PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zmiana NAVI FX II GEN - problem radio zblokowane - secure



infected
17th-April-2018, 21:26
Padł mi dysk hdd w navi , kupiłem inne navi z rozbitego infiniti, po wsadzeniu napis - SECURE , związane to jest z tym pewnie , że pochodzi z innego auto w którym nie zostało skasowane wyposażenie . Pytanie jest następujące , jak wyresetować Navi AV , nie da się wejść w menu bo klawiatura zablokowana , ktoś ma sposób ?


Dzięki z góry

slepy62
17th-April-2018, 22:45
Padł mi dysk hdd w navi , kupiłem inne navi z rozbitego infiniti, po wsadzeniu napis - SECURE , związane to jest z tym pewnie , że pochodzi z innego auto w którym nie zostało skasowane wyposażenie . Pytanie jest następujące , jak wyresetować Navi AV , nie da się wejść w menu bo klawiatura zablokowana , ktoś ma sposób ?
Dzięki z góry

Serwis i programowanie, w tym zaprogramowanie I-KEY

infected
18th-April-2018, 05:20
Serwis i programowanie, w tym zaprogramowanie I-KEY

W serwisie , rozkładają ręce , nie umieją zrobić reprogramingu na navi która jest zaprogramowana . Consult 3 sobie z tym nie poradzi , poszło by gdyby udało się na radiu zrobić inicjalizację ( NOTE:
If “WRITE CONFIGURATION” is unsuccessful, perform “Accessory Number Initialization”.), ale się nie da bo radio jest zablokowane - secure napis na wyświetlaczu. Mógłbyś konkretniej podpowiedzieć , bo z tego co napisałeś nic nie wynika , co konkretnie należy wykonać ?
W dokumentacji jest jak zaprogramować radio ponownie , lecz wcześniej trzeba je wyczyścić .

http://www.infiniti-club.org/manual/2010_EX/AV.pdf

opis jest ale nie da się wykonać , radio jest przyblokowane . Nie da się tego zrobić :

https://www.youtube.com/watch?v=tq_IUwmvE8g

slepy62
18th-April-2018, 08:42
Nie wiem - nie znam się na tym, wymieniałem panel navi w Q50 - reprogramowali mi to w serwisie :infi: w W-wie na Krasnobrodzkiej.
Z tego co piszą forumowicze - umiejętności w serwisach są różne, większość rzeczy które "gdzieś nie da się zrobić" - bez problemu robią w w-wie.
Zadzwoń do warszawskiego serwisu :infi:, przedstaw się że jesteś z forum IFANS i zobaczymy co powiedzą
Kierownik Serwisu - Mariusz Osuch : 667-071-169 / 22 212-60-53

infected
18th-April-2018, 15:04
Ok , dziękuję , przedzwonię , może pomogą :) , tam kupiłem auto .

infected
30th-April-2018, 17:02
Infiniti Warszawa - wizyta , w ciągu 10 minut rozwiązali problem ;) . Polecam , dzięki za info slepy62 , widać mają wiedzę , na forum nikt nie miał pojęcia co zrobić ;)