PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Przetarcie parkingowe



dulebamateusz
2nd-March-2018, 17:17
Możecie polecić jakąś pastę lub coś podobnego do zamaskowania lekkiego obtarcia tylnego zderzaka? Z tego co zdążyłem zauważyć to tylni zderzak to plastik, więc jakaś w miarę dobra pasta do plastiku.
Obtarcie powstało na wskutek "przesunięcia" metalowego słupka przy cofaniu. Jest delikatne wgniecenie (może z 0,5 cm, albo mniej) i obtarcie około 8x8 cm.

STF
2nd-March-2018, 18:58
Jest pewna "chałupnicza" metoda na sprawdzenie jaka rysa zejdzie po polerce. Ślinisz palec i przejżdzasz nim po rysie, jesli staje się prawie niewidoczna to zejdzie nie ważne czy element plastikowy czy metalowy, są pokryte takim samym lakierem. Z doświadczenia jeśli jest odkształcenie powierchni to nie zejdzie i trzeba polakierować powtórnie element.

WJK
2nd-March-2018, 22:04
Z mojego doświadczenia wiem, że niekoniecznie będzie trzeba malować dany element. Jest coś takiego jak polerowanie SSR. Moje Infi też miało zarysowanie na drzwiach ale podjechałem do gościa, który mi przepolerował zarysowanie tą metodą i jest git :] Żeby było jasne - rysy nie zniknęły w 100%, ale praktycznie są niewidoczne - dodam, że były na prawdę bardzo głębokie - a część z nich dotarła aż do podkładu.
1071810719