PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti Fx35 Czosnow



Sidu85
22nd-March-2018, 10:21
Czesc szukam FX 35/45 i takie ogłoszenie wpadło mi w oko czy macie jakas wiedzę o tym aucie ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=7234353028#2e5e45f3b7

dziekuje za wszystkie wskazówki/rady/sugestie

pozdrawiam
Tomek

kotlet2009
22nd-March-2018, 11:21
Tak patrząc na fotki to : kierownica zajechana - ja w swoich Fxach z przebiegiem ponad 250 tyś km miałem idealne ..
Wnętrze bardzo brudne, skóry na kanapie tylnej chyba podniszczone , tylne prawe nadkole do zrobienia bo jest wgniotka , lampy do polerowania bo są wyblakłe ..

Wygląda że ma nowe tarcze , firmowe opony ..
Ogólnie wszystko do zrobienia za nieduże pieniądze ..
Rozkoduj vin sprawdź stan .. auto ma już swoje lata i zawsze coś będzie do zrobienia ..

Sidu85
22nd-March-2018, 12:15
Dziekuje za cenne informacje.

A jak z wersja wyposażenia daje rade bo w temacie infiniti jestem zielony ;)

Jest ktos z forum kto oferuje przedsprzedazowe sprawdzanie auta?

kosmetyka sie nie przejmuje sam to ogarnę :)

bardziej zalezy mi na stanie technicznym

dewon7
22nd-March-2018, 17:06
Wersja raczej podstawowa, bez pakietów, navi, aktywnego tempomaty. Odtwarzacza dvd też raczej tam nie znajdziesz. Przedni zderzak jeśli dobrze widzę jest sprzedlifta co może sugerować, że było coś robione z przodem.
Ogólnie mocno zmęczony egzemplarz...

zajac01
22nd-March-2018, 18:10
Przedni zderzak jeśli dobrze widzę jest sprzedlifta co może sugerować, że było coś robione z przodem.

Możliwe, że coś było, bo grill też jest przedliftowy.

Sidu85
22nd-March-2018, 22:52
Dzialo sie oj dzialo. Kolizja przodem dwie poduchy wywalone ja odpuszczam. Dla chetnych carfax na maila moge podeslac.

dewon7
23rd-March-2018, 13:42
Jakoś mnie to nie dziwi :)

Sidu85 szukając FX'a musisz wiedzieć jedno - za dobre, zadbane egzemplarze trzeba zapłacić. W przypadku tego samochodu okazje cenowe się nie zdarzają...