PDA

Zobacz pe?n? wersj? : M35 Pęknięty tylny lewy wydech M37S



Zaju1
24th-March-2018, 02:23
Witam chłopaki od zapierdzielania i szybkiej jazdy na chopkach pękł mi tylni lewy wydech, nie da rady pospawać tylny elementy to wymiany aż do mocowań ten element.
Gdzie najlepiej zamówić i jakie koszta jak ktoś się oriętuje. W poniedziałek zadzwonie do infiniti UK i zapytam sie ile cenią. Pozdróweczki i szerokoości!!!

slepy62
24th-March-2018, 07:45
Witam chłopaki od zapierdzielania i szybkiej jazdy na chopkach pękł mi tylni lewy wydech, nie da rady pospawać tylny elementy to wymiany aż do mocowań ten element.
Gdzie najlepiej zamówić i jakie koszta jak ktoś się oriętuje. W poniedziałek zadzwonie do infiniti UK i zapytam sie ile cenią. Pozdróweczki i szerokoości!!!

http://www.ifans.pl/showthread.php?6389-Sport-Muffler-Kit-M35h-M37-Q70&highlight=sport+muffler

Zaju1
10th-August-2018, 02:38
Siemanko ten element przed mocowanie srub juz mi sie przepalil z 2 stron, ostre cisniecie cały czas przy przebiegu 65tys:) i sadze ze sruby moga sie nie odkrecic od drugiej strony, wiec chyba bym porzebowal całego tłumika. Widziałem stillen z usa za 950 dolcow. Ktoś juz z was wymienial wydechy?? Pozdrawiam i szerokosci drajwery:)

grabba
17th-August-2018, 00:20
Wydech w Mce jest dość trwały, więc nie ma na niego kupców. Poszukaj na Allegro gości, którzy sprzedają części karesoryjne do Mki i napisz do nich. Przeważnie ściągają z US całe sztuki i rozbierają na części. Wydech powinieneś u nich dostać za grosze. Np. do Mki katalizatory pasują od G. Ja kiedyś kupiłem w super stanie za 300 zł.

Zaju1
1st-September-2018, 00:20
To jakoś z trwałościa słabo, w sumie to je przepaliłem nie wytrzymały ciśnięcia, bo przebieg mam jak narazie 68 tys./km.
Do grudnia musze wymienic , chyba ze dogadam sie z gosciem czy sprzeda swojego 2013 rok Dodge charger srt8 6.4 litra.
Sprawdzam opinie ludzi zeby nie miec z nim problemow. Szerokosci!!