PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 2007, 45k PLN, sprowadzony



Wizna00
6th-November-2017, 22:08
Witam,
jakiś czas już obserwuję FXy, marzył mi się zawsze Infiniti i chyba się zdecydowałem. Od jakiegoś czasu jest taka oferta na allegro, czy wg. Was warty uwagi?
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-piekny-stan-jak-nowy-full-opcja-i7017704409.html#thumb/14
handlarz, ale samochód wygląda najlepiej z tych dostępnych na allegro. Poratujcie oceną.

P.S. już znalazłem zdanie na jego temat na forum:)

Quality
7th-November-2017, 19:00
Witam,
jakiś czas już obserwuję FXy, marzył mi się zawsze Infiniti i chyba się zdecydowałem. Od jakiegoś czasu jest taka oferta na allegro, czy wg. Was warty uwagi?
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-piekny-stan-jak-nowy-full-opcja-i7017704409.html#thumb/14
handlarz, ale samochód wygląda najlepiej z tych dostępnych na allegro. Poratujcie oceną.

P.S. już znalazłem zdanie na jego temat na forum:)


Opinie straszne słabe odnośnie tego komisu. No i RADOM :D Też patrzyłem tą sztukę, ale była za dobra jak na tą cenę.

tas23
7th-November-2017, 21:04
No rzeczywiście jakiś za ładny:)
I pierwszy raz widzę jak wygląda roleta bagażnika w FXie!
Z moich domysłów to tak:
- plastikowa obwódka wokół tylnej szyby z trzecim światłem stop wg moich obserwacji zawsze była w kolorze nadwozia (abstrahuję od tego, czy FX w ogóle wychodził w takim kolorze?!)
- do pełnego wyposażenia brakuje gumowej wykładziny do bagażnika:)
- jakoś nie leży mi bok oparcia fotela kierowcy... Skóra wydaje mi się trochę za jasna oraz pionowy szef jest jakiś mniej precyzyjny, niż pozostałe (zbiega się przy łączeniu skór). Może to tylko czepianie się, bo na zdjęciach nie wszystko widać...

lukasz32
8th-November-2017, 00:09
Ktoś zainwestował w porządne SPA. A inwestycje mają to do siebie, że mają się zwrócić, zwykle z odpowiednią nawiązką ;)

Wygląda bardzo świeżo, może warto go przejrzeć.

tiger456
8th-November-2017, 00:43
Przede wszystkim, to ten FX rocznikowo będzie 2005 i nawet nie jest młodszy o rok. Cały z zewnątrz jest w przedlifcie. Dodatkowo albo jestem ślepy, albo na liczniku jest przebieg 192000 km. Dodatkowo z tyłu są ślady po oryginalnej macie bagażnikowej (albo handlarz sobie zabrał, albo do zdjęć wyciągnął). Pomimo to, wygląda na bardzo zadbany wewnątrz. Przyjrzałbym się jeszcze tym pieczątkom w książce, bo w Holandii są jeszcze większe wały z samochodami niż u nas. Wyposażeniowo totalny full, jest wszystko co wtedy wyszło. Dodatkowo pakiet sport + 20' felgi, będzie twardo.

Piotr_FX
8th-November-2017, 01:16
Wewnątrz też przedlift. Dzielą go przynajmniej 2 lata do modleu 2007 :) Ale Radom wiele tu wyjaśnia :)

zajac01
8th-November-2017, 08:04
Jakbyś jechał go oglądać, to zwróć uwagę na lewy tył. Zderzak, dokładka, nadkole i chlapacz nie trzymają się kupy. Może nic poważnego nie było, ale lepiej się przyjrzeć.

sirtrojan
8th-November-2017, 12:37
jak ktoś zaczyna kłamać w podstawach opisu to co dopiero wymyśli dalej. Odpuść go sobie.
ale wylizany zacnie musze przyznać :)

milo222
8th-November-2017, 13:35
ja też bym się bał chyba że zjedzie jeszcze jakieś 5 koła

Wizna00
14th-November-2017, 22:30
Wolę wydać choćby 10k więcej ale na pewny samochód niż składany z 2 szajs:)