PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Playstation 3 / Gry



Athens
2nd-November-2010, 21:26
Od kilku dni jestem posiadaczem PS3 i gram sobie w Call of Duty oraz w GT5 , w którym mamy Infiniti! Jakie tytuły polecacie na konsolę i w jakich grach mamy naszą ulubioną markę?

Black
2nd-November-2010, 21:35
A ja zbieram sie kupić konsolę mniej więcej od lutego.

Jeżeli lubisz strzelanki to możesz sprobować Killzone2,jedynka byla wyrąbana,ponoc dwójka jeszcze bardziej.

Z bijatyk to na pewno Tekken6 i Fight Night4 z Adamkiem.

Co do pytania o naszą marke w grach,to wyobraż sobie że mamy infiniti coupe w Midnight Club 3 (niestety PS2) i Need for Speed Undercover-to jest na PS2 i PS3 chyba też.

Ale mnie zazdrośc zżera:)

sirtrojan
2nd-November-2010, 21:51
a ja nosze się z zakupiem od zeszłego roku :) w zasadzie on listopada.
Jako że w zimę jest sezon na takie zabawy ponownie podejdę do tego tematu w tym miesiącu. Fajne są te kontrolery ruchu i koniecznie bede musiał mieć dwa żeby pomykać w boks ;)

zobacz też ufc na PSa


http://www.youtube.com/watch?v=5FS7d9s8ofc&feature=channel

Jacob_USA
2nd-November-2010, 21:52
O czlowieku !!! tolko i wylacznie Forza 3 !!! ja tam smigam G35 i G37 ;) wyczepista gierka

ZYZIO
2nd-November-2010, 22:08
Mój ulubiona to killzone 1 i 2 oraz seria call od duty. Polecam na jesienno-zimowe wieczory. Jak się znudzi to można film na blue-ray obejrzeć. Efekty w avatarze sa jak w kinie. Jest tylko jeden problem. Zgadnijcie jaki ? ... Żona :)

Athens
2nd-November-2010, 22:11
Zakup był pod wpływem właśnie tych krótkich dni... Teraz będę mniej forum odwiedzał pewnie, ha ha. Filmy w Blue Ray wymiatają , np. Bond. Ale się pozmieniało w grafice ostatnia moja konsola to PS1 :-D

Lukasz
3rd-November-2010, 19:28
O czlowieku !!! tolko i wylacznie Forza 3 !!! ja tam smigam G35 i G37 ;) wyczepista gierka

Dokładnie!! Zgadzam się w 100% :)

A GT5 jeszcze nie ma i pewnie nigdy nie wyjdzie :P

ZYZIO
3rd-November-2010, 19:39
A nfs carbon Wam sie nie podobaja?

Athens
3rd-November-2010, 21:19
Jak to nie wyjdzie GT5 jak mam w domu tzn. dokładnie rzecz ujmując napisane jest na opakowaniu , że to Prolog... ale jeżdżę tam.

NFS Carbon... hmmm... Zyziek ja w sprawach gier na PS3 to zielony jestem. Czytam opisy i po przejściu jednej kupuję następną czasami przypadkową. A znacie może jakieś strategie?

Black
3rd-November-2010, 21:34
jeżeli chodzi o Need for Speed to seria zakonczyla się na części pt Most Wanted,no może jeszcze Carbon o ktorym wspomniał Zyzio dało sie przełknąć.Natomiast Pro Street i Undercover to totalna klapa-odradzam.

sirtrojan
3rd-November-2010, 21:35
Athens a gdzie kupiłeś - jakiego PSa? jakies w zestawie? no i za ile?

Athens
3rd-November-2010, 21:51
Szukałem wszędzie (aukcje internetowe , sklepy) i kupiłem ... w Centrum Sony na Targówku. Cena 1349 zł w zestawie 2 gry. Konsola ma 320 GB i nie jest w wersji slim, co do tej wersji to było mi to obojętne chociaż gdzieś na forum wyczytałem , że ta "slim" jest upchana i grzeje się. To było mi obojętne.

Można kupić wersję 250GB za około 1100 zł ale bez gier, no a sama gra (nowa) to od 80 do 250 zł, więc uznałem , że lepiej z grami. Zresztą i tak każdy kupi sobie za chwilę bo na samą konsolę nie ma co patrzyć. Jeżdziłem też po Media Marktach , Saturnach , Elctro Worldach i powiem szczerze , że wszędzie podobnie. Gry są w zestawach różne i trzeba patrzeć , żeby nie były takie dla dzieci... O dziwo w Saturnie na Targówku i tym w Blue City ceny były różne! Myślałem , że sieciówki mają taka samą cenę.

Teraz muszę zakupić jeszcze filmy na Blue Ray i troszkę pooglądać. Jak znajdę czas oczywiście.

sirtrojan
3rd-November-2010, 21:53
aha.
dziękuję za wyczerpującą temat odpowiedź :thumb:

Lukasz
3rd-November-2010, 21:56
Jak to nie wyjdzie GT5 jak mam w domu tzn. dokładnie rzecz ujmując napisane jest na opakowaniu , że to Prolog... ale jeżdżę tam.
Prolog to demo i do tego płatne.



A znacie może jakieś strategie?
RUSE - podobno niezłe :)



Co do Need For Speed, to Shift też daje rade.

rider
3rd-November-2010, 23:07
Nie mam juz niestety PS3
obecnie mam XBOXa 360 i tak jak przedmówca polecam FORZA 3 !!! NAPRAWDĘ REWELA !!
w trybie realistycznym naprawdę trzeba się namęczyć aby ogarnąć kierownicę !

poza tym lubię DIRT (już kończę)

no i strzelank FPS jak:

MEDAL OF HONOR , CALL OF DUTY (wszystkie części) , SNIPER

moj login (avatar)na XBOX360 to riderwawacom - zapraszam posiadaczy xboxa na wspólne granie

:)

sirtrojan
3rd-November-2010, 23:20
ja znowu zapraszam do grania w multiplayera CODa :) tylko na PC ...na razie.

Athens
4th-November-2010, 00:22
No i jak zwykle w moim temacie o PS3 pojawia się xbox i pc :-D

Mc'Gregor
13th-November-2010, 22:12
Witam,

Jako że już za ok 2 tygodnie mamy mieć premierę GT5 ( dotychczas dostępna wersja Prologue to tylko baaardzo wstępna i mocno okrojona zapowiedź tego co mamy otrzymać w wersji finalnej ) - myślę, że warto zwrócić uwagę na samochody naszej ulubionej marki które mają być w tej finalnej wersji dostępne.
Będą to:

P Infiniti Coupe Concept ‘06
S Infiniti FX45 Concept ‘02
S Infiniti G20 ‘90
S Infiniti G35 COUPE ‘03
P Infiniti G35 Coupe ‘06
S Infiniti G35 Sedan ‘03

( S - model standardowy; P - model premium )

Pełna lista 1031 modeli samochodów dostępnych w GT5:
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/

Osobiście najbardziej czekam na Infiniti FX45 Concept ‘02. To chyba to auto:
http://www.conceptcarz.com/vehicle/z4530/Infiniti-FX45-Concept.aspx
z zewnątrz tylko trochę różniące się od wersji seryjnej dostępnej od 2003.
Trochę żałuję że nie ma mojej ulubionej wersji czyli poliftowego FX45 (2006-2008), a także brakuje mi G cabrio i obecnego modelu M, ale i tak jest nieźle

Grzegorz

PS GT5 - oczywiście tylko na PS3 ;)

sirtrojan
13th-November-2010, 22:28
Nie ma co żałować że nie ma FX45 w grze. Można żałować że nie ma na podjeździe/parkingu/w garażu ;)

Dzięki z linka z conceptem 45 - fajnie wygląda środek. jeszcze bardziej podoba mi się chromowany grill z szerszymi i płaskimi belkami. :thumb:

tak czy inaczej na świeta PS3 zawita w moim domu a pod choinkę zapewne otrzymam kilka gierek :)

Mc'Gregor
13th-November-2010, 23:41
Nie no w sumie jest lepiej niż dobrze - FX45 który będzie w GT5 od seryjego FX45 różni sie tylko małymi detalami - a biorąc pod uwagę to że GT5 przez wielu uważane jest bardziej za symulator niż za grę to spodziewam sie że model jazdy, dźwięk etc będzie niezłą namiastką prawdziwego FX45 - tego co to go niektórzy mają na podjeździe/parkingu/w garażu ;)

rider
13th-November-2010, 23:52
Własnie dziś padl mi XBOX 360 - tzw ROD (RROD) błą 0020 - odklejenie GPU
i tu konkluzja:

Poprorzedniego PS3 kupiłem tylko dla jednej gry !!! GT4 !!
i widzę ze znów kupię PS3 dla GT5 - bo chyba wchodzi na dniach (allegro juz sprzedają)
Edycja kolekcjonerska : hmmm:

http://allegro.pl/gran-turismo-5-kolekcjonerska-ps3-lodz-od-ss-i1302942926.html

Przyznaję na xboxie nie ma tak fajnej samochodówki , (Forza jest extra ale to inna para kaloszy)

Athens
14th-November-2010, 14:16
Rider nie masz wyjścia musisz zakupić PS3. Skoro GT5 już niedługo w sklepach to muszę polować... macie w Wawie jakieś sprawdzone sklepy czy w centrach handlowych kupujecie? Na Chmielnej chłopaki podobno szybko mają wszystko, zazwyczaj przed premierą jeszcze. Skatowałem GT5 Prolog i czekam na właściwą wersję.

A tak a propos tego jaką mam wersję tej mojej konsoli to jest cienka wersja a nie normalna jak pisałem.
A w PS3 też może taki problem wystąpić jak w Xbox z tym przegrzaniem? Nie powiem , że oszczędzam mój sprzęt.

Black
14th-November-2010, 15:58
Przegrzewanie było domeną X-boxów,temat poruszny w tym wątku http://www.ifans.pl/showthread.php?101-Jakiego-PS-a-%28konsola%29-kupi

Dla mnie tylko PS3!

sirtrojan
13th-December-2010, 23:00
dogrzeje trochę temat: czy brać PS3 160 GB czy pakować sie od razu w 320GB?

różnica cenowa ok 200-300 PLN - z czego i tak po zakończeniu gwarancji wrzucił bym większy dysk od obecnie zainstalowanego.

każda rada mile widziana.

Mc'Gregor
13th-December-2010, 23:30
Jeśli różnica cenowa to 200 - 300 zł to proponuję brać PS3 160 GB i od razu wymienić dysk na docelowy, bo....... nie powoduje to utraty gwarancji,przynajmniej zgodnie z tym co jest napisane tu:

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-wymiana-hdd-w-ps3/58218/

:becky:

Grzegorz

sirtrojan
14th-December-2010, 00:09
gżehu ale to bedzie nófka sztuka wiec nie chce jej rozpruwać od razu( to co piszą to nei zawsze sprawdza sie w 100%).
ale po 2 latkach - jak najbardziej :thumb:

ZYZIO
14th-December-2010, 01:44
Moim zdaniem warto wziąć 160gb. I tak trudno będzie Ci to zapchac chyba ze będziesz ja traktował jako odtwarzacz muzyki. Co do grzania w PS3 zdarzyć się to może. Mnie to nie spotkało, ale zdarzyła mi się awaria lasera w PS3. Wymiana kosztowała, o ile pamietam 300 złotych i od tamtej pory mam spokój. Pan serwisant rzekł, ze pakują jakieś chińskie i czasem bywa, ze padają. Wymienił mi na markowy laser za 100 zlotych drożej i powiedział, ze daje dożywotnia gwarancje ;) Zreszta jak ma paść to w ciagu dwóch lat. Ja miałem PS z Anglii i rok gwarancji.

sirtrojan
14th-December-2010, 21:12
Poszukam jeszcze jakiś zestawów z fajna strzelanką - a dodatkowe gry dostanę pod choinkę :becky:

Black
14th-December-2010, 21:18
Jutro podskoczę do reala bo rzucil mi sie w oczy ciekawy zestaw,PS3 chyba 250G za 1180 zeta z dwiema 'szczelankami',a jedna z nich to Killzone 2.

Athens
14th-December-2010, 21:42
Na jakimś dużym Billboardzie widziałem PS3 320 GB + 3 gry za 1149zł. Jakiś sieciowy market... Killzone 2 kozacka gra. Tylko jakoś non stop mnie zabijają , ale co tam. Ostatnio plejak miał relax , w święta go dojadę :-P

sirtrojan
14th-December-2010, 23:22
przypomnij sobei gdzie to widziałeś :)

co do reala to podskocze bo lubie szczelac czy to wirtualnie czy to w realu

982

sirtrojan
15th-December-2010, 22:03
dobra będzie 360GB z Medal of Honor
http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-3/sony-playstation-3-slim-medal-of-honor.bhtml

i tak bym tę gre kupil a kosztuje 230 PLN wiec konsola jest o tę kwotę tańsza.

ZYZIO
16th-December-2010, 09:59
Widziałem dzisiaj na reklamie PS3 320 GB w Leclerc za 1199!

Black
16th-December-2010, 13:08
Widziałem dzisiaj na reklamie PS3 320 GB w Leclerc za 1199!

rozumiem że bez gier!?.

bylem w Realu i mieli tylko jedną sztuke i to bez opakowania,sprzedawca poinformował mnie że sama konsola 'wala sie gdzieś na magazynie".

Podskoczę do innego,bo oferta 1199zł plus 2 gry to okazja nie do przegapienia.

ZYZIO
16th-December-2010, 17:51
Nie zwróciłem uwagi. Jutro rzuca okiem.

sirtrojan
16th-December-2010, 18:14
Wziąłem w końcu 320GB z Medal of Honor. Podłącze i pogram to sie podzielę wrażeniami a tymczasem.. wracam do pracy :)

Black
16th-December-2010, 20:47
No i stało się,zakupilem plejaka w innym Realu.Killzone 2 po prostu wymiata heh,żona o telewizorze i wieczornej porcji telenowel może pomarzyć:)

sirtrojan
16th-December-2010, 21:07
kup jej telewizor do kuchni!

sirtrojan
17th-December-2010, 14:40
totalnie mi staremu PCciarzowi nie idzie posługiwanie się ustrojstwem zwanym kontrolerem :/ ( w strzelankach).

Lukasz
17th-December-2010, 16:04
Z początku jest się ciężko przyzwyczaić ale później jest już tylko lepiej :)

Black
17th-December-2010, 18:14
U mnie na odwrot,nigdy nie moglem przyzwyczaić się do gry na kompie,pady są wręcz stworzone dla mnie:)

Jacob_USA
17th-December-2010, 20:32
Ja tez mam problm ze strzelankami na xbox 360 natomiast samochodowki i FIFA :D to nie ma mocniejszych na mnie bynajmniej w FIFIE :D

sirtrojan
17th-December-2010, 21:49
Kupiłem dziś drugiego pada i jakas samochodowke z opcjA dzielenia monitora. Shift coś tam

Black
17th-December-2010, 22:14
Kupiłem dziś drugiego pada i jakas samochodowke z opcjA dzielenia monitora. Shift coś tam

oryginalnego?

a jeżeli shift w tytule to chyba Need for Speed?

na święta kupię sobie tekkena 6.

sirtrojan
17th-December-2010, 23:39
nie need 4 speed bo ten nie pozwalał na grę 2 osób jednocześnie. Z resztą sam zobaczysz co to za gierka ;)

Na listę tytułów które muszę mieć wrzucam:
UFC
Mafia II
NFS

edit: ta gierka którą kupiłem to Split Second

sirtrojan
20th-December-2010, 19:47
no i przeszedłem już Medal of Honor. Zostaje mi jeszcze multiplayer :)

Black
20th-December-2010, 20:53
A ja dzisiaj skończyłem Killzone 2,jakos szybko mi to poszło,zacząłem w czwartek i juz po zabawie.Odnoszę wrażenie że część pierwsza była dłuższa-szkoda bo gra ma fajny klimat i wciąga...

ZYZIO
20th-December-2010, 21:31
panowie, wrzuccie sobie poziom trudności ... Hard, a dopiero wówczas będzie zabawa;)

sirtrojan
20th-December-2010, 21:55
a ja przed chwila z kobietą zrobiłem sobie kilka okrążeń na Split Second. Oczywiście przegrałem ;)

Black
21st-December-2010, 11:02
panowie, wrzuccie sobie poziom trudności ... Hard, a dopiero wówczas będzie zabawa;)

Hard?w życiu!,grałem na poziomie normal i finał przechodziłem przez całą niedzielę:).

ZYZIO
21st-December-2010, 17:20
Spróbuj !!! Dopiero będzie się działo ;) Pamiętaj by nie rzucać padem i grać tylko jak nikogo nie będzie w domu ;)

Athens
21st-December-2010, 17:51
a ja przed chwila z kobietą zrobiłem sobie kilka okrążeń na Split Second. Oczywiście przegrałem ;)

Nie no ,żeby baba cię pobiła :-D

sirtrojan
21st-December-2010, 18:04
jak będzie dostawać za każdym razem to nie bedzie chciała ze mną grać :/

Jacob_USA
21st-December-2010, 20:53
Ja tam mam ze szfagrem jak gramy w fife :) wygrywa to jest ok przy drugiej polowie juz sie wkurza :D pod koniec meczu juz resetuje gre :D i tak w kolo pogramy tak z 4 mecze wylancza konsole tlumaczac sie ze jest zmeczony :D a nerwy ma jak cholera hahahaha

Jacob_USA
2nd-January-2011, 16:17
Tak odswiezyc temat to jestem posiadaczem od wczoraj PS3 (320) gry to COD i GT5 z czego uwazam ze to straszne gowno ;)

sirtrojan
2nd-January-2011, 20:31
CODa już przeszedłem i bawię się trochę w granie sieciowe - ale że nie idzie mi za dobrze powoduje to moją frustrację :/

GT5 kupię niedługo :) chyba że ktoś z forumowiczów ma to pożyczę ew pamienię się na pewien czas np na Medal of Honor :)

Athens
2nd-January-2011, 22:11
Tak odswiezyc temat to jestem posiadaczem od wczoraj PS3 (320) gry to COD i GT5 z czego uwazam ze to straszne gowno ;)

No widzisz Grzegorz, Kuba jest chętny odstąpić GT5, wpadnijcie do siebie grami się wymienicie..

A poważnie to co jest w GT5 takiego słabego, że nie pasuje ci? Nie ma 300 ZX czy co?

sirtrojan
2nd-January-2011, 22:29
A poważnie to co jest w GT5 takiego słabego, że nie pasuje ci? Nie ma 300 ZX czy co?

lol rozwaliło mnie to lol

Jacob_USA
3rd-January-2011, 06:26
hahah z 300zx jest nie zle :D ale Pytanie graliscie w Forza3 ?? jak nie to zagrajcie pierw w ta gre a zobaczycie ze GT5 nawet nie stalo kolo tej gry w GT5 jezdzi sie autem jak jakims pudelkiem zero realistyki porazka jak kazde dla mnie GT chyba kazdej czesci dawalem zawsze szanse ale zawiodlo poraz 4 bo 2 byla fajna :D

Grzesiu jak bys chcial moge Ci sprzedac GT5 ;)

Black
3rd-January-2011, 12:01
Od świąt do wczoraj masakrowałem sie graniem na Ps3,szczerze powiem że to dobry sposób na odstresowanie,pod warunkiem że gra sie na poziomach normal:)

sirtrojan
3rd-January-2011, 12:53
odstresowanie - to już wole dobry sparing bo PS podnsi mi ciśnienie jak siemasz - szczególnie w multiplayerze :)

sirtrojan
3rd-January-2011, 15:26
i taki żarcik w temacie :

1007

Athens
4th-January-2011, 16:34
Jak kota nie ma... tfu! Jak właściciela nie ma to koty harcują.

Śmieszna fota, tylko pad nie od PS3.


Ooooo! I takim oto sposobem nabiłem sobie 400 pościka :-D

sirtrojan
4th-January-2011, 16:43
jak chcesz mogę ci zmniejszyć ilość postów :becky:

Athens
4th-January-2011, 16:52
No to założę temat, że admin. jest nieuczciwy :-)

Precz z "Posto-Nabijaczami" !

Jacob_USA
4th-January-2011, 17:13
No to założę temat, że admin. jest nieuczciwy :-)

Precz z "Posto-Nabijaczami" !

A widziales tu takiego :D:D ??

Jacob_USA
15th-January-2011, 17:41
Grzeski wiem ze Sirek gra w CODA ale drugi Grzesiek grasz w CODA online ??

sirtrojan
15th-January-2011, 17:48
nie gra bo nie ma - a poza tym ma słabego neta : / ( sry Grzehu ze odpowiadam za ciebie ;) )

Jacob_USA
15th-January-2011, 17:59
Grzechu moze dzisiaj cos szarpniemy ?? :)

sirtrojan
15th-January-2011, 18:01
dzisiaj udaje się spożywać napoje wyskokowe :) poza tym nie nalazłem opcji wyszukiwania znajomych :(
Jak bym z tobą zagrał to mam cię na liście kontaktów i wtedy mogę dodać cie do przyjaciół ale jak wspomniałem nie mogę cię znaleźć po nicku i dodać ... niestety.
No chyba ze jest opcja której nie widzę (?)

sirtrojan
21st-January-2011, 20:18
zakupiłem przed chwileczką w znajomym Athensowi i Blackowi punkcie gierkę Mafia II w polskiej wersji językowej. Pobawię się chwilę i będzie do pożyczenia :)

Athens
21st-January-2011, 20:21
Jak pograsz to pożyczysz, tak? Tylko nie bądź "gapcio" i włóż również płytę do pudełka, żebym się smakiem nie obszedł :-P


zakupiłem przed chwileczką w znajomym Athensowi i Blackowi punkcie gierkę Mafia II w polskiej wersji językowej. Pobawię się chwilę i będzie do pożyczenia :)

Tak to napisałeś jakby to był tajny punkt :D

He he nabijam posty, nie ma to jak jeden za drugim.

sirtrojan
21st-January-2011, 20:25
już zadziałałem jak trzeba :becky:

co do gierki - jasne że pożyczam :) dodatkowo dostałem ze sklepiku kartę rabatową i 5 wymiana gratis :)

Jacob_USA
21st-January-2011, 21:14
Kto pogra w CODa ze mna wkoncu ?? ;) ja juz ciskam na 21 levelku ;)

sirtrojan
21st-January-2011, 21:30
To na baczność szeregowy - ja mam 24 lvl :)
za cholere nie wiem jak cie znaleźć w tym bałaganie. jak sie podłączam to tylko Niemcy albo ruscy. kilka razy italiańce i brytole.
Najlepsi sa ruscy - puszczają ruskie disco i każy musi słuchać :)

Jacob_USA
21st-January-2011, 21:46
Ja tych wszystkich frajerow mutuje ;) nie chce ich sluchac ;) panie stick and stone jest najlepsze ;) albo Headquarters moj nowy nick tooooo polish_hammer93 wzasadzie szfagra nick ale gram z nim na jego ;)

Black
21st-January-2011, 22:13
Jak pograsz to pożyczysz, tak? Tylko nie bądź "gapcio" i włóż również płytę do pudełka, żebym się smakiem nie obszedł :-P

ale byłby przypał no nie?,na szczęście ja nigdy o niczym nie zapominam i Grześ śmiga w Killzona lol

.

sirtrojan
22nd-January-2011, 00:34
tej Mafii to chyba nie bede pożyczał - kozak gierka z niezłym klimatem
- lata 40 mafia.
Grafika taka sobie ale fabuła całkiem przyjemna. Gram 2h i nie jestem znudzony więc mogę polecić.
Szkoda ze robię wagę bo bym sobie browarków nakupował i to dopiero był by fun :)

sirtrojan
22nd-January-2011, 13:02
hehe w mafię skończyłem grać o 5 rano :| a końca nie widać!

Black
22nd-January-2011, 13:48
natomiast ja do 2.30 grzmociłem w Far Cry 2,w sumie musiałem bo brzdąc nie chciał spać:).

Jacob_USA
22nd-January-2011, 16:30
Grzegorzu bacznosc 28 lvl !!!!!! :)

sirtrojan
22nd-January-2011, 19:20
Kuba teraz to ja jestem Mafioso ^^ Mnie belki na pagonach nie obowiązują.

Polecam z całego serca grę Mafia II .
Są ciekawe opcje z bijatykami - 1 vs 1 choć w jednej walce która ma miejsce w więzieniu walczy się o swoją cnotę z 4 gostkami :becky:
Generalnie ta gierka to taki mały filmik. Trochę gry, trochę klipów. Pierwsza gra na PSa która wciągnęła mnie tak ze zapominam o bożym świecie.
(Dobrze że kota nakarmiłem zanim ją odpaliłem :P )

Jacob_USA
22nd-January-2011, 19:28
Kuba teraz to ja jestem Mafioso ^^ Mnie belki na pagonach nie obowiązują.

Polecam z całego serca grę Mafia II .
Są ciekawe opcje z bijatykami - 1 vs 1 choć w jednej walce która ma miejsce w więzieniu walczy się o swoją cnotę z 4 gostkami :becky:
Generalnie ta gierka to taki mały filmik. Trochę gry, trochę klipów. Pierwsza gra na PSa która wciągnęła mnie tak ze zapominam o bożym świecie.
(Dobrze że kota nakarmiłem zanim ją odpaliłem :P )

A jak na to wszystko patrzy Ania ? :D

sirtrojan
23rd-January-2011, 18:41
Jak śpi to nie patrzy ale faktem jest ze pół dnia nietomny chodziłem :)

Athens
24th-January-2011, 20:02
Odbiegając od tematu to orientujecie się czy PS3 można wykorzystać jako komputer? Tzn. , jeśli podepnę klawiaturę , myszkę i co tam jeszcze trzeba to będzie to spełniało rolę prymitywnego pc? Przeglądarka jest już to wiem, ale można tam Linuxa wgrać? Byłbym wdzięczny za opinię w tej kwestii...

I nie grać mi po nocach. Chyba , że gracie z Amerykańcami lub Japońcami :D

sirtrojan
25th-January-2011, 13:35
Nie wiem Arku - od takich rzeczy mam komputer :)

Gierkę Mafia II właśnie skończyłem ( zajęło mi to tylko niecał 14h ) . Do polowy gra jest super a potem tylko fajna :) nie mniej jednak mogę ją komuś pożyczyć a jak nie będzie chętnych wymieniam ją na Ojca Chrzestnego II

a tu troche akcji z gry tyle ze po czesku :)


http://www.youtube.com/watch?v=w9o1uy4mcQM&feature=related

Jacob_USA
26th-January-2011, 08:28
No panie chyba pojade i sobie wypozycze ;) Ja gralem w mafie jeszcze na PC w Pl

sirtrojan
26th-January-2011, 14:52
Kuba podjedź do mnie. ja już się nagrałem :)
Wrzucę jeszcze raz do konsoli te gierkę żeby tylko zrobić masakrę na ulicach - potrącić kilka osób, rozwalić samochody i postrzelać do stróżów prawa ;)

Jacob_USA
26th-January-2011, 17:13
Jak zrobisz most przez oecan zaraz tam bede ;)

allsen21
26th-January-2011, 23:13
Odbiegając od tematu to orientujecie się czy PS3 można wykorzystać jako komputer? Tzn. , jeśli podepnę klawiaturę , myszkę i co tam jeszcze trzeba to będzie to spełniało rolę prymitywnego pc? Przeglądarka jest już to wiem, ale można tam Linuxa wgrać? Byłbym wdzięczny za opinię w tej kwestii...

I nie grać mi po nocach. Chyba , że gracie z Amerykańcami lub Japońcami :D

Athens da się bez problemu tak zrobić jak chcesz. Ściagasz i instalujesz linuxa Yellow Dog. Ja używam klaiwatury z touchpadem na bluetooth firmy logitech i musze przyznac ze filmy inne rzeczy po zainstalowaniu odpowiednich programow dzialaja wysmienicie. Polecam

sirtrojan
30th-January-2011, 18:10
dziś rano ok godzinki 3 mialem okazję pograc z kubą w sieci :) niestety nie mozemy być raczej w jednej druzynie bo sromotnie przegrywamy lol

Jacob_USA
30th-January-2011, 20:15
Po tygodniowej przerwie gralem ze szfagrem trzeba bylo zostac ;) pozniej piekne statystyki mialem 12:2 ;) po czym bylo 12:12

sirtrojan
30th-January-2011, 20:44
hehe u was wieczór a u mnie już prawie wschód słońca :becky: położyłem się o 4 :)

qczarq
4th-February-2011, 02:47
Ja mam pleja od kilku lat, mam w swoich zbiorach kilkadziesiąt gier, chętnie pomogę przy kupnie PS3, mam też dojścia do dobrych cen sprzętu i gier.
Co do samochodówek, GT5 jest przesadzona, bo za dużo narzucali trybów, forza na xklocka jest lepsza. Polecam Need for speed Shift, za 2 tygodnie wychodzi 2 cześć.
Co do strategi to kultową grą jest civilization Revolution.

Jacob_USA
4th-February-2011, 03:46
W cywilizacje gralem na steam na PC nie zabardzo mi szlo bo ja szablami smigalem a komputer juz laserami do mnie napierdzielal TAKI urok CYWILIZACJI :D

PS. Zakupilem wczoraj Battlefield Bad Company 2 powiem Tyle gram juz 2 dzien na normal trybie i gra sie nie konczy... a wciagnela mnie jak siemasz spedzilem juz conajmniej 8 godzin ;) polecam

Black
4th-February-2011, 16:42
Ponoc w Battlefield można rozpierniczać niemalże wszystko,prawda to?

Jacob_USA
11th-February-2011, 07:06
Dopadlem teraz Kilzone3 beta online i nadal tylko ciskam w Black Ops ;) pluz Zombie tryb :D

sirtrojan
11th-February-2011, 12:12
black ops tam mi nie idzie ( a raczej idzie 10x gorzej niż na PCie) że chyba dziś pożyczę go Blackowi :)

Black
14th-February-2011, 15:13
Cały weekend grzmociłem w COD,normalnie aż mi się oczy spociły,zdążyłem też opalić Mafię II,fajny klimat ale sterowanie trochę wkurza.

sirtrojan
17th-February-2011, 23:22
Polacy też potrafią robić gry !

Czy grę kupię - nie wiem ale zwiastun robi ogromne rażenie :thumb:


http://www.youtube.com/watch?v=lZqrG1bdGtg&feature=player_embedded#at=165

Jacob_USA
23rd-February-2011, 16:43
Wczoraj zakupilem Killzone 3 polecam !!!!!! gra mnie wciagnela na 6 godzin wczoraj bez sikania :D fabula rewelacyjna

sirtrojan
23rd-February-2011, 16:49
do mnie nie przemawia KIlzone 2- jakieś takie kwadratowe dialogi dla dzieci np: sieczka, kule lataja koło głowy a koleżka mówi : umieraj poczwaro.
co to za text :P


Czytałem recenzje ze 3 ma bajeczną grafikę - z tego co napisałeś chyba się to potwierdza
PS. Kuba a może jednak było siku :p

Black
23rd-February-2011, 23:14
Killzone 2 również mnie rozczarował,choćby długością bo ja grę na poziomie normal przeszedlem chyba w 8 godzin.Zabrakło tu fajnego klimatu z części pierwszej i misje były po prostu długie.

Co do tych odzywek to prawda że dziecinne,no i Polski dubbing mi nie pasuje,tacy twardziele a mają głos jak Justin Bieber:).

Nie wiem czy skuszę się na Killzone 3!

Jacob_USA
24th-February-2011, 00:33
Killzone 3 jest inna bajka teksty masakrycznie mnie rozwalaja klna co drugie slowo teraz :D no i grafika bajka !!

Black
26th-February-2011, 01:49
Właśnie skończyłem grać w mafie 2,przysiadłem mniej więcej o 20,z lekkimi przerwami doszedłem do końca.Gra wyśmienita,ale misja zabicia grubego w porcie i finał trudne jak cholera.

Z niecierpliwością czekam na część trzecią-Grzech namawiałeś mnie,zachwalałeś tą grę ja nie chciałem,dobrze że wcisnąłeś mi ją na siłę,tak bym przegapił świetną produkcję.

Polecam.

Jacob_USA
26th-February-2011, 17:39
Ja sciaglem Mafie DEMO jako ta gra mnie nie wciągnęła nie tego oczekiwałem od mafii. Gralem w jedynkę i stwierdziłem ze jedynka o wiele lepsza była, Ja na dzień dzisiejszy polecam Bulletstorm 2 ;) i Killzone 3, NFS Hot pursuit, szwagier namówił mnie na kupno Dead Rising 2 jadę to dziś oddać w cholerę beznadziejna gra gdzie zabija się zombi juz wole Resident Evil 5 wiec na pewno to dziś nabędę.

Black
26th-February-2011, 19:38
Matko jesteś jeszcze wiekszym maniakiem gier ode mnie:).

A jak Battlefield Bad Company?-warto?

sirtrojan
26th-February-2011, 20:14
nie mam czasu na fajne gry wiec w sumie cieszę się jak kupię kiepską grę i nie MUSZĘ w nią grać ;)

Lukasz
26th-February-2011, 22:29
Ja na dzień dzisiejszy polecam Bulletstorm 2 ;)

To już druga część jest? Myślałem że dopiero co premiera pierwszej była :becky:

Jacob_USA
27th-February-2011, 03:31
To już druga część jest? Myślałem że dopiero co premiera pierwszej była :becky:


Nie mam pojecia czemu napisalem bulletstorm 2 :D pewnie dlatego ze wczoraj bylem na lekach i wciaz jestem na silnych lekach przeciw bolowych mialem wyrywane 4 zeby wczoraj (madrosci) !!!!!

Jacob_USA
27th-February-2011, 03:33
Matko jesteś jeszcze wiekszym maniakiem gier ode mnie:).

A jak Battlefield Bad Company?-warto?

BDC 2 jak najbardziej na tak ;) mozesz w jungli zasnac ale pozniej gra sie rozkreca ;)

Athens
15th-March-2011, 18:44
Widzę panowie,że zrobiło się cieplej to wątek przygasł z racji częstej wizyty w ciepłym garażu i dopieszczaniu autek. Plejak dobry na zimę teraz to grill będzie królował.

sirtrojan
15th-March-2011, 18:48
brałem PSa z pełną świadomością ze będzie mi umilał tylko zimowe wieczory ;) Tak też było..

Black
15th-March-2011, 21:29
Ja równiez ostatnio nie gram,za to częściej pilnuje dziecka podczas gdy żona odpoczywa przy garnkach:)

Athens
16th-March-2011, 11:35
Ja równiez ostatnio nie gram,za to częściej pilnuje dziecka podczas gdy żona odpoczywa przy garnkach:)

Zawsze dobrze się ustawisz. To może PSP sobie kup, zawsze to będziesz miał pod ręką.

Black
14th-May-2011, 12:17
Ostatnio zasiadłem przed konsolą i aby grzmocić w Battlefield-Bad Company,w momencie kiedy zacząłem sie w grę wkręcać ona po prostu się skończyła:),7-8 godzin na poziomie normal to kpina jakaś.Do tego przeciętna grafika,i wcale nie jest tak że można zdemolować 90% obiektow otoczenia,generalnie żal (:

sirtrojan
9th-June-2011, 22:05
dla fanów grania na konsoli/PCie


http://www.youtube.com/watch?v=sIwQyaFsDPs

pamiętam pierwszą cześć i nieźle się przy niej ubawiłem - przede wszystkim z komentarzy głównego bohatera ;)

Premiera gry 14 czerwca.

sirtrojan
19th-January-2013, 19:52
odgrzewam temat :)
Macie jakieś fajne gry które mozecie polecić ?

Tomek g35c
19th-January-2013, 22:14
Co Ciebie interesuje?
... pogadam z synem i zobaczymy... lol

Jacob_USA
19th-January-2013, 22:38
black ops 2

sirtrojan
19th-January-2013, 23:06
tomek weź od kryskta wszystkie strzelanki :)

Tomek g35c
20th-January-2013, 19:23
W przyszłym tygodniu...dziś już w W-wie jestem z całą Familią... ;)

Black
25th-October-2014, 10:30
Odświeże temat,może ktoś pyka w coś fajnego na konsolkę i sie pochwali?

Ja teraz wałkuję Gran Turismo 6,jest tam Infiniti i G35 i FX 45-oba można tuningować jak ktoś chce się pobawić to polecam:)

grzesiek
25th-October-2014, 10:56
Ja ostatnio gram w need for speed rival

misiektoja
26th-October-2014, 21:01
Mnie wszystkie wyścigówki jakoś szybko nudzą, ostatnio grałem w Need for Speed Most Wanted, ale jakoś szybko skończyłem większość wyzwań. Ja jakiś czas temu skończyłem The Last Of Us Remastered na PS4, teraz równolegle pogrywam sobie wieczorami w Wolfenstein The New Order i Watch Dogs. Zwłaszcza Wolfenstein mi się podoba, bo przypomina to czasy jak pogrywałem w Quake'a i fajnie można sobie postrzelać do Nazistów :) Poza tym ciekawa wizja świata jak Niemcy wygrywają II wojnę światową.

Black
26th-October-2014, 21:50
Na Wolfensteina tez ostrzę zęby bo lubię tego typu klimaty.W NFS grałem i poza fajnym dzwiękiem aut nic mi sie w grze specjalnie nie spodobało, poza tym masz rację że szybko się ją przechodzi.

grzesiek
26th-October-2014, 22:07
A battlefeld co sadzicie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

misiektoja
26th-October-2014, 22:10
Jest teraz przeceniony na PS4 chyba na 120 PLN. Myślałem trochę, ale to tylko do multi, w którego nie gram. Kampania to żart po którym wszyscy nie zostawili suchej nitki, dlatego sobie darowałem.

grzesiek
26th-October-2014, 23:10
Kampania jest bardzo krótka ale gra jako gra jest fajna

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

grzesiek
31st-October-2014, 20:50
W jakie gry gracie aktualnie mozna by pograc online.Gra ktos w Driveclub?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jacob_USA
26th-November-2014, 18:33
Ja jeszcze jestem na PS3 :) i gram w GT6, Call Of Duty Ghost i Call Of Duty Advanced Warfare

BAJZEL
26th-November-2014, 22:07
Ja na statku Ciskam w GTA V , fight night ale to Xbox czyli takie playstation tylko zepsute :) heh

krzychu
26th-November-2014, 23:29
XBOX ONE:
FORZA 5 - INFINITI Q50 oraz Q50 eau rouge (co ciekawe jest jako bezpłatne DLC)

Pozdrawiam
Krzychu

kmn
1st-March-2015, 19:23
I jak tam ciśniecie jeszcze w PSa? Zastanawiam się właśnie nad kupnem PS3 super slim 12GB. Nie jest ze mnie maniak gier ale może w jakąś wyścigówkę bym czasem pyknął więc może jakąś używkę?

misiektoja
1st-March-2015, 19:57
Jak już chcesz kupować to PS4, jest duża różnica w jakości, większość gier FullHD i często 60 fps. Super sprawa jak masz duży TV. Do tego jakieś porządne słuchawki z dźwiękiem surround i nieopisane wrażenia. Poza tym co raz więcej nowych gier powstaje tylko na nową generację, a więc pod tym względem kupno PS3 czy X360 trochę mało przyszłościowe.

Ja teraz w zależności od nastroju gram równolegle w Far Cry 4, Call of Duty Advanced Warfare, Alien Isolation, Middle-earth: Shadow of Mordor i jeszcze męcze Watchdogs i Wolfenstein The New Order. Obowiązkową pozycją jest też The Last Of Us w 1080p i 60 fps.

Sent using Tapatalk

kmn
1st-March-2015, 20:25
Nie wiem czy nie zagram kilka razy i na tym się skończy... :) chyba poszukam na początek ps3 :)

korzen
1st-March-2015, 22:13
Ja mam PS3 slim (chyba 120GB?) i telewizor 60" :) Jakosc jest naprawde dobra np na call od duty... Problem w tym, ze kompletnie w to nie gram :) Nawet kupilem move dla dzieciakow i tez jakos nie graja (za mlodzi jeszcze)... Lezy i sie kurzy lol

sirtrojan
1st-March-2015, 23:43
Używam Ps3 do zbierania kurzu I nie odpaliłem go conajmniej roku. PlPlanowałem pograć w te zimę... A ta nie przyszła..

Black
2nd-March-2015, 22:02
U mnie konsola się nie kurzy:),5 letni diabełek grzmoci na niej przy każdej okazji,głównie w serię LEGO.

misiektoja
2nd-March-2015, 22:26
My z córką to prawie wszystkie wydane gry Lego przeszliśmy od końca do początku. Polecam zabawę na dwa pady, moja zaczęła jak miała 4 latka :) Teraz męczymy Lego Marvel Super Hereos, Lego Hobbit, Rayman Legends, LittleBigPlanet 3 i Disney Infinity 2.0.

grzesiek
3rd-March-2015, 00:56
A ja tak ostatnio w driveclub trochę pogrywam jakoś mnie tak trochę wciągnęła ta gra

Black
14th-March-2015, 15:23
Ostatnio śmigam w CoD Black OPS II,tryb multi jest świetny i dzisiaj zarwałem praktycznie całą noc na grę:).

Najgorsze że dzieciaki po 12-13lat łoją mi skórę jak chcą heh

misiektoja
14th-March-2015, 22:23
Najgorsze że dzieciaki po 12-13lat łoją mi skórę jak chcą heh
A to normalne, mi się zdarza dość często dostać łomot od 7-latki, a więc z Tobą nie jest tak źle, heheh :)

Black
16th-March-2015, 22:12
A to normalne, mi się zdarza dość często dostać łomot od 7-latki, a więc z Tobą nie jest tak źle, heheh

A gry dozwolone od 18 roku życia :),widać że te ograniczenia wiekowe nic nie znaczą.

misiektoja
16th-March-2015, 23:42
A gry dozwolone od 18 roku życia :),widać że te ograniczenia wiekowe nic nie znaczą.
Nie no w CoD nie grałem z 7-latką :) Ale np. w Plants vs. Zombies: Garden Warfare jest podobna, może trochę ugrzeczniona sieczka, a gierka ma chyba PEGI 7 :)

sirtrojan
5th-October-2015, 23:48
odkopuje temat bo w końcu zebrałem się kupiłem GTA V.

Jak by ktoś chciał sie złapać w sieci to jestem chętny :)

misiektoja
5th-October-2015, 23:57
A na czym pykasz ? PS czy XBOX ? Tryb online jest chyba osobny dla każdej platformy i to nawet dla generacji

sirtrojan
6th-October-2015, 00:06
PS3 - nie lubie konsoli tak generalnie ale jak sie nie ma co się lubi...

misiektoja
6th-October-2015, 00:19
A no to nie popykamy, niezgodność konsolowa. A konsola fajna sprawa, raz dwa i grasz, na kanapie, z wygodnym padem. Na PC niby też można, ale to nie to samo.

sirtrojan
6th-October-2015, 17:22
a ja właśnie wolę PC :)