PDA

Zobacz pe?n? wersj? : DVD jak z tego mozna korzystac



rafi_1984
2nd-November-2017, 15:25
Witajcie...
Mam Infiniti fx35 z 2004r i z tylu w podsufitce jest ekran do dvd ktore schowane jest z tylu podlokietnika.

Co mozna odtwarzac w tym monitorze?:)
Jak ewentualnie nagrac plyty. Podobno avi powinny dzialas nagrane na dvd a nagralem i niestety nie dzialaja.

Czy ewentualnie jakas przerobka wchodzi w gre zeby zwykle dvd dzialaly?
Prosze o wszystkie mozliwe pomysly bo szukalem auta z tym dvd z tylu a teraz sie okazuje ze nie moge z tego korzystac :)

Jurcyś
2nd-November-2017, 16:40
A jak wkładasz płytę to słychać, żeby napę ją kręcił ? Może trzeba nagrać płytę w PAL lub w NTSC bo któregoś formatu może nie czytać ;)

Ologt
7th-November-2017, 00:23
musisz nagrać płytę w usa systemie (nigdy nie pamiętam jaki to czy pal ,czy ntsc) ale i tak nie wszystkie chodzą po przeróbce ,sam tak kombinowałem ale to tylko jedna płyta i zobacz sam ile tego trzeba wypalać .Kup sobie zewnętrzny odtwarzacz dvd,cd,sd,usb i podłącz go RCA do oem odtwarzacza i będziesz miał święty spokój (fimy ,teledyski muza)

thefi
15th-January-2018, 08:57
A po co przerabiać. W necie jest darmowy program do konwersji i wypalania z dowolnego formatu na USA. Przeróbka w zależnosci od procka komputera. U mnie proces przerabiania i wypalania ok 15 min. Będę w domu po pracy dokleje link z programem.

Jurcyś
17th-January-2018, 10:44
Ja gdybym miał :D to też bym wolał kupić zewnętrzny odtwarzacz, albo jakąś przejściówkę rca <-> usb i pen drive podłączać z filmami i dość by było walających się płyt :)
Jak drogo w PL poszukaj czegoś na Aliexpress ;)

dewon7
17th-January-2018, 11:40
Kup zewnętrzny odtwarzacz jak pisał Ologt i będziesz miał święty spokój.

Ologt
18th-January-2018, 21:06
A po co przerabiać. W necie jest darmowy program do konwersji i wypalania z dowolnego formatu na USA. Przeróbka w zależnosci od procka komputera. U mnie proces przerabiania i wypalania ok 15 min. Będę w domu po pracy dokleje link z programem.

Mam obecnie 28Gb teledysków i podobnie filmów z bajkami ,wiesz ile ja to bym musiał wypalać ??? Co mi się nie podoba kasuje stare ,wrzucam nowe . Tak jak Ty piszesz robiłem na początku jak kupiłem Infi i nie każda przeróbka chciała chodzić ,nie wiem od czego to załeży.

Piotr_FX
9th-December-2018, 16:06
Podepnę się pod temat - ile jest roboty z dołożeniem DVD do pierwszego FX? Bo widzę, że za nie duże pieniądze można kupić OEM czytnik + DVD sufitowe, ale nie wiem ile z tym roboty... czy to w ogóle do ogarnięcia...