PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Szum wiatru podczas jazdy



Nikko
4th-December-2017, 18:08
Witam, wiem ¿e temat znany i obgadany, ale mimo zastosowania siê do paru tutoriali, nie mogê siê pozbyæ szumu w kabinie. Szumienie zaczyna siê przy oko³o 110/120km/h.
Wypcha³em uszczelkê drzwi od ¶rodka przewodem fi6mm, podnios³em ile mo¿na by³o prowadnice szyby na mocowaniach i robi³em reset szyb.
Czy jest co¶ co jeszcze mo¿na zrobiæ?
Szum s³ychaæ jakby tu¿ nad lusterkiem, zarówno u pasa¿era jak i kierowcy.
I mam pytanie, czy wy te¿ podczas jazdy po deszczu bardzo mocno s³yszycie szum kó³ i wody obijaj±cej siê jakby o b³otniki z tylnej czê¶ci pojazdu?
Pozdrawiam

djoneway
4th-December-2017, 18:42
W FX jest ten problem z ty³u gdy¿ nadkola nie s± w ogóle wyt³umione, nie ma nawet plastikowego nadkola. Byæ mo¿e w g35 jest to samo i wtedy s³ychaæ wodê p³ukaj±c± nadkole podczas jazdy w deszczu.

Wys³ane z mojego Redmi 3S przy u¿yciu Tapatalka

zajac01
4th-December-2017, 18:55
W G odg³os z tylnych nadkoli to chocia¿ delikatnie t³umi tylna kanapa. W Zetce jak za fotelami kierowcy i pasa¿era s± od razu nadkola, to po deszczu te¿ wkurza³o. Jak kamyki z piachem odkleja³y siê od kó³ to t³uk³y i szumia³y w nadkolu niemi³osiernie :)

Nikko
5th-December-2017, 17:08
No ok, a co z szumem przy przednich szybach, jakie¶ jeszcze pomys³y? Nowe uszczelki by co¶ da³y? Czy te¿ nie ma rady?
Raz ¿e ha³as niemi³osierny, to a¿ bojê siê trochê przekroczyæ 150km/h, bo bojê siê ¿e siê co¶ rozleci przy szybie

tiger456
5th-December-2017, 19:02
Proponuje wyciecie szyby i wklejenie jeszcze raz. Albo ktos ja kiedys wycinal i nieprofesjonalnie wkleil, albo masz powazne ognisko rdzy i wypchalo uszczelnienie.

Nikko
5th-December-2017, 20:26
Ale to s³ychaæ po bokach, tak jakby nad lusterkami, ale na 99% przy szybach bocznych, tak jakby by³y nie domkniête, mimo ¿e poprawi³em ju¿ mocowanie i robi³em reset

tiger456
5th-December-2017, 23:53
Bardzo mozliwe, ze uszczelki podziêkowaly.