PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti FX 50s



dawids20
11th-December-2017, 11:20
Witam,

Może ktoś widział, oglądał, zna samochód, może sprawdzić?
http://allegro.pl/infiniti-fx-50-s-vettel-edition-440-km-i7054153988.html#thumb/1

VIN: JN1TBNS51U 0400434

W ASO Warszawa gdzie był kupiony nie chcą mi udzielić informacji bez zgody właściciela, spróbuję w Sosnowcu gdzie jest aktualnie, choć pewnie to samo usłyszę.
Sprzedawca dosyć wiarygodny.
Podobno problem z lekkim poceniem maglownicy.

Dzięki.

zajac01
11th-December-2017, 12:12
To nie jest Vettel Edition. VE wyszły w 2012r. i były już po lifcie. Tak na marginesie.

Ologt
11th-December-2017, 13:40
Vettel miał mał inny pakiet zew.
10397

zajac01
11th-December-2017, 13:53
Dokładnie tak. A ten z ogłoszenia jest wogóle bez pakietu. Pełna seria. Koła też.
Ale ogólnie to mi się podoba :)

lukasz32
11th-December-2017, 14:24
Wyglada całkiem przyjemnie , ma jakiś wykres na potwierdzenie tej mocy? Bo jeśli tak, to ciekawa oferta. Maglownice tam czasem padają, przygotuj się na regenerację. Ostatnio był tu temat o tylnej osi skrętnej. To również mozesz sprawdzić, bo jeśli jest to pewnie kiedyś się zepsuje.

slepy62
11th-December-2017, 15:18
Witam,
VIN: JN1TBNS51U 0400434
W ASO Warszawa gdzie był kupiony ...

Masz krótkie info na PRIV...

... a tak poza tym wg. opisu to jest FX50S (PREMIUM), wygląda bardzo dobrze tylko że trudno coś więcej powiedzieć bo brak zdjęć wnętrza

Cena
- jeżeli brutto - to ok,
- jeżeli netto - to moim zdaniem za wysoka przy tak dużym przebiegu...

Tak czy tak - zalecam przegląd przedzakupowy w serwisie :infi:


Dokładnie tak. A ten z ogłoszenia jest wogóle bez pakietu. Pełna seria. Koła też.
Ale ogólnie to mi się podoba :)

VETTEL EDITION - to nie był pakiet stylizacyjny - tylko krótka seria w zupełnie innej konfiguracji niż produkcja seryjna.

Pakiety stylizacyjne dotyczyły serii BLACK EDITION i BLACK & WHITE EDITION itp...

W wypadku europejskiej wersji FX50S - o ile dobrze pamiętam to zawsze jest full wersja (na rynku europejskim nie ma pojęcia pakietów do FX50S)

- dodatki (nie pakiety) to rozbudowany system entertaiment z zagłówkami DVD i tunerem DVB-T, hak ...

zajac01
11th-December-2017, 16:42
Pakiet jako całość. Czyli pakiet ospoilerowania: zderzaki, progi, lotka dachowa. Występuje tylko w VE.
Poza zmienioną charakterystyką zawieszenia i podkręconym silnikiem.

Nie piszę o pakiecie który można dokupić do wszystkich FXów, tylko o pakiecie ospoilerowania w który standarodowo był wyposażony FX Vettel Edition.

dawids20
11th-December-2017, 17:05
Dzięki Panowie za aktywną dyskusję ;)
Już spieszę z odpowiedziami.

Faktycznie Vettel to nie jest ale to mi nie robi różnicy.

lukasz32 (http://www.ifans.pl/member.php?1209-lukasz32) Chyba ma, mówił, że seria wyszła ~405, reszte zrobił wydech, montowany w ASO.
O maglownicy przedstawił mi dokładnie sytuacje, chciałem się tylko upewnić, czy problem nie może leżeć głębiej.
Tak, czytałem wczoraj o tej osi i będzie to jedna z pierwszych rzeczy, którą sprawdzę. A pewnie jest, jak chyba w każdym fx50?

Dzięki slepy62 (http://www.ifans.pl/member.php?127-slepy62).
Wnętrze mam na mailu, widać ślady zużycia - przytarta kiera, lewarek, boczek na fotelu. Nie wiem jak to w Infiniti wygląda, takie normalne, trochę może ponadnormatywne. Jakoś szczególnie mnie to nie rusza, bo wychodzi, że ten właściciel kupił z przebiegiem 70+, zatem 60 tys. rocznie w jego rękach jest jak najbardziej godne zaufania.

Odnośnie przebiegu, rozumiem, że nie zawracać sobie nim dupy? Przewinęły mi się tematy o panewkach i trochę ciary przechodzą na myśl o nich.

220483
11th-December-2017, 19:25
Kolega artone ma fx 50s do sprzedania z przebiegiem 70 tyś mil (100% oryginal). Na żywo wygląda pięknie (wiem bo sam to ściągnąłem z usa). Był po delikatnej kolizji ale naprawdę nic strasznego.

slepy62
11th-December-2017, 20:35
Pakiet jako całość. Czyli pakiet ospoilerowania: zderzaki, progi, lotka dachowa. Występuje tylko w VE.
Poza zmienioną charakterystyką zawieszenia i podkręconym silnikiem.

Nie piszę o pakiecie który można dokupić do wszystkich FXów, tylko o pakiecie ospoilerowania w który standarodowo był wyposażony FX Vettel Edition.

??? nie chcę być złośliwy ale coś trochę duży ten pakiet...

a tak poza tym to nie był pakiet ospoilerowania tylko zmodyfikowany zderzak przedni z karbonowym splitter'em, zmodyfikowany zderzak tylny z karbonowym dyfuzorem z centralnym światłem STOP'u

jak do tego dodać ... zawiechę (obniżone zawieszenie) i podkr. silnik...

jak do tego dodać... ZUPEŁNIE INNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA (alcantara, nubuk, przeszycia, karbonowy kokpit i boczki)

jak do tego dodać... zmodyfikowany/aktywny wydech,

jak do tego dodać... brak relingów, felgi lightweight...

O pakiecie możemy mówić w sytuacji gdy jest to jedna z możliwych wersji wyposażenia w którą można doposażyć auto produkowane seryjne...

Wersję VETTEL EDITION (tylko w białym kolorze), w konfiguracji europejskiej wyprodukowano w bodajże 200 egzamplarzach, na Europę i Mid-East...

zajac01
11th-December-2017, 21:16
W kilku słowach napisałem prostą, zrozumiałą rzecz.
A że też nie chcę być złośliwy, to tak, masz w 100% rację Irek.

slepy62
11th-December-2017, 21:53
W kilku słowach napisałem prostą, zrozumiałą rzecz.
A że też nie chcę być złośliwy, to tak, masz w 100% rację Irek.

SirWielki kiedyś napisał że "mój czerwony" działa na ludzi jak....

dla mnie nie jest to kwestia racji czy zrozumiałego opisu...

gdyby ktoś napisał że Mercedes z pakietem stylizacyjnym AMG to to samo co AMG to zareagował bym podobnie...

być moze VETTEL EDITION vs FX to nie to samo co AMG vs MERC - ale gdyby ten FX z ogłoszenia był faktycznie w tej cenie i VE - już lol wisiałbym u klamki właściciela lol

zajac01
11th-December-2017, 22:14
Ok, zatem nie pakiet, a zestaw. Jeśli tak lepiej.
Odnośnie splitera i dyfuzora ( jeszcze progi i lotka dachowa), to zestaw aerodynamiczny (chociaż częściej spełnia rolę stylistyczną). A odkąd pamiętam zawsze mówiło się pakiet ospojlerowania. Nigdzie nie napisałem, że to pakiet sensu stricto domawiany w salonie.

A Forum działa na mnie relaksacyjnie, napewno nic nie działa jak płachta na... zająca ;)

slepy62
12th-December-2017, 08:03
A Forum działa na mnie relaksacyjnie, napewno nic nie działa jak płachta na... zająca ;)

ślepy zająca nie złapie lol

forum to także miejsce gdzie można się trochę :argue: pospierać :fencing: ale sopko - bez spiny

zajac01
12th-December-2017, 10:25
ślepy zająca nie złapie lol


Z korzyścią dla zająca i zderzaka ;) jak coś to śrutem poproszę

Co do róznicy zdań - infiok - bo inaczej się zagłaszczemy i wazeliny zabraknie :)

A żeby nie było, że całkowity off top, to dawids20, jedź, oglądaj, bierz na serwis i decyduj :)

Ologt
12th-December-2017, 10:37
Ni mniej ni więcej gość jest po prostu ściemniacz i tyle , wymyślił sobie jakiegoś vettela myśli że trafi na jelenia ,z mocą też przegiął bo faktem jest że vettela miał taką moc ,ale nie "zwykły " jak zaczął od takiego sciemniania to myślę że jest więcej nieścisłości w tym aucie .Ktoś pisal że wnętrze powycierane to co ciekawe kryje się pod folią?

dawids20
12th-December-2017, 13:10
Z folią jest trochę ryzyko, ale, żeby ją nałożyć podłoże musi być idealne. I cóż jedynie czujnikiem można sobie pomierzyć.
Pojadę, oglądnę, brać nie muszę jeśli stan nie będzie się zgadzał.

lukasz32
13th-December-2017, 17:35
W sprawie mocy - czytałem na usa forach, ze po modyfikacji wydechu 10% moze mu dojść, bo jest bardzo zdławiony, to spora ciekawostka, ale trzeba zweryfikować, pewnie coobcio bedzie wiedział. Podobno seria idzie kropka w kropkę jak G35c.

Bardzo istotna sprawa, czy to prawda że te silniki się psują/zacierają/etc, w każdym razie że są z nimi takie same problemy jak z fx45 (tu zatarcie)? Sam szukam jakiegoś V8 ale takie informacje dyskwalifikują mi ten model.