PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kochani potrzebuję pomocy i rady!!!



Malwina78
4th-January-2018, 22:16
Witajcie :) Niedawno stałam się posiadaczką cudnego czarnego fx35z 2004 roku...nie cieszyłam się zbyt długo..niestety ledy z tyłu padają jak muchy :(..pytanie moje brzmi..czy muszę kupić nowe lampy?-tak sądzi mechanik...ewentualnie kto w pobliżu Katowic , Jaworzna będzie w stanie ogarnąć mi te nieszczęsne światła?...pozdrawiam wszystkich :*

Kenio79
4th-January-2018, 23:07
Witaj koleżanko. Jeżeli lampy masz przerobione na Europę to wystarczy po starych cięciach (jeżeli takim sposobem były przerabiane) rozciąć jeszcze raz klej i jesteś w środku. Wystarczy kupić nowe ledy (nie jest to wielki kosz) i ktoś sprytny Tobie wymieni. Na forum OLOGT pisał jak przerobić i jakie ledy tam są potezebne

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Malwina78
4th-January-2018, 23:14
Bardzo dziękuję za info...teraz tylko muszę znaleźć sprytnego elektryka , który to ogarnie...jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia gdzieś w trasie :) pozdrawiam

Maxx
4th-January-2018, 23:24
Obserwuj tego użytkownika allegro
https://allegro.pl/uzytkownik/ORYGINALPARTS?strategy=NO_FALLBACK&order=n

pojawia się tam sporo częsci do infiniti w niższych cenach , tu wyszukiwarka dla FX , są lampy ale przód niestety
https://allegro.pl/uzytkownik/ORYGINALPARTS?string=infiniti%20fx&strategy=NO_FALLBACK&order=n&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-5-1003

najłatwiej byłoby zapewne wymienić uszkodzone ledy

pozdrawiam sąsiadkę :)

djoneway
5th-January-2018, 12:50
Hej, ja w ten sposób przerabiałem swoje lampy i mieszkam w DG więc służę pomocą jakby co. Zapodaj najpierw jakieś fotki tych lamp i najlepiej jakbyś dała radę wyciągnąć z auta i wypiąć. Jeśli były już przerabiane to pewnie trzeba wymienić diody i zabezpieczyć przed przepaleniem, pozdrawiam sąsiadkę ;) ..... a jeśli chcesz nowe lampy to są już do kupienia w komplecie za 500zł z wysyłką za pobraniem w wersji USA :)

Malwina78
7th-January-2018, 15:26
dzięki wielkie za dobre słowo :) mój mechanik powiedział że moje lampy ktoś upierdzielił kątówką i nie bardzo będzie sie dało coś z tym zrobić..znalazłam coś takiego na ebayu ale nie wiem czy się nada..bo kompletnie jako blondynka się na tym nie znam:(
gdybyś mógł to looknij na ten ink i doradź czy kupić:)
https://www.ebay.pl/itm/Rear-tail-lights-lamps-set-left-and-right-infiniti-Fx-35-45-03-04-05-06-07-08/191686644321?hash=item2ca16a1261:g:gUoAAOSwuTxV8IK l

Malwina78
7th-January-2018, 15:29
a najgorsze jest to ,że we wsi Jaworzno nikt nie potrafi się za to zabrać..masakra..a ja tylko czekam kiedy mnie dybną :)

djoneway
7th-January-2018, 22:10
Malwina, jedyne co musisz zrobić to napisać maila do sklepu EMYRATUDALYS a oni wyślą Ci lampy za pobraniem bez żadnego cła, podatku itd...
Wejdź na mój temat, tam zobaczysz co i jak.... http://www.ifans.pl/showthread.php?6653-Polecam-sklep-EMYRATUDALYS-z-cz%EA%B6ciami-Infiniti

Malwina78
7th-January-2018, 23:28
Dzięki za stronkę :)..znalazłam lampy:) takie jak Ty masz i całe czerwone takie jak moje ... teraz jak prawdziwa baba nie wiem, które mam wybrać:)..idę się zabić :) wybacz ,ze Cię tak męczę ale jesteś jedyną osobą, która może mi doradzić:)

Malwina78
7th-January-2018, 23:44
gdzieś przeczytałam ,że za stare auto kupiłam i całe czerwone są do mojego modelu:)

djoneway
8th-January-2018, 00:29
gdzieś przeczytałam ,że za stare auto kupiłam i całe czerwone są do mojego modelu:)To są dokładnie te same lampy tylko te białe są od wersji Sport i ładniej wyglądają. Ja też wcześniej miałem czerwone i zmieniłem sobie właśnie na te w wersji Sport. To już kwestia gustu, do wyboru do koloru[emoji848][emoji3] Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Malwina78
8th-January-2018, 11:35
Bardzo..ale to bardzo dziękuję:) lampy zamówione w wersji sport, będą u mnie w czwartek :) jesteś moim guru:) pozdrawiam

djoneway
8th-January-2018, 13:30
Nie ma sprawy jakby co to śmiało wal.... z pytaniami, pozdrówki:wave:

Malwina78
8th-January-2018, 17:48
..no to już jedno mam..albo nawet kilka :)...
jak już te światła dotrą do mnie to co dalej?.. trzeba jej jakoś przerabiać? jeśli tak to gdzie?...bo raczej sama sobie nie poradzę:)

Kenio79
8th-January-2018, 18:09
Tak wygląda przeróbka przez kolegę z forum. Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę naszą te nagłówki to wyskoczy tobie to co przesłałem i połowa sukcesu jest. Teraz trzeba gdzieś niedaleko dorwać kogoś kto się tego podejmie. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180108/4ad3f61b72f9a3da414bb30ebe55919b.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

djoneway
8th-January-2018, 20:28
Jeśli chcesz mieć pomarańczowe kierunkowskazy na europę to trzeba przerobić lampy i pogrzebać w instalacji auta, jeśli chcesz żeby natomiast zostało oryginalnie po amerykańsku czyli na czerwonych migaczach to zostawiasz jak jest. No chyba że już masz przygotowaną instalację pod pomarańczowe kierunki to wtedy wystarczy same lampy przerobić ale to już Ci pewnie doradzi Twój mechanik.

zajac01
8th-January-2018, 20:36
A co z lampami w klapę? Bo z tego co widzę, to oferta dotyczy tylko lamp z diodami, bez cofania (chyba, że się mylę). Fajnie by było dokupić te mniejsze też w wersji sport, żeby całość dobrze wyglądała.

Koledzy podawali już namiar do Yakuzy. Ja do niego lampy na przeróbkę diód wysyłałem ponad 3 lata temu (policja zabrała mi dowód za czerwone kierunki) i wszystko wciąż ok.

djoneway
9th-January-2018, 20:12
Zając dobrze że o tym wspomniałeś, te boczne też przydałoby się w drugiej kolejności zmienić na Sport żeby nabrało to wyglądu. Sprzedawane są oddzielnie.

zajac01
9th-January-2018, 20:35
A Ty dobierałeś nowe, czy używki?

djoneway
9th-January-2018, 22:03
Używki, trafił mi się komplet za stówę:rockon: