PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam Infiniti FX35 z LPG (byłe Korzenia i Artone) więc forumowy na 102 !

Jurcyś
24th-February-2018, 23:19
Witam Wszystkich.
Na razie nie wystawiam samochodu na żadnych portalach, a jedynie tutaj.
Pierwszą osobą która dowiedziała się, że sprzedaję nie była narzeczona, a Artone <lol> ale tak wyszło hehe

Korzenia
historia tutaj -
http://www.ifans.pl/showthread.php?3206-FX35-by-korzen

Artone11
http://www.ifans.pl/showthread.php?4...y-na-forum-%29 (http://www.ifans.pl/showthread.php?4...y-na-forum-%29)

Z auta jestem mega mega zadowolony i ciężko będzie nam się z nim rozstać bo to w końcu auto (chyba jedyne) które było moim marzeniem odkąd je zobaczyłem. Z racji tego, że cała historia tego auta jest na forum to nie będę się mocno rozpisywać, a kto chce to niżej podany jest nr jakby ktoś miał jakieś pytania.

Infiniti FX35 z 2005 roku z instalacją gazową i wielka butla przez co podniesiony jest bagażnik.
Inf jest w sport pakiecie, na przód ma założony ZESTAW AKEBONO, system bez kluczykowy, tempomat aktywny, kamera cofania, kolorowy wyświetlacz, deska była poddana renowacji więc nie ma mowy o paskudnych bąblach na desce co jest normalną rzeczą w tych modelach, koła 20" (opony na lato i na zimę). W czasach posiadania przez Korzenia samochód dostał nowe audio a oemowy wyświetlacz został przeniesiony niżej + dostawione nowe radio na Androidzie (full wypas!). Pod maskę trafił silnik z ostatnich wypustów od M35 które ma mało przejechane. Auto dmuchane i chuchane tak jak przez poprzednich właścicieli. 23.02.2018 zalany nowy olej+ dodatek archoil. Infiniti jest z czystym carfaxem. Kupując możesz liczyć się z tym, że do tego auta dokładać nie trzeba.

Teraz chyba przejdę do najważniejszego czyli :wof: Wystawiam za 49 000 zł
Cena może nie jest niska, ale jak to na forum starzy wyjadacze mawiają, że dobre auto trzyma swoją cenę i swoje trzeba dać, żeby odpłaciło się to w przyszłości. Poszedłem tym tropem i powiem szczerze, że to się sprawdziło.

Kontakt: PW lub 600 dziewięćdziesiąt siedem 68 dwadzieścia pięć.
Artone11 mam nadzieję że się nie pogniewasz za wykorzystanie zdjęć ze środka, ale akurat nie miałem żadnego :P
10677 10678 10679 10680 10681 10682

artone11
25th-February-2018, 00:45
Mam bardzo dobre wspomnienia związane z tym samochodem, nigdy mnie nie zawiódł i byłem z niego mega zadowolony
więc z czystym sumieniem polecam.

pzdr

zajac01
25th-February-2018, 09:32
Jurcyś, chyba ze sto lat sprzedawałeś Touarega, żeby kupić wymarzone Infi i już sprzedajesz..? :)
No szkoda, ale skoro tak zdecydowałeś, to powodzenia w sprzedaży.

Jurcyś
25th-February-2018, 09:44
Haha to prawda ze z Touaregiem męczyłem się aby mieć Infa no ale mam podobnie jak Artur, że jak ktoś dobrze da to sprzedam, jeżeli nie to będę jeździł bo samochód uwielbiam ją, narzeczona i nawet syn który nie ma jeszcze dwóch lat biega i krzyczy ITI! Haha więc to prawie jak członek rodziny

zajac01
25th-February-2018, 09:50
Więc ITI musi zostać :)

Jurcyś
25th-February-2018, 10:04
Opel też mówi lol bo mamy też Signuma na sprzedaż ale tamten stanowczo jest do sprzedania a ITI okazyjnie ;)

artone11
28th-February-2018, 15:10
Jak weźmiesz TTkę w rozliczeniu którą jeździ moja narzeczona, to chętnie przygarnę z moją dopłatą zwrotnie INFI =) dla niej.
pzdr

dewon7
28th-February-2018, 16:52
Jurcyś... tyle czasu czekałeś na wymarzone Infi i już go sprzedajesz ???

Jurcyś
28th-February-2018, 16:57
Jak weźmiesz TTkę w rozliczeniu którą jeździ moja narzeczona, to chętnie przygarnę z moją dopłatą zwrotnie INFI =) dla niej.
pzdr

To ja poczeka, na gotówkę, bo TTki nie chcę :P

Jurcyś... tyle czasu czekałeś na wymarzone Infi i już go sprzedajesz ???

Ciśnienia nie mam, ale mam plany z gotówką lol Tym samochodem idealnie się jeździ i żeby nie pomysł na który wpadłem to byśmy go nie sprzedali, dlatego też nie wystawiam nigdzie więcej, tylko tutaj. Jak nie widzę Infiniti to jakoś tak nie żal sprzedać, ale jak tylko spojrzę to wszystko się zmienia, ale cóż postanowione. Na razie pozostaje mi się cieszyć, że mam najbardziej wymarzone auto jakie tylko mogłem mieć :)

dewon7
28th-February-2018, 17:15
Ja też się przymierzam do sprzedaży mojego FX'a bo skończyła mi się na niego amortyzacja ale tak się już zabieram za tą sprzedaż 3 miesiąc :))) Szkoda mi go sprzedawać ale takie życie...

Jurcyś
28th-February-2018, 17:23
Ja też się przymierzam do sprzedaży mojego FX'a bo skończyła mi się na niego amortyzacja ale tak się już zabieram za tą sprzedaż 3 miesiąc :))) Szkoda mi go sprzedawać ale takie życie...

Proszę mi tu nie robić kryptoreklamy i nie promować swoich samochodów lol taki żarcik :)
A to na firmę masz wciągnięty ?

Shimomura
28th-February-2018, 20:06
Jak zacna sztuka to na pewno pójdzie szybko, także spieszyć się z ofertami :) dla zachęty dodam iż moją fifi niedawno próbowano wyrwać za 55 i nie oddałem.

sirtrojan
28th-February-2018, 20:56
dewon7-owy FX to laleczka :)

dewon7
1st-March-2018, 10:39
Proszę mi tu nie robić kryptoreklamy i nie promować swoich samochodów taki żarcik
Bez obaw :) Zanim ja się zbiorę w sobie żeby sprzedać mojego FX'a to Twój już dawno będzie miał nowego właściciela :)

A to na firmę masz wciągnięty ?
Tak... wciągnąłem go na firmę i przez 3 lata amortyzowałem.

dewon7-owy FX to laleczka
Dzięki Grzesiu.... jak będę sprzedawał to wtedy też poproszę o takie opinie :))))))))

Jurcyś
30th-March-2018, 18:59
Patrzę, że zniknął mój temat hen hen daleko, to podbijam, może ktoś chętny ;)