PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Stukanie na zimnym silniku (z nocy) przez ok 30 sekund



MarianoS81
18th-February-2018, 13:51
Witam Panowie
Wczoraj zauważyłem że gdy odpaliłem auto - silnik zimny po nocnym postoju zaczęło dziwnie stukać, przez około 10-15 sek potem stopniowo cichnie a po 30 sekundach nic już nie słychać. To stukanie, pukanie tylko po nocnym postoju, w dzień auto może stać 2-3 godziny podchodzę odpalam i nic nie słychać. Olej 5w50, stan oleju zawsze sprawdzany latam na LPG.

Ologt
23rd-February-2018, 23:58
Weź to nagraj najlepiej ,może lepiej będzie to można określić .Rozrząd też może już dać znać o sobie ,pomimo łańcuchów .

MarianoS81
24th-February-2018, 00:49
Weź to nagraj najlepiej ,może lepiej będzie to można określić .Rozrząd też może już dać znać o sobie ,pomimo łańcuchów .https://youtu.be/j0YJPRU8u2o

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Ologt
24th-February-2018, 01:20
pierwsze co to zdejmij paski i odpal .Jedno będzie sprawdzone .

lukasz32
24th-February-2018, 23:51
A jakieś stukanie wtryskiwaczy gazu? Czy one w tym momencie mogą pracować? U mnie jest je słychać.

MarianoS81
24th-February-2018, 23:58
A jakieś stukanie wtryskiwaczy gazu? Czy one w tym momencie mogą pracować? U mnie jest je słychać.Witam
U mnie gaz włącza się przy temperaturze wody 40 stopni, więc gaz odpada, stukanie jest tylko na zimnym silniku po całonocnym postoju. W dzień już tego nie słychać, nawet jak postoi 3-4 godziny.



Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

MarianoS81
25th-February-2018, 00:03
pierwsze co to zdejmij paski i odpal .Jedno będzie sprawdzone .Oki zrobi się [emoji16] jakoś w tym tygodniu postaram się zwalić paski,dam znać.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka