PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35 I gen. 2007 JNRAS08WX7X204328



Kesyr
1st-March-2018, 12:45
Chłopaki ,zna ktoś może z Was ten wóz ?
https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-perfekcyjny-egzemplarz-gaz-lpg-full-wyposazenie-dvd-kamera-ID6ztPYc.html
Sprowadzony jako nowy przez Niemca ,w kraju od 2016.
Facet twierdzi że nie jest handlarzem a samochód sprowadził dla siebie i teraz chce sprzedać i wziąć byc moze kolejnego Infiniti tylko w lizing. Po rozmowie widac ze ma troche pojecie o tym samochodzie,olej Millers,pilnuje zmian,na bieżąco wszystko robione,mówi że czytal sporo forum.Moze kojarzy ktoś tego FX-a?
Co o nim sądzicie? Gaz ma Brc, założony w 2013 roku. Myślicie że to już sporo jak na ten silnik?

Hetman
1st-March-2018, 13:35
Fajna sztuka, jedź i sprawdź jak pracuje silnik, jeśli słychać niepokojące dźwięki z okolicy głowic to gaz zrobił swoje. Moje zdanie jest niezmienne - chcesz zdrowego FX35 na kilka lat użytkowania to szukaj bez gazu i załóż sam, wtedy wiesz co masz i pilnujesz sobie regularnie.

Kesyr
1st-March-2018, 21:21
Fajna sztuka, jedź i sprawdź jak pracuje silnik, jeśli słychać niepokojące dźwięki z okolicy głowic to gaz zrobił swoje. Moje zdanie jest niezmienne - chcesz zdrowego FX35 na kilka lat użytkowania to szukaj bez gazu i załóż sam, wtedy wiesz co masz i pilnujesz sobie regularnie.

Dzięki,chyba właśnie tak zrobię,że pojadę go obejrzeć

zajac01
1st-March-2018, 22:05
Może się mylę, ale 176000 przebiegu to w milach, a nie w km jak w ogłoszeniu... Zanim pojedziesz, to zadzwoń i zapytaj.

Hetman
1st-March-2018, 22:10
Zgadza się, to przebieg w milach, więc Kesyr niech zapali Ci się lampka ostrzegawcza, dla jednych to mały przebieg, dla innych duży, kwestia jak ten FX był eksploatowany.

Kesyr
4th-March-2018, 01:51
Może się mylę, ale 176000 przebiegu to w milach, a nie w km jak w ogłoszeniu... Zanim pojedziesz, to zadzwoń i zapytaj.
Masz rację Zajac01,przebieg jest w milach.Za duży jak dla mnie