PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 z salonu poznań



sebam
15th-March-2018, 00:20
Witam Panowie!

Warto pochylić się nad tym autkiem?

https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-q50-2-0-sport-rwd-7at-2016r-ID6znU5O.html

Będę wdzięczny jak coś napiszecie w tej kwestii.

Pozdrawiam. Seba

sirtrojan
15th-March-2018, 02:04
Dla mnie Kozak. Mały przelot i udokumentowana historia.

sebam
15th-March-2018, 09:55
Jak się zapatrywać na cenę? adekwatna czy za wysoka? Wyposażenie też nie jest mega...

czejzee
15th-March-2018, 11:03
Mam do oddania jak coś też 2016 rok z szyberdachem, kolor Graphite Shadow z modyfikacjami jak:

- przyciemniane szyby
- wydech infi

Również gwarancja. Model finansowania: wynajem - zostało ponad rok, potem można wykupić oczywiście.
Cena podobna, przebieg: 35k km (także wyższy, ale wciąż w ruchu).
W cenie przeglądy, naprawy.

Maxx
15th-March-2018, 11:55
Witam Panowie!

Warto pochylić się nad tym autkiem?

https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-q50-2-0-sport-rwd-7at-2016r-ID6znU5O.html



Gdyby byly skretne reflektory led , kamery 360 st i navi to ta cena bylaby adekwatna
Probuj urwac z tego minimum 7 tys

Zaznaczyli czujnik martwego pola ... Ale w pelnym opisie brak wzmianki o tarczy bezpieczenstwa jesli jej nie ma to sugeruje dalszy zjazd z ceny

sebam
15th-March-2018, 12:54
Hmyyy, z navi mnie zaskoczyles. W opisie faktycznie nigdzie nie jest napisane że ma navi, ale na zdjęciu wnętrza widać menu nawigacji (chyba) adres, poi, dom. Też żałuje że nie ma tych wszystkich gadżetów, tarczy nie ma na 100%.

Maxx
15th-March-2018, 16:41
Masz racje menu nawigacji jest , nasz samochod w lutym 2017 kupilismy za 158tys z przebiegiem 69km , pakiety kierowanie , powitanie , multimedialny , komfort i widocznosc ( 4kamery i skretne reflektory led) bez tarczy i szyberdachuTeraz ubezpieczyciel podal cene rynkowa ok 141tys , zatem absurdem jest zadac 149tys za gorzej wyposazone auto -szyberdach nie ma az takiej wartosci

czejzee
15th-March-2018, 18:01
Szyber 4 - 4,5k dopłaty przy nowym było. Trzeba negocjować, powinni jeszcze urwać skoro auto na placu, to zależy im na wypchnięciu.

sebam
16th-March-2018, 06:32
Masz racje menu nawigacji jest , nasz samochod w lutym 2017 kupilismy za 158tys z przebiegiem 69km , pakiety kierowanie , powitanie , multimedialny , komfort i widocznosc ( 4kamery i skretne reflektory led) bez tarczy i szyberdachuTeraz ubezpieczyciel podal cene rynkowa ok 141tys , zatem absurdem jest zadac 149tys za gorzej wyposazone auto -szyberdach nie ma az takiej wartosci

Patrząc po opisie to masz więcej tylko pakiet widoczność. W tej samej cenie co Tobie oferowano mi nowego sporta z pakietem widoczność, więc polityka się nie zmieniła zbyt mocno. Czyli jaka cena by była adekwatna?

Maxx
16th-March-2018, 10:40
Musisz sobie odpowiedziec czy :
chcialbys dolozyc 9 tys i mniec nowego
czy wolisz szyberdach czy pakiet widocznosc
ja wybralem to drugie bo znaczaco ulatwia parkowanie a noca efekt doswietlania zakretu jest super , szyberdachu zapewne nawet bym nie uzywal
Co do tarczy bezpieczenstwa zdania sa podzielone , jedni uwazaja ze jest super a moj znajomy powiedzial ze bez sensu
wszystko zalezy od stylu jazdy , przy spokojnym tarcza bedzie ok , natomiast przy dynamicznym agresywnym prowadzeniu bedzie przeszkadzac w wykonywaniu "kontrowersyjnych" manewrow

sebam
16th-March-2018, 10:44
Aktualna cena to 140KOLN.

czejzee
16th-March-2018, 11:08
360 przydatne, tarcza... jedynie boczne czujki w lusterkach, mam to w A klasie i brakuje w Infi. Tak to nie jest to jakoś super potrzebny gadżet. Spoko jak jest, pomaga w sytuacjach, gdy jesteśmy zmęczeni, lub nie widzimy auta wyjeżdżając z parkingu tyłem, ale ponad to nie widzę wielkich korzyści.

sebam
11th-April-2018, 11:55
Przejechałem niebieskim już 1000km i nadal jestem pod wrażeniem.

lonek_rwl
11th-April-2018, 14:21
Przejechałem niebieskim już 1000km i nadal jestem pod wrażeniem.

Czy przypadkiem to Ciebie widziałem dziś w okolicy Infi Poznań w niebieskim q50?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

sebam
13th-April-2018, 09:14
Nie, w salonie jest jeden służbowy w takiej samej konfiguracji jak mój.