PDA

Zobacz pe?n? wersj? : CAMARO woj. lubuskie



lukasz32
5th-December-2017, 14:23
Witam. Tak, to nie infiniti ale przeznaczenie auta podobne ;) Przydałby mi się na lato taki do straszenia dzieci w okolicy.

Czy ktoś moze oglądał to lub mieszka blisko i moze zobaczyć, albo pomoże sprawdzić historię auta? Wiem ze po małej stłuczce przodem ale nic poważnego to raczej nie było, nie wiem co z poduszkami i ile śladów zostawia. VIN "dwaG1FK1EJ4A914893osiem". Strzelce Krajeńskie.

https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-camaro-6-2-v8-421-km-ID6zi8tI.html

pozdrawiam

Drzymek
6th-December-2017, 10:34
Zastanów się czy chcesz camaro. To auto nie jedzie a pali jak smok. To z ogłoszenia to jeszcze automat.

badyl
6th-December-2017, 13:31
Potwierdzam, to auto nie jest szybkie. Jezdzilem kiedys i wcale nie bylo to nic przyjemnego:angel:

lukasz32
6th-December-2017, 19:14
Powiadają ze 370z po decatach i być moze bez strojenia idzie podobnie, ale ... nie ma nic do wyboru, jedynie niepraktyczna choć ładna corvette, mustang 5,0 idzie podobnie, a w tej cenie ewentualnie infiniti g37, które ma jednak 100km mniej przy podobnej wadze, niestety nie ma brzmienia v8 i nie ma momentu. Na forum mustanga polecają automat.

Camaro, corvette, mustang, ISF, g37 i to w zasadzie koniec listy. Jeszcze porsz 997 ale nagina budżet i ma za dużo awarii w nieciekawych cenach.

Tak na marginesie to dziś od mikołaja dostałem, wiadomo że coś jest na rzeczy ;)

10386

Drzymek
7th-December-2017, 06:41
Zamiast camaro, lepszy mustang 5.0 i ponoć sporo szybszy (duuużo czytałem i oglądałem). No ale camaro wygrywa stylówą i jest mniej popularne. O Vette Ci pisałem na PW. 370z jest fajne bo rzadkie i z Japoni, ale bez tuningu dupy nie urwie.

No Panie ni ma co kupowac:-)

P.s. na prawde fajne auto to Rx8 i swapowanie na silnik hondy + tuning NA.

Jak zrobi to ogarnięty gość, to wszytko hula, pali mało, kręci się do 9tys obr i klimat jest niepowtarzalny. No ale niuta to mieć nie będzie (chyba że zepsujesz klimat i zaturbisz).

lukasz32
7th-December-2017, 14:14
Na forum mustanga piszą, że osiągi camaro i mustanga identyczne i nie czuć żadnej różnicy, ponadto camaro moze być lepiej wykonane. Choć ja znajduję info, ze mustang szybszy... trzeba kupić oba i sprzedać to, które się nie spodoba ;)
RX8 na k20 swapował hurtowo chłop pod Częstochową, ale design tego auta nieco młodzieżowy, choć wnętrze, drzwi ( ;) ) ładne.

zajac01
7th-December-2017, 15:35
Ostatnio czytałem o RX8 z 1.9 TDI, 90 KM... :D

Drzymek
7th-December-2017, 15:55
Popularne są też swapy na 1.8 turbo. Ale to porzykre mieć 9 tys na obrotomierzu a zmieniać biegi w połowie skali. Rx8 na K20 i do tego tuning N/A to super sprawa. To auto ponoć genialnie się prowadzi.

A jak nie to bierz to Camaro. Po roku raczej na nim nie stracisz.

lukasz32
7th-December-2017, 18:02
Zasadniczo to ta jest niezła za 90k: https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-corvette-c6-6-0-v8-stan-idealny-targa-head-up-wydech-borla-okazja-zamiana-ID6zc9KX.html#7978eac8c1
tylko nie mam czasu jechać ;)

Drzymek
7th-December-2017, 18:04
No ta już jest zacna. To już chyba LS3 + manual.

O ile się nie mylę to testował ją kickster na swoim kanale.