PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Podrowionka dla wszystkich uzytkownikow z Chicago!



rakowski21
7th-November-2010, 03:25
witam wszystkich, od 2004 roku jestem wierny infiniti!! przeszedlem juz 1 , 1.5 i obecnie 2 generoacje fx-ow,
obecnie 2009 fx35 bialy z czarnymi skorami. jeszcze raz pozdrawiam

Jacob_USA
7th-November-2010, 04:27
Witam kolege z Illinois ;) na forum !!


pozdrowienia z Wisconsin !!

sirtrojan
7th-November-2010, 12:40
Wreszcie wpadłes :)

Witamy infimaniaka. :thumb:

Athens
7th-November-2010, 13:36
Siemanko!

Widzę , że bedzie można liczyć na pomoc . Miło , że marce wierny przez tyle lat! A nie chodziło ci nigdy po głowie zmienić na Lexusa np.?

Pzdr!

rakowski21
7th-November-2010, 14:57
Lexusem jezdzi moja mamuska (RX350) lexusy sa dla mnie bardzo feministyczne:) , choc ISF jest nawet warty uwagi lecz za takie pieniodze stosunkowo za wolny, Posiadalem jeszce inne autka ()1 tt,03 wrx, 06 c6, 05 viper srt copperhead edition, ale moim ulubionym (poza fxem) jest corveta c6 bardzo komfortowa w srodku dobrze wyciszona , viper byl niezly, mocny silnik ale stylistyka wnetrza i komfort jazdy = taczka na 4 kolkach:)

sirtrojan
9th-November-2010, 12:59
ty tu gadu gadu o lexusach a napisz jak to się stało że rozwaliłeś FXa ? :becky:

;)

rakowski21
10th-November-2010, 03:31
dobrze wiec, pewnego dnia wziąłem mojej żonci meśka do roboty żeby porobić tam jakieś pierdoły, okola 10 dzwoni do mnie zapłakana i ze auto strasznie rozj.....e, jakaś panna przejechała na czerwonym świetle i uderzyła w nią, na szczęście wyszła z tego cało:) obydwa autka do kasacji. wiec tego samego dnia gdy otrzymałem czeka z ubezpieczalni , pojechałem nabyć następne i tyle do tej historii.

sirtrojan
10th-November-2010, 14:12
Smutna historia z happy end-em :thumb:

Masz jakieś foty rozbitego autka z zewnątrz i wewnątrz? Chodzi mi o to jak dostało - czy elementy przesuwały się niebezpiecznie do środka i czy ew coś w aucie może nam zrobić krzywdę ( przesuwające sie koło kierownicy, konsola centralna albo coś takiego).

rakowski21
10th-November-2010, 15:22
wiesz nie mam zadnych fotek ale moja pani jechala ok 40 mph a ta druga osoba okolo 55mph walnela od strony pasazera itak... jak so przednie prowadnice byle przesuniete jakies 12 cali w lewo , maska core support chlodnice rozwalone, jak sa wiezyczki ktore trzymaja amortyzatory one sie porozklejaly, jeszcze jedno na dole na ramie troszke sie pogielo ubezpieczenie wycenilo na 23600 wiec poszlo do kasacji , w sumie powiem wam ze to bardzo bezpieczne autko mojej zonie zupelnie nic sie niestalo wyszla z autka otrzepala sie z kurzu od poduszki i tylle, tamta druga zabralo pogotowie strasznie byla pocharatana

rider
13th-November-2010, 23:21
masakra ... szkoda ze nie masz fotek

pozdro dla Ciebie i "pani"

rakowski21
13th-November-2010, 23:38
w sumie to niezle wyszlo , mielismy kupic dla zoneczki g37 kabrioleta a tak ona bedzie jezdzic dalej starym meskem a ja nabylem nowe dla siebie super!!!:)

rider
13th-November-2010, 23:46
no comments


hhihih

sirtrojan
13th-November-2010, 23:53
że też sie zgodziła ;)
lol

rakowski21
14th-November-2010, 00:07
troszke krecila noskiem ale w koncu to ona rozwalila moje autko!