PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35 I gen. 2006 r. Radom



Kesyr
25th-February-2018, 20:55
Witam
Koledzy,czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat tego FX-a ,może ktoś już był i go oglądał?
https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-full-opcja-kamera-navi-szyberdach-klima-skory-ID6zaX3A.html#278c2798f7

Przymierzam się już od jakiegoś czasu do kupna a ten wygląda obiecująco. Myślicie,że ze względu na komis powinienem od razu odpuścić?Facet twierdzi,że sprowadził go dwa miesiące temu.Po zdjęciach widać,że przynajmniej pół roku temu

tiger456
25th-February-2018, 21:13
Jakie masz pieniądze do przeznaczenia na prawdziwego rodzynka?

Hetman
25th-February-2018, 21:45
Kesyr - zapraszam na oględziny mojego FX35, nie rozczarujesz się, zapewniam.

Ten z Radomia podpicowany na sprzedaż :detailing:, przebieg 2 z przodu, obszyta kierownica, wytarta gałka biegów i skóry zrobione na mat, no i ma hak holowniczy - mógł męczyć się z przyczepą, co nie wróży dobrze dla napędów i silnika.

lukasz32
25th-February-2018, 21:45
Zwróćmy uwagę na fakt, że podaje "stan licznika" a nie przebieg ;) Choć wnętrze zadbane.


skóry zrobione na mat aa to dlatego ładne wnętrze ;)

Hetman
25th-February-2018, 22:09
lukasz32 - taki mat to można utrzymać na skórach tylko przez max. tydzień normalnego użytkowania auta, skóry były robione przez kogoś, kto wie jak zrobić to dobrze na sprzedaż i żeby ładnie wyszły na zdjęciach, czyszczenie + impregnacja w macie, taki trochę nienaturalny ten mat jak da się zauważyć :gossip:

Kesyr
25th-February-2018, 22:15
Dzięki jeszcze raz Hetman,ale tak jak wspominałem twój rodzynek to jest świetny wóz,ale nie stać mnie na niego.
Mam przeznaczone około 45k na FX-a i 5k na instalację lpg. Na otomoto jest jeden ładny z 2007 roku z lpg 10 lat w kraju,ale facet wymieniał dopiero reduktor i butlę na nową.Wnioskuję że gaz siedzi tam dość długo a nie chcę ryzykować zmęczonego silnika..

Hetman
25th-February-2018, 22:24
Spoko, rozumiem. Szukaj więc auta od forumowicza , albo z polecenia, bo jak kupisz od handlarza, to i tak włożysz kolejne 5-8 tysi w serwisy, opony, opłaty i inne. W najgorszym przypadku handlarz zaleje silnik gęstym olejem z motodoktorem i jeśli kupisz takie auto z wadą panewek to remont silnika, który kosztuje +/- 12 tysi, albo używany silnik. Od gazu lecą głowice i kilku forumowiczów przerabiało już remont.
Bądź ostrożny. Sam obejrzałem kilka FX35 i wiem co piszę, na sprzedaż w PL jest tylko kilka wartych uwagi sztuk, reszta jest dojechanych, bitych i po wymianie lub remoncie silnika - tym można by jeszcze zaufać.

sirtrojan
25th-February-2018, 23:23
tak patrze i w sumie ładny ten FX.
jasne ze fotele czymś pociągnięte ale auto ma już blisko 12 lat! Szyba przednia w oryginale, pakiet sport i tech. Nie wiem czy nie dłubane było w wydechu bo końcówki jakieś dziwne.
Co do haka to na dwoje babka wróżyła - jak to szwajcar to oni naprawdę dbają o auta i mają rygorystyczne wymogi na przeglądach. Szwajcarze mają łódki i domki campingowe to sobie je ciągają tam i spowrotem. Wszystko max 60 - 70 km/h!
poproś o vin i sprawdz jego historie w US.

Kesyr
26th-February-2018, 00:52
Będę szukał dalej i ostrożnie,już raz przerabiałem wydmuchaną uszczelkę pod głowicą w Lexusie IS 220 a koszty spore.. Jak coś znajdę to poproszę Was koledzy znowu o pomoc i poradę:)

Kesyr
26th-February-2018, 01:11
tak patrze i w sumie ładny ten FX.
jasne ze fotele czymś pociągnięte ale auto ma już blisko 12 lat! Szyba przednia w oryginale, pakiet sport i tech. Nie wiem czy nie dłubane było w wydechu bo końcówki jakieś dziwne.
Co do haka to na dwoje babka wróżyła - jak to szwajcar to oni naprawdę dbają o auta i mają rygorystyczne wymogi na przeglądach. Szwajcarze mają łódki i domki campingowe to sobie je ciągają tam i spowrotem. Wszystko max 60 - 70 km/h!
poproś o vin i sprawdz jego historie w US.

Ok,jutro zadzwonię i poproszę o vin tak z ciekawosci,bo jak był podobno bity to nie wiem czy jest sens poświęcać mu uwage

BAJZEL
26th-February-2018, 19:12
Jeszcze nigdy nie udało mi sie wstrzelić w auto z radomia ... tam komisów jak grzybów po deszczu i za kazdym razem jak mi brat robił weryfikacje to tragedyja !!!
radom + komis = kateogryczne NIE z mojej strony