PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Falujące obroty w okolicy 1250 rpm przy zwolnieniu pedału gazu.



maruss84
4th-March-2018, 14:48
Pacanowie mieliście tak u siebie? od czego to może być

https://www.youtube.com/watch?v=Qmhu9RCb1Ck&feature=youtu.be

Zaczeło się od tego że padł czujnik abs, kupiłem zamiennik. Po wymianie nieustanne cykanie elektroniki zza kierownicy ustało i hamulce juz nie wymuszają absu, ale cos mi sie walnęło z obrotami. Tak jak na filmiku, jadę, zdejmuję nogę z pedału gazu, auto spowalnia i jak obroty schodzą na 1250-1000 to falują, nie dzieje sie tak cały cza, czasami jest normalnie, że zwalniam pedał gazu i obroty spadaja na 1250 . Jazda na benzynie, przed założeniem LPG tez juz tak bylo, a dodam że jak kupiłem auto około 1,5 miecha temu to wszystko było cacy.

Jakie macie obroty jadąc np 40km/h i noga z gazu? na 1250rpm schdzą? i stoją?

Dziś zamówiłem na allegro czujnik abs używkę OEM, może zamiennik nawala.

maruss84
5th-March-2018, 23:09
Nikt NIc??????

dodam tylko że na postoju jak gazuję to obroty spadają normalnie, tak jak kiedyś, tylko podczas jazdy są te falowania

maruss84
6th-March-2018, 20:34
Dzis bylem w ASO Nissan i zero. Nic ani jednego bledu nie wykryli.

Czy w waszych fx-ach wyglaa to tak samo i jest to normalne ze obroty tak sie zachowuja?

Adam_77
6th-March-2018, 20:40
A moze skrzynia redukuje bieg ?
Zrób to samo w trybie manual


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

maruss84
7th-March-2018, 19:22
A moze skrzynia redukuje bieg ?
Zrób to samo w trybie manual


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jak lece na manualu, hamuje i auto sam redukuje biegi to bez falowania, a jak jest w Twoim Infim? zerknij przy okazji i nagraj ewentualnie filmik. Bo może wymyślam ale no według mnie dziwne są te falowania. Bo nik nic nie napisał czy ma tak samo lub nikt tak nie ma jak na moim filmiku

janram
7th-March-2018, 21:51
U mnie też faluje, to skrzynia redukuje biegi :)

Adam_77
8th-March-2018, 15:39
Potwierdzam[emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

maruss84
10th-March-2018, 18:59
U mnie też faluje, to skrzynia redukuje biegi :)


Potwierdzam[emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skoro macie rak samo tobjuz bee spal spokojniej hehe :)