PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zakup g37s



popi
26th-November-2017, 16:32
Witam
Przymiezam sie do nabycia droga kupna g37s, i mam pytanko a mianowicie-
na co zwracac uwage ,jakies slabe punkty auta,jak z czesciami zamiennymi (dostepnosc) .
Dzieki za pomoc i pozdrawiam

MaciekGT
27th-November-2017, 13:18
Auto nie ma typowych i powtarzalnych groźnych usterek. Chyba najważniejsze to żeby nie był powypadkowy co szczególnie częste przy wersjach amerykańskich.
Z tych drobniejszych pojawiających się częściej problemów to hałas z łożysk i drgania tarcz hamulcowych- ale i tak koszty ich usunięcia zamkną się w kwocie 1000-2000zł na dobrych podzespołach.
Części jest w bród i za rozsądne pieniądze. Koledzy na pewno pomogą w razie potrzeby..

grabba
27th-November-2017, 21:15
Trzeba wymieniać wszystkie płyny na bieżąco - olej silnika (dobry i często), olej skrzyni, przekładnia, dyfry. Typową bolączką są szumiące piasty. Ja je wymieniam prewencyjnie i chyba za często i pewnie niepotrzebnie, bo jestem uczulony na szum dochodzący od kół, ale można założyć, że żywotność piasty to 100 tkm.

popi
30th-November-2017, 20:06
Dzieki wielkie za rady, teraz trzeba znalezc ladna sztuke.

Drzymek
1st-December-2017, 06:54
W manualach szczególną uwagę zwróć na dsumasę, jest to dość delikatny i drogi element (dźwięki grzechotania na biegu jałowym)

popi
5th-December-2017, 21:36
W manualach szczególną uwagę zwróć na dsumasę, jest to dość delikatny i drogi element (dźwięki grzechotania na biegu jałowym)
Dzieki ale szukam automat:)

colo
8th-April-2018, 13:18
Witam,
Podlacze sie pod temat aby nie zakladac nowego.

Jak faktycznie jest z dostepnoscia czesci ? patrze np. na inteercars i tam za duzo to nie ma gratow do tego auta :/

Warto sciagac auto z USA jakos lekko uszkodzone ? Na allegro z tego co widze to czeci blacharskie w uzywce do tanich nie naleza ;)

Moze ktos wie z Was jak wyglada najlatwiejsze przerobienie wersji US na EU ?

Pozdrawiam

Invicto
9th-April-2018, 20:08
Najgorzej to z czesciami blacharskimi. Widac ze na aledrogo jest ich mało, a jak juz cos jest to cena przewaznie odstrasza. Dlatego lekko uszkodzone z USA wydaje sie byc chybionym pomyslem. Co do przeróbki to pytaj chlopaków z forum, ja mam wersje EU.

lukasz32
10th-April-2018, 00:02
Wykup AC i nie przejmuj się częściami blacharskimi. W G35 przeróbka polegała na dorobieniu halogenu z tyłu (mam osobny włacznik), prawdopodobnie został zmieniony kolor kierunkowskazów na pomarańczowy, mógł być inny. No i to wszystko, ale z lampami symetrycznymi może być problem na najbliższym przeglądzie.