PDA

Zobacz pe?n? wersj? : M35 Podgrzewanie foteli i wentylacja m35h 2011



hybryda35
11th-December-2017, 10:17
Witam mam pytanie od pewnego czasu mam problem z ogrzewaniem i wentylacja foteli nie działa momentami podczas jazdy ani to ani to a po stronie pasażera wszystko Oki. Zgasze samochód zapale od nowa i wszystko działa. Nie wiem czy to przez że elektryk zakładał dzienne światła Led może coś pomieszal?????

slepy62
11th-December-2017, 16:12
Witam mam pytanie od pewnego czasu mam problem z ogrzewaniem i wentylacja foteli nie działa momentami podczas jazdy ani to ani to a po stronie pasażera wszystko Oki. Zgasze samochód zapale od nowa i wszystko działa. Nie wiem czy to przez że elektryk zakładał dzienne światła Led może coś pomieszal?????

Możliwe chociaż wątpliwe...

Pierwsze co sprawdź to przełóż kostki przełączników z pasażera do kierowcy i na odwrót - czy nie pada włącznik, wystarczy "podnieść" podłokietnik i przełączyć...

hybryda35
11th-December-2017, 19:08
tzn musiałbym cala konsole rozebrać środkowa ?????? spróbuje w weekend jak znajdę jakiś opis jak to zrobić żebym czegoś przypadkiem nie uszkodził

slepy62
11th-December-2017, 21:00
tzn musiałbym cala konsole rozebrać środkowa ?????? spróbuje w weekend jak znajdę jakiś opis jak to zrobić żebym czegoś przypadkiem nie uszkodził

poszukaj na youtube - są instrukcje... w sumie to jakieś 15 minut roboty...

jak będę miał chwilę poszukam - gdzieś miałem instrukcję... a... ściągnij sobie instrukcję do montażu HEADREST DVD - na początku jest jak rozebrać konsolę dolną...
strony 3 i 4, punkty od 8 do 11...
https://www.infiniti-techinfo.com/asistgc_1/USENG/diskdocs/1/S/P/1SP39.PDF

a sorry to jest do FX'a - ale zakładam że w M'ce poiwnno być podobnie