „sterować” iPhonem, w tym przypadku potrzebny będzie CarPlay którego nie mamy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lonek_rwl
20th-October-2017, 02:02
Dziwne, u mnie z automatu wysyła odpowiedzi jako SMS...

Android ;)
Dla odmiany Android jest systemem otwartym, dającym użytkownikowi możliwość 100% ingerencji.

No i Ciebie łatwiej podsłuchać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

czejzee
21st-October-2017, 00:13
Fakt, zapomniałem, że wraz z zakupem Q50 zdecydowałem się porzucić iOS ;)