PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Coś do śmiechu!!!



POZIOMA
7th-November-2010, 19:42
To mnie rozbawiło http://www.chryslerpacifica.pl/images/smiles/icon_smile.gif

Kumple się pytają:
- Stary k..wa co ci się stało?!! Pod tramwaj wpadłeś?
- Eee, nieee... Żona mnie tak uderzyła....
- Żooonaa???!!!! Czym cię tak pizdneła?
- Eee, kurczakiem
- Kurczakiem?!
- Tak, zamarzniętym kurczakiem...
- Człowieku, a za co cię tak walnęła tym kurczakiem?
- No bo wiecie...: Moja żonka to niezła laska jest:
zgrabna figurka, jędrna du***a, nóżki długie, więc wczoraj jak się nachyliła do lodówki po tego je.ego kurczaka to się tak fajnie wypięła.
Spódniczka mini co ją na sobie miała tak fajnie jej się zsunęła do góry, że koronkowe stringi całe jej było widać i jak ona tak szukała tego kurczaka to ja już nie mogłem wytrzymać i zacząłem ją bzykać od tyłu....
No i właśnie wtedy pizdneła mnie tym zamarzniętym kurczakiem.
- Eeeeeeee, no stary!!! Zajejebiście!!!!!

- Ale ta twoja żona to jakaś walnięta, nie lubi bzykania od tyłu??


- Lubi i to bardzo.......ale nie w Tesco.....
.

POZIOMA
10th-November-2010, 21:36
Może coś nowego:

http://www.youtube.com/watch?v=Z3v-H-sxZDM&feature=related

sirtrojan
11th-November-2010, 19:40
Klasyk :thumb:


http://www.youtube.com/watch?v=5zxYDjB7Opc&feature=related

Athens
14th-November-2010, 14:19
Na sam widok tych panów już mi uśmiech ciśnie się na usta :-D

Szkoda,że teraz nic już takiego nie kręcą... ostatnio byłem na Ślubach Panieńskich i ... nawet się nie uśmiałem :-( Za to szacunek za grę dla Maćka Stuhra.

sirtrojan
14th-November-2010, 17:38
Maciek jest spoko. Ale na resztę aktorów którzy szlify zyskują w wątpliwej jakości operach mydlanych mam uczulenie.

sirtrojan
22nd-November-2010, 17:15
900


wg mnie dobreee :thumb:

Athens
22nd-November-2010, 19:49
Bardzo ładne są te jej cycuszki :-D

A ta nie jest fajna?

http://img87.imageshack.us/img87/4314/zdjecie1fc0b0825d5d4386.jpg

sirtrojan
22nd-November-2010, 20:02
dziwny mechanik :/
Pazury ma długie, łapy czyste a tyłek brudny ? :becky:

Athens
22nd-November-2010, 21:32
Te ślady na jej pupie to nic innego jak moje dłonie :-D

Black
22nd-November-2010, 22:55
Te ślady na jej pupie to nic innego jak moje dłonie :-D

hmmm a nie ślady zębów lol?

slepy62
22nd-November-2010, 23:01
głodnemu chleb na myśli :peace:

Black
22nd-November-2010, 23:05
głodnemu chleb na myśli :peace:

no masz racje ten Arek to tylko o jednym:)

POZIOMA
23rd-November-2010, 07:04
Arek coś dla ciebie.
903

Jacob_USA
24th-November-2010, 01:38
Jak cos do smiechu no to HOP :) ktos badzo chcial miec Gallardo http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Rev-Angel-Exotic-Supercar-300-HP-V-8-Replica-Kit-/170569483446?pt=US_Cars_Trucks&hash=item27b6bbc4b6#v4-44

dewon7
24th-November-2010, 10:40
Jacob... a ja już myślałem że zakończyłaś swój projekt z 300ZX i teraz nam prezentujesz efekty hahaha

Black
24th-November-2010, 11:26
Kuba to ten twój Nissan?

Troche nie wyszło to ospoilerowanie ale kolorek fajny:)

sirtrojan
24th-November-2010, 13:09
Kuba niezła robota - jak już uda ci się uruchomić silnik i auto zacznie przenosić się w czasie to zabierz mnie ze soba :becky:


btw . pod maską nieźle zabezpieczyłeś podkładem antykorozyjnym - ze 200 lat nic go nie ruszy! ;)

Athens
24th-November-2010, 14:26
Jak cos do smiechu no to HOP :) ktos badzo chcial miec Gallardo http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Rev-Angel-Exotic-Supercar-300-HP-V-8-Replica-Kit-/170569483446?pt=US_Cars_Trucks&hash=item27b6bbc4b6#v4-44

O w mordę! To w stanach też takie dziwadła jeżdżą ??? Takie Z28 to samo w sobie ładne , trudno go jednak poznać pod zasłoną Lambo :-D

Athens
24th-November-2010, 14:28
Arek coś dla ciebie.
903

A jak nie da za żetonik ... ? Blondyneczki, czarne , rude , mulatki ... mmm...

Zboczeniec! :-)

sirtrojan
24th-November-2010, 14:34
zawsze zostają twoje zmarznięte dziewczyny z trasy za Markami ;)

Athens
24th-November-2010, 14:40
Grzesiek nie mówiłem dokładnie , że stoją "za Markami" :-D

Właśnie po ostatnim spocie dziwiliśmy się z chłopakami , że mieszkasz w innej części miasta a na Marki jechaleś... FX to i dużo miejsca w środku ... no ale to już inny temat :-)))

sirtrojan
24th-November-2010, 14:54
Grzesiek nie mówiłem dokładnie , że stoją "za Markami" :-D



jak nie! jak tak!

Mówileś: Powołaj się na mnie, wszystkie dziewczyny mnie tam znają, dostaniesz rabat!

Pamiętam jak dziś! Tak samo po spocie : Jadę się teraz rozgrzać do dziewczyn bo zmarzłem !

ach Arecki Arecki niezły z ciebie tancerz :thumb:

;)

sirtrojan
13th-December-2010, 01:10
wy narzekacie na małą ilość miejsca w bagażniku ;)

981

Athens
14th-December-2010, 18:02
A ja mam takie pytanko: dlaczego podwójne mam obrazki? Jakoś tak nieestetycznie to wygląda... To jak?

sirtrojan
14th-December-2010, 21:13
chyba z przepracowania dwoi ci się w oczach :)

Athens
14th-December-2010, 21:39
A co widzisz w moim avatarze? Jedną czy dwie? :-D

Uuuuu to ty też masz rozdwojenia :-) W sumie od jednej zawsze lepsze są dwie, heh!

sirtrojan
20th-December-2010, 19:52
988

racja!!!!!

sirtrojan
29th-December-2010, 20:10
Nocą otwierają się z hukiem drzwi i do domu wtacza się mąż.
Przewraca się w przedpokoju, wstaje, wpada ( to dobre słowo ) do kuchni i zrzuca
ze stojącego na kuchence garnka pokrywkę, nabiera garściami zupę, myje
nią twarz potem łapie garnek i wylewa sobie całą jego zawartość na głowę
- Nie możesz sobie po prostu nalać zupy do talerza - mówi cicho stojąca
w progu, w koszuli nocnej, rozbudzona właśnie żona
- Kto pijany ??? - drze się mąż - Ja ku**a pijany ????



i drugi też mnie rozbawił:

Na pogotowie przywieźli faceta z nożem wbitym między żebra.
Lekarz przyjmujący:
- Boli pana?
- Tylko jak się śmieję.

POZIOMA
30th-December-2010, 18:35
To było na Allegro zamieszczone.:eyebrows:

Szukamy partnera (Pana do towarzystwa) na bal studniówkowy. Impreza odbędzie się 15.01.2010r. w Olsztynie w Restauracji Przystań.
W cenie jest dobra zabawa i towarzystwo, jedzenie oraz afterparty w klubie Qotłownia Stara Club.

Dane techniczne:
model: Paula
rok produkcji: 1991 kwiecień
barwa: ciemna czekolada
wzrost: 170 cm + szpilki
rozstaw osi: 90/60/90
zasięg na pełnym baku: 70h
pojemność: 0,5 litra na dobę
dwie poduszki powietrzne w rozmiarze 75D
niekatowana
nieużywana w rajdach
jeżdżona amatorsko
niebita
idealna baza pod rajdówkę
sprowadzona w tym roku
pierwszy właściciel w kraju

Transport i nocleg we własnym zakresie.*
*Ewentualne zmiany podczas imprezy :)

Jazda próbna po wcześniejszych oględzinach.

Promocja ważna do 14.01.2010 lub do wyczerpania zapasów.

sirtrojan
30th-December-2010, 18:53
i co zgłosiłeś się? :becky:

Jacob_USA
30th-December-2010, 18:55
No ladnie Piotrek takie ogloszenia szukasz :D



Polak, Rusek i Niemiec są na zawodach pływackich.
- Rusek nie ma rąk
- Niemiec nie ma nóg
- A polak nie ma ani rak ani nóg
Podchodzi do nich nich trener i mowi:
- Rusek, jak sobie poradzisz ja niemasz rąk?
- A wskocze do wody i sobie jakoś poradze
- Niemiec, jak sobie poradzisz jak nie masz nóg?
- A wskocze do wody i jakos sobie poradze
- Polak, a ty jak sobie poradzisz jak niemasz ani rąk, ani nóg?
- A wskocze do wody i jakoś sobie poradze
Rusek i Niemiec jakoś sobie poradzili a Polak zszedł na dno. Ratownik go wyciągnał a trener mowi do niego:
- A mówiłes, że sobie poradzisz!
A polak na to:
- Zabije tego ch*ja co mi czepek na uszy zalożył!

Athens
15th-March-2011, 18:30
Mąż do żony: - Czemu Ty taka tępa jesteś? Nie mogę już tego znieść! Nawet suwakiem logarytmicznym nie umiesz się posługiwać! Albo się nauczysz, albo wy***rdalaj!!! Następnego dnia mąż wraca z pracy, a Żona wita go w korytarzu z suwakiem logarytmicznym w dłoni: - Twój członek ma 16 centymetrów długości. Moja pochwa ma 18 centymetrów głębokości. Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat, więc całkowita suma niedoruchania wynosi 42 kilometry i 345 metrów. Albo doruchasz, albo wy***rdalaj!!!

Lukasz
19th-March-2011, 20:26
http://jdm-racing.blogspot.com/2010/01/skyline-r35-stolen-rims.html

POZIOMA
19th-March-2011, 21:30
Podobnie pewnie wyglądało auto kolegi Athensa., też zostawili mu podnośnik.

Athens
21st-March-2011, 13:37
Ale gnoje! Nawet klocków nie podłożyli! Już mi się przypomniało moje autko :-( Ale działali jak ci co mi skradli, lewarek też po prawej został... Smutne ale dobrze Lukasz,że wkleiłeś to bo teraz wiem, że nie tylko w PL takie rzeczy.

sirtrojan
21st-March-2011, 14:49
a potem mozesz kupic w okazyjnej cenie fele od GTRa. POpularny mod u FXerów w US ( btw. 2k $ za set )

i obrazek ode mnie :

1170

Athens
21st-March-2011, 15:14
Nie postarali się. Kostka pod kołami nie jest identyczna jak ta, z której budowali dom.

Athens
9th-August-2011, 14:18
- Otwierać! Policja!
- Nie zamawialiśmy policji, tylko prostytutki!
- Ale to sąsiedzi nas wzywali!
- Sąsiedzi wzywali, to niech sąsiedzi ruchają

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego mężczyźni nie powinni redagować kącika porad

Drogi Jacku, mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc.
Pewnego dnia wybrałam się do pracy, zostawiając mojego męża w domu oglądającego telewizję.
W drodze do pracy zgasł mi silnik i samochód został unieruchomiony jakieś dwa kilometry od domu - musiałam wrócić się aby poprosić męża o pomoc.
Kiedy dotarłam do domu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam.
Był w łóżku z córką naszego sąsiada! Mam 32 lata, mój mąż 34, a córka sąsiada ma 19.
Pobraliśmy się 10 lat temu.
Mąż przyznał mi się, że romansuje przez ostatnie pół roku.
Mąż nie zamierza iść do poradni małżeńskiej.
Jestem kompletnym wrakiem człowieka.
Potrzebuję pilnej porady. Możesz mi pomóc?
Magda

Droga Magdo, zgaśnięcie silnika po krótkiej jeździe może być spowodowane przez wiele czynników.
Najpierw sprawdź czy masz paliwo jezeli tak to czy nie jest zapchany przewód paliwowy.
Jeśli jest czysty, sprawdź wszystkie przewody i rury doprowadzające powietrze do silnika.
Sprawdź też kable zapłonowe.
Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu to należy sprawdzić czy pompa paliwowa nie jest uszkodzona i czy dostarcza prawidłową ilość paliwa do wtryskiwaczy.
Mam nadzieję, że byłem pomocny.
Jacek

sirtrojan
17th-November-2011, 22:47
1769

nawet śmieszne :)

solista
18th-November-2011, 17:10
Popatrzcie na czerwony punkt przez 10 sekund po czym zamknijcie oczy,otwórzcie i patrząc na pustą ścianę mrugajcie powiekami
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/318441_2495132170221_1010330055_32532666_155702360 5_n.jpg

bolek
21st-November-2011, 17:25
_-¯ Mój przyjaciel kupił sobie niedawno nowy samochód. Stary, który tak naprawdę nie był jednak stary, mu skradziono. Złośliwi twierdzą, że to właśnie dlatego, że nie był stary... Mniejsza z tym... Jak więc wspomniałem - kupił nowe auto, a wraz z nim super wyposażenie, w postaci inteligentnej, głośnomówiącej i 'wszystkomającej' całkowicie zintegrowanej nawigacji samochodowej, obdarzonej szerokokątnym, kolorowym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, modułem rozpoznawania mowy oraz miłym damskim głosem. Z miejsca ochrzcił ją Lorelei i zaczął traktować jak 'zintegrowanego' pasażera-nawigatora. Na przejażdżkę autem połączoną z prezentacją owego cuda współczesnej elektroniki i informatyki zostali zaproszeni wszyscy pracownicy naszego działu Technik Rozwoju Ambiwalentnej Indolencji. Skorzystałem również i ja, i muszę przyznać, że wrażenie było bardzo pozytywne... Przez pewien czas...

- Lorelei, muszę dojechać do Teatru Starego, wybierz najszybszą trasę - zaordynował kolega, gdy miałem wreszcie czas odbyć z nim 'demonstracyjną' przejażdżkę.
- Nie wiedziałem, że Twój stary ma teatr - spróbowałem zażartować.
- Proszę nie przeszkadzać kierowcy podczas jazdy - poinformował mnie głos z nawigacji.
- Widzisz! Dba o mnie lepiej niż moja żona.
Pokiwałem głową. Niezłe cacko. W sumie, też mógłbym sobie takie sprawić.
- Skręt w lewo za dwieście metrów. Trzymaj się lewego pasa - oznajmiła Lorelei.
- Chyba nie wprogramowali jej polskiej specyfiki dróg. U nas jest zwykle tylko jeden pas. Uniwersalny. Zarazem lewy, prawy i środkowy. Trzy w jednym. - zauważyłem.
- Tak więc uwaga 'trzymaj się lewego pasa' jest jak najbardziej na miejscu, i oznacza bym jechał po tym pasie po którym jadę - bronił swojego cuda kolega.
- No ale nie możesz jechać po innym, bo byś się władował komuś na czołowe - dodałem i chciałem powiedzieć coś jeszcze, lecz w tym momencie nagłe napięcie się pasów bezpieczeństwa pozbawiło mnie tchu... lub mi się tak wydawało.
- Skręć w lewo - oznajmiła nawigacja. Kolega skręcił. Chwilę jechaliśmy w milczeniu, on skupiał się na drodze, ja próbowałem rozszyfrować znaczenie piktogramów na przyciskach jego pokładowego komputera.
- Skręt w lewo za dwieście metrów. Trzymaj się lewego pasa.
- Chyba coś się zacięło - spróbowałem być złośliwy... Znowu to napięcie pasów. Dziwne.
- Nie, to najlepsza droga. Zobaczysz. Zaraz będziemy na miejscu.
- Skręć w lewo.
- Ja bym na twoim miejscu nie skręcał. Ostatnio jechałem tędy, ulica była totalnie rozkopana. Pojedź kawałek dalej - poradziłem. Kolega nie skręcił.
- Jeżeli to możliwe, zawróć - oznajmiła Lorelei.
- Heh, szkoda że nawigacje nie mogą automatycznie pobierać z baz danych okolicznych urzędów rozplanowania robót na lokalnych drogach - rozmarzyłem się.
- Skręć w lewo - poinformował system.
- Skręć w prawo, w lewo jest zawsze korek - rzuciłem.
Kolega skręcił w prawo. Znów jakiś czas posuwaliśmy się w milczeniu.
- I jak teraz? - zapytał mnie.
- Holender, nie wiem... Coś tu przebudowali... Spytaj nawigacji.
- Lorelei, podaj trasę.
Obaj spojrzeliśmy na wyświetlacz. Nic się nie działo. Po chwili w prawym górnym rogu pojawiła się ikona przekreślonego głośnika i napis 'MUTE'.
- Chyba niechcący ją ściszyłem. Lorelei, podaj trasę. Nic... Nic... Zawiesiła się, jak nic - zdążyłem pomyśleć gdy rozległ się głos:
- Skręt w lewo za dwieście metrów. Trzymaj się lewego pasa.
- Chwila, przypomniałem sobie. Jeszcze kawałeczek dalej. Przy pierwszej w lewo czasami samochody dostawcze potrafią zatamować cały ruch do skrzyżowania. Skręcimy w następną.
- Skręć w lewo - oznajmiła Lorelei.
- Nie, nie tutaj. Jeszcze kawałeczek prosto.
- Pieprzony mądrala.
Spojrzałem na kolegę - skupiony był na prowadzeniu auta. Może mi się przesłyszało?
- Dobrze. Tutaj w lewo - poinformowałem gdy dojechaliśmy do następnej przecznicy - dobrze... jeszcze kawałek i będziemy na miejscu. Ehhhh.... do niczego ta nawigacja. Dobrze, że jechałem z tobą, inaczej do końca życia chyba musiałbyś obcować z tym... czymś.
- W LEWO! JUŻ! - rozległo się w całym aucie. Znajomy zareagował instynktownie i skręcił kierownicę. Ja odruchowo spojrzałem w prawo. Napis 'SCANIA' i zdziwiona twarz kierowcy były na wyciągnięcie ręki...

Ze szpitala mają mnie wypisać w weekend. Świadkowie podają, że miałem duży fart - z auta nie zostało praktycznie nic. Co ciekawe - nietknięta była przestrzeń kierowcy i części elektroniki pojazdu, w tym - najnowsza, inteligentna nawigacja samochodowa.

Różnice temperatur

+ 20°C Grecy zakładają swetry, (jeżeli je tylko mogą znaleźć).
+ 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).
+ 10°C Amerykanie zaczynają się tarzać z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.
+ 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora.
0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.
- 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa
- 15°C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwegowie zakładają swetry.
- 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.
- 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają
- 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.
- 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie
- 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.
- 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.
- 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na > ulicy.-
- 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.
- 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.
- 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.
- 70°C Zamarzło piekło.
- 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.
- 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.
- 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są w*****eni.

Któregoś dnia poszłam do miejscowej księgarni katolickiej i ujrzałam naklejkę
na zderzak z napisem:
"ZATRĄB, JEŚLI KOCHASZ JEZUSA".
Akurat byłam w szczególnym nastroju, ponieważ właśnie wróciłam ze wstrząsającego występu chóru, po którym odbyły się gromkie, wspólne modlitwy więc kupiłam naklejkę i założyłam na zderzak. Jak dobrze, że to zrobiłam!!! Co za podniosłe doświadczenie nastąpiło później!

Zatrzymałam się na czerwonych światłach na zatłoczonym skrzyżowaniu i pogrążyłam się w myślach o Bogu i o tym, jaki jest dobry... Nie zauważyłam, że światła się zmieniły. Jak to dobrze, że ktoś również kocha Jezusa, bo gdyby nie zatrąbił, nie zauważyłabym... a tak odkryłam, że MNÓSTWO ludzi kocha Jezusa! Wiec gdy tam siedziałam, gość za mną zaczął trąbić, jak oszalały, potem otworzył okno i krzyknął: " Na miłość boska! Naprzód! Naprzód! Jezu Chryste, naprzód!"

Jakimże oddanym chwalcą Jezusa był ten człowiek! Potem każdy zaczął trąbić! Wychyliłam się przez okno i zaczęłam machać i uśmiechać się do tych wszystkich, pełnych miłości ludzi. Sama też kilkakrotnie nacisnęłam klakson, by dzielić z nimi tę miłość! Gdzieś z tyłu musiał być ktoś z Florydy, bo usłyszałam, jak krzyczał coś o "sunny beach". Ujrzałam innego człowieka, który w zabawny sposób wymachiwał dłonią, ze środkowym palcem uniesionym do góry. Gdy zapytałam nastoletniego wnuka, siedzącego z tylu, co to może znaczyć, odpowiedział, że to chyba jest jakiś hawajski znak na szczęście, czy coś takiego. No cóż, nigdy nie spotkałam nikogo z Hawajów, wiec wychyliłam się z okna i też pokazałam mu hawajski znak na szczęście. Wnuk wybuchnął śmiechem ... Nawet jemu podobało się to religijne doświadczenie! Paru ludzi było tak ujętych radością tej chwili, że wysiedli z samochodów i zaczęli iść w moim kierunku. Z pewnością chcieli się wspólnie pomodlić, lub może zapytać, do jakiego Kościoła należę, ale właśnie zobaczyłam, że mam zielone światła. Pomachałam wiec do wszystkich sióstr i braci z miłym uśmiechem, po czym przejechałam przez skrzyżowanie. Zauważyłam, że tylko mój samochód zdążył to zrobić, bo znowu zmieniły się światła - i poczułam smutek, że musze już opuścić tych ludzi, po okazaniu sobie nawzajem tak pięknej miłości; otworzyłam wiec okno i po raz ostatni pokazałam im wszystkim hawajski znak na szczęście, a potem odjechałam. Niech Bogu będzie chwała za tych cudownych ludzi!!!

[ Dodano: Czw 25 Mar, 2010 ]
Zima. Alpy.
Stok narciarski.
Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę.
Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo... Kijki w jedna stronę, narty w druga stronę, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi: - I ch*** i tak lepiej niż w pracy!

bolek
21st-November-2011, 17:25
"Mój pamiętnik

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Beskidach. Boże jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

4 października

Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi !!!

Wszystkie liście zmieniły kolory na tonacje pomarańczowe i czerwone.
Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe i okazałe, Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na świecie. Tutaj jest jak w raju. Boże !!! Jak mi się tu podoba.

11 listopada

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się, a za oknem wszystko było przykryte białą, cudowną kołderką. Wspaniały widok. Jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy całą rodziną na zewnątrz. Odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową do naszego pięknego domku. Później zrobiliśmy sobie świetną zabawę bitwę śnieżną (oczywiście ja wygrałem).
Wtedy nadjechał pług śnieżny i zasypał to co wcześniej odśnieżyliśmy, więc znowu musieliśmy odśnieżać drogę dojazdową. Super sport. Kocham Beskidy.

12 grudnia

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Odśnieżyłem drogę, a pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z zasypaniem drogi dojazdowej. Po porostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie mogłem pojechać do pracy. Jestem kompletnie wykończony ciągłym ośnieżaniem. Na dodatek bez przerwy jeździ ten pieprzony pług.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe łapy mam w pęcherzach od łopaty. Jestem pewien, że pług śnieżny czeka już za rogiem żeby wyjechać, jak tylko skończę odśnieżać drogę dojazdową, pieprzony skurwysyn

25 grudnia

Wesołych, Pierdolonych Świąt !!! Jeszcze więcej napadało tego białego, gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten s*****el od pługu śnieżnego przysięgam że zabiję ****a. Nie rozumiem, dlaczego nie posypują drogi solą jak w mieście, żeby rozpuściła to zmarznięte, śliskie gówno.

27 grudnia

Znowu to białe kurestwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa z domu, oczywiście z wyjątkiem odśnieżania tej jebanej drogi dojazdowej za każdym razem kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod wielką górą białego gówna. Na dodatek meteorolog w telewizji zapowiedział dwadzieścia pięć centymetrów dalszych opadów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić ile to jest łopat pełnych śniegu.

28 grudnia

Jebany meteorolog się pomylił !!! Napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego kurestwa. Ja pierdole teraz to nie stopnieje nawet do lipca.
Pług śnieżny na szczęście ugrzązł w zaspie, a ten **** przylazł do mnie pożyczyć łopaty. Myślałem że go od razu zabiję, ale najpierw mu powiedziałem, że już sześć łopat połamałem przy odśnieżaniu, a siódmą i ostatnią rozpierdoliłem o jego zakuty, góralski łeb.

4 stycznia

Wreszcie jakoś wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i picia. Kiedy wracałem, pod samochód wskoczył mi jeleń. Ten pojebany zwierz z rogami narobił mi szkód na trzy tysiące. Przez chwilę przebiegło mi przez myśl, że jest on chyba w zmowie z tym ****em od pługu śnieżnego. Powinni powystrzelać te skurwysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie.

3 maja

Dopiero dzisiaj mogłem zawieźć samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie jak zardzewiał od tej jebanej soli, którą jednak sypali drogę. Na podjeździe stał zaparkowany, umyty i błyszczący pług śnieżny z nowym kierowcą. Tamten podobno jeszcze leczy rozjebany łeb. Na szczęście od uderzenia stracił pamięć, bo jeszcze poszedłbym za ****a siedzieć.

18 maja

Sprzedałem tą zgnitą ruderę w Beskidach jakiemuś wypacykowanemu inteligentowi z miasta. Powiedział, że całe życie o tym marzył i zbierał kasę, aby na emeryturze odpocząć. A to się głupi **** zdziwi jak przyjdzie zima i ten drugi **** wyjdzie ze szpitala. Ja przeprowadziłem się z powrotem do mojego ukochanego i urokliwego miasta. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś mający chociaż troszeczkę rozumu i zdrowego rozsądku, może mieszkać w górach."

sirtrojan
22nd-November-2011, 13:19
tresura psa w Rosji
http://www.sadistic.pl/rosyjski-pies-vt93538.htm

solista
9th-December-2011, 16:28
http://spluczto.pl

darekFX45
9th-December-2011, 20:07
A tu cos innego -według mnie bardzo fajnego


http://www.youtube.com/watch?v=dtpQXeE8yyk

sirtrojan
9th-December-2011, 22:08
taki jeden ...


1814

solista
13th-December-2011, 16:58
http://img705.imageshack.us/img705/9717/4069989b91b4ebed3dfda0f.jpg

Padłem i leżę ;)
S.

solista
14th-December-2011, 17:02
http://cache.gawker.com/assets/images/comment/12/2011/12/a48fdcee5c26ab4eee289bd0bb5dd166/original.jpg

Śmiesznie to wygląda :>

S.

sirtrojan
14th-December-2011, 19:58
w tym wypadku wolę tę bardziej okrągłą sztukę ;)

Lukasz
21st-December-2011, 23:33
Mistrz! :D

http://img852.imageshack.us/img852/5886/80719302.jpg

sirtrojan
22nd-December-2011, 01:10
gruboooo :)

Athens
31st-December-2011, 15:19
Tacy "tjunerzy" widać są na całym świecie... Ale Toyo ma :) Swoją drogą to na tej fotce z Hondami i GT-R to chętnie przytuliłbym tego pierwszego NSX'a... strasznie podoba mi się to auto .... koniecznie sprzed face liftingu z otwieranymi światłami.

sirtrojan
5th-January-2012, 01:48
" sprawdzi pan tarcze bo coś hałasują przy hamowaniu" :becky:

1872

Athens
5th-January-2012, 18:14
What?! Ktoś może , aż tak zaniedbać?Ile to trzeba mil przejechać...

sirtrojan
5th-January-2012, 18:40
klockiem to się można ogolić :)

rider
5th-January-2012, 21:29
Widziałem jeszcze lepszego pacjenta (na zywo) , skonczyła się okładzina klocka , skonczyl się klocek , zaczeło hamować tłokiem z zacisku (o dziwo nie wypadł) a tarcza wyglądała jak ta na zdjeciu powyzej (ale z obu stron) :) !!!
Szkoda ze nie mam zdjecia ...

A to na rozluźnienie atmosfery :


http://www.youtube.com/watch?v=FhVGeIgLdlI

IDZIE ZIMA ZŁA !!

ale się zmieścił .. szczególnie TIRem :)

ŁO MATKO ...

- Dlaczego auta nadal stoją na środku drogi a nawet na poboczu ? generalnie dlaczego zajmują całą szerokość jezdni ??
- Dlaczego nikt nie ma wł świateł awaryjnych ?


i jeszcze na deser ... AFTOHULIGAN ... :)


http://www.youtube.com/watch?v=jsGR5678p7Y&feature=share

JAK ZGASIĆ ŚWIATŁO W RADIOWOZIE !!!! ???


a na koniec - AFTOHULIGANY z BAKU (cholera a jadę tam w tym roku - już się boję !)


http://www.youtube.com/watch?v=zobk84tNFzg&feature=related


Najlepsze w 4 minucie :)

nie moge ... cytat z MW "tak to jest jak się chamstwo dorwie do szmalu"


http://www.youtube.com/watch?v=sDMqD1JeUF4&feature=mfu_in_order&list=UL

solista
27th-January-2012, 17:20
poszalałem chwilę na parkingu pod Lidlem, zaparkowałem, podniosłem maskę a przed oczami pojawiło mi się...

http://forum.hondaprelude.pl/download/file.php?id=36036&mode=view

mirassek
28th-January-2012, 01:56
rozmowy w tłoku ;)


http://www.youtube.com/watch?v=N_yUvEQJrGA


ale tu to już z krzesła spadłem :):)

http://www.youtube.com/watch?v=3bdt2bkCcBU


i na koniec... aktualna prognoza pogody ;)

http://www.youtube.com/watch?v=uWRHOwL_gBs&feature=related

Jacob_USA
29th-January-2012, 05:41
Dobry rap musicie tego posluchac nawet jezeli nie lubicie rap`u

Get smoke like that blunt hahaha


http://www.youtube.com/watch?v=Z65QL0AdEN8

sirtrojan
19th-February-2012, 19:45
2060

dobreeee :)

sirtrojan
28th-February-2012, 01:42
Dziś w radio słyszałem niezły tekst który podsumowywał Śmierć serialowego Ryśka.

"Klan" jest jak mafia. Odchodzi się z niego tylko nogami do przodu.

:becky:

solista
1st-March-2012, 11:55
w sumie sam nie wiem czemu wrzucam to do działu humor...

http://i.imgur.com/rt4GM.jpg

S.

solista
19th-March-2012, 11:47
Jakby to przeliczyć na Infiniti...
http://i.imgur.com/dWByq.jpg

solista
19th-March-2012, 15:58
w życiu trzeba mieć fantazję...
http://img.wiocha.pl/images/d/8/d8ea035c8b40d60b8482e4804a22cd55.jpg

S.

Tomek g35c
19th-March-2012, 17:25
I kaskę...bez tego nawet fantazja nic nie pomoże...
Fantazja, fantazją - ale głowę do interesów - to trzeba mieć...i trochę szczęścia...
Reasumując wszystkiego po trochu...;-))...

sirtrojan
23rd-March-2012, 11:33
Z cyklu prawdziwe historie :)

2255

slepy62
23rd-March-2012, 21:11
Z cyklu prawdziwe historie :)
Proszę się ze mnie nie naśmiewać... ni życzę sobie.
lol
oj tak... tak... gazetka wskazana

sirtrojan
16th-April-2012, 02:02
http://www.smog.pl/wideo/52388/wsciekly_klient_demoluje_salon_nissana/

sirtrojan
16th-April-2012, 14:51
Spotyka się dwóch FANÓW:
- Słyszałeś? moja żona rozbiła moje nowe INFINITI !
- Stało jej się coś?
- Jeszcze nie, zamknęła się w łazience...

:becky:

sirtrojan
5th-May-2012, 18:07
- Wiesz Rychu, że ja swemu synkowi Lexus dałem na imię?
- Ale z ciebie debil!
- Ale za to mam Lexusa

;)

Tomek g35c
5th-May-2012, 22:44
No tak a ja się zastanawiam jak dziecku dam na imię może jak bedzie:
- dziewczynka to Mercedes, Giulieta lub Carrera;
- chłopiec to Gallardo, Aventador lub Murcielago... bo Diablo to będa mu koledzy dokuczać...i może samobójca jaki wyrośnie...;)

Tomek g35c
5th-May-2012, 22:52
http://www.smog.pl/wideo/52388/wsciekly_klient_demoluje_salon_nissana/

Ja myślę że to nie klient tylko konkurencja z Suzuki...
Niestety jakoś trzeba sobie radzić...na rynku. Jak się robi takie auta...;)

sirtrojan
6th-May-2012, 01:08
ruda pięknośc
http://allegro.pl/ruda-pieknosc-infiniti-fx45-fx-45-i2319963228.html

w aparacie na zębach i paskudnymi wrzodami na tyłku - jeden czerwony drugi biały.

jak by się ją z tego rozebrało to całkiem całkiem laleczka :becky:

Tomek g35c
6th-May-2012, 01:48
ruda pięknośc
http://allegro.pl/ruda-pieknosc-infiniti-fx45-fx-45-i2319963228.html

w aparacie na zębach i paskudnymi wrzodami na tyłku - jeden czerwony drugi biały.

jak by się ją z tego rozebrało to całkiem całkiem laleczka :becky:

No a cena - POWALA na kolana...
Jak można tak spi......ć k....a takie piekne FX45...i jeszcze je zgazować...nie wiecej nie napisze...za nerwowy jestem...
I jak tu żyć panie SirTrojanie jak w koło tyle tandety...
Żeby to było w innym kraju to bym się uchachał ale to b...... z polska...
Cóż proponuję przenieść temat do wydarzeń które wstrząsnęły ludzkością...
Otwórz Greg może taki Temat: Wydarzenia, które zmieniają całą ludzkość...

ArtPol74
6th-May-2012, 09:52
Światła jak w semaforze lub jak ktoś woli disco z lat 80tych :-)

jakub
6th-May-2012, 12:51
No ale homologacje maja.Ja zamiast przerabiac zamontuje od naczepy.

Black
6th-May-2012, 13:21
Wystarczy zdjąć rury z przodu i zamontować światła w cywilizowany sposób a dostaniemy całkiem fajnego FX-a,plus że z LPG.

sirtrojan
11th-May-2012, 19:33
Skromny żydowski chłopak przyszedł do seksuologa i skarży się, że chociaż, dopiero co się ożenił, to nic mu z młodą żoną nie wychodzi.
Doktor go zapytał:
- A, jaką pan przyjmuje pozycję w łóżku?
- Leżę na prawym boku.
- A, próbował pan leżeć na lewym boku?
- Co? Twarzą do mamy?

;)

Tomek g35c
13th-May-2012, 21:23
Przychodzi facet do lekarza i skarży się:
- Panie doktorze jak się kocham z żoną to raz mi jest gorąco a raz zimno....- po dokładnym przebadaniu pacjenta -lekarz nie będąc w stanie określić co jest pacjentowi postanowił wezwać małżonkę aby to sprawdzić...
...- Prosze pani - pyta lekarz żonę chorego - nie wie pani o co tu chodzi?..
- Oczywiście że wiem - odpowiada małżonka- z mężem kocham się 2 razy w roku. Raz w zimę i raz latem...he he he ;)

sirtrojan
15th-May-2012, 01:02
http://www.sadistic.pl/zajechala-lada-na-stacje-vt116671.htm

zdarzenie na stacji benzynowej.

sirtrojan
29th-June-2012, 23:56
fajny filmik o remoncie silnika

http://www.sadistic.pl/renowacja-silnika-vt123818.htm

Athens
30th-June-2012, 09:30
:) A co to za auto? Klasyczny Aston czy Jaguar? Chociaż to 4 cylindrowiec, więc?

sirtrojan
9th-July-2012, 01:18
wrzucam znalezionego w sieci suchara ;)


Klient składa reklamacje w sklepie meblowym:
- Tydzień temu kupiłem u was to krzesło i proszę tylko spojrzeć- już się rozleciało!
Sprzedawca uważnie ogląda reklamowany mebel i mówi:
- Hmm... wygląda na to, że ktoś na nim siedział...

solista
9th-January-2013, 14:34
old but classy as f**k

http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/01/t06z0.jpg

Tomek g35c
9th-January-2013, 15:29
Podobało się Julkowi bardzo i prosi o więcej... lol

solista
16th-January-2013, 12:39
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/01/iAmND.jpg

się uśmiałem...

Tomek g35c
16th-January-2013, 19:40
Dobre... bikini season... lol

sirtrojan
16th-January-2013, 21:55
http://tablica.pl/oferta/infiniti-fx-35-bezwypadkowy-serwisowany-2006-CID5-ID25M4p.html#ed2a888ab5;r:;s:

ogłoszenie jak ogłoszenie ale ta komora silnika. Masakra.

BAJZEL
16th-January-2013, 22:01
nio troszkę serca i miłości brakuje pod maską :)

Tomek g35c
16th-January-2013, 22:42
E tam... dziewica... nigdy nie tknięta.... lol lol lol lol

solista
24th-January-2013, 15:00
w klimacie wcześniejszego puchatka...
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/01/QPqknCN.jpg

no i oczywiście policjanci z majami:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537063_379363882160421_1947079193_n.jpg

sirtrojan
24th-January-2013, 20:32
to i coś ode mnie:

3388

Tomek g35c
24th-January-2013, 21:20
Dobre... czasami lepiej siedzieć w szafie.... jak się ujawnić... lol

POZIOMA
27th-January-2013, 15:40
Całkiem fajny filmik: :car:

http://www.sadistic.pl/jedziesz-sobie-spokojnie-300km-h-vt169875.htm

Tomek g35c
27th-January-2013, 18:07
Cześć Piotrek... fajny filmik... ;)
Dawno Cię tu nie było...
odwiedzaj Nas częściej...

solista
8th-February-2013, 14:34
działają gify?
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/02/IZmDFsY.gif

Tomek g35c
8th-February-2013, 16:23
Solista - zajefajny gif... ;)
Chcemy więcej...

Athens
8th-February-2013, 18:32
Zajebi..y! Proste a morda mi się cieszy, dajesz następne.

solista
14th-February-2013, 12:48
coś trzeba wpisać jak się wrzuca obrazek
http://img.wiocha.pl/images/1/4/14f8bac097ab19d40061b67c425a0721.jpg

sirtrojan
14th-February-2013, 13:06
widziałem coś takiego na własne oczy w doładowanym CiVIcu :) ( chwilowo był wyjęty SC) :)

sirtrojan
14th-February-2013, 13:34
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wtargneli-na-gejowska-impreze-nie-wiem-kiedy-stracilam-kolczyki,76363.html

już się zaczęło...

solista
18th-February-2013, 14:07
trollowanie w najlepszym wydaniu :D
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/02/tSKClzk.jpg

S.

Tomek g35c
18th-February-2013, 14:17
Zajefajne...
...korale... lol

Black
18th-February-2013, 14:20
Co tam korale,gostek ma niezły biceps lol

sirtrojan
23rd-February-2013, 19:49
taki jeden który mnie rozbawił:

3440

Tomek g35c
24th-February-2013, 00:53
lol lol lol

123mielony
24th-February-2013, 19:04
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/72896_275267879271062_1057317462_n.jpg

Tomek g35c
24th-February-2013, 22:30
Nie wierzę... lol

jordan
26th-February-2013, 01:49
Heheh przydałby mi się taki podręcznik ;P


Wpada grzybek w occie do żołądka, rozejrzał się, zobaczył wolne miejsce koło dwunastnicy, więc się położył i śpi.
Za chwilę wpada ogóreczek, zobaczył wolne miejsce koło grzybka, więc też się położył i usnął.
W chwilę potem śledzik w towarzystwie zimnych nóżek również wpadli, przytulili się do siebie i śpią.
Po chwili z wielkim chlupotem wlewa się seta wódki, rozejrzała się
mętnym wzrokiem i pyta:
- Co jest chłopaki? Tam na górze taka impreza, a wy się tu wylegujecie!? Wracamy!

sirtrojan
27th-February-2013, 23:39
fele na sprzedaż:

3450

tylko nie mówcie ze "ujowe"

Tomek g35c
1st-March-2013, 12:03
fele na sprzedaż:

3450

tylko nie mówcie ze "ujowe"

Ciekawe... hmmm...
Czego to nie wymyślą... samochód z felami dla alfonsa... lol

Black
1st-March-2013, 15:02
tylko nie mówcie ze "ujowe"

Ale są "ujowe" lol

solista
8th-March-2013, 14:10
skąd ja to znam...
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/03/Stklnkc.jpg

słownik JDM:
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/03/47q9CYv.png

solista
22nd-March-2013, 14:59
Musi to być traumatycznym przeżyciem dla głuchej osoby dowiedzieć się, że pierdnięcie powoduje hałas...

123mielony
23rd-March-2013, 11:07
Passtuch - jedno słowo a tak wiele znaczy
zaraz wam mechanik wszystko wytłumaczy
passtuch to jest perła, ideał dizajnu
rózni się nie wiele, ciutkę, od kombajnu
kultowa już buda, przed liftem i po
b5 się rozumie - prestiż to jest to!
czy to w tedeiku czy też jest w benzynie
zaszpanuje każdej, wiejskiej blond dziewczynie
sołtysowi z wólki morda już się cieszy
bo handlarz mu ciągnie, passacika z Rzeszy
będzie w tedeiku, po dziadku lekarzu
sołtys dumny chodzi, zamiata w garażu
dziewięć dziewięć rocznik (model dwa tysiące)
jeżdżony był tylko w słoneczne miesiące
pali trzy literki - cztery jak jest zima
jedyny mankament - do nabicia klima
rozrząd wymieniony, filtry, płyny, paski,
z zazdrości z burmistrzem wynikły niesnaski
szyby w oryginale, w elektryce cały
"czeki" bardzo rzadko się w nim zapalały
sto trzydzieści "koła" szafa pokazuje
przebieg oryginalny - z tym nie dyskutuje
czemu tak wytarty, mieszek i fajera?
poradzimy sobie - lśniąca czerń markera
passtuch znakomicie opał toleruje
chociaż ropy na wsi nigdy nie brakuje
przyspieszenie takie że aż w fotel wgniata
objadę każdego w japońcu wariata
to było największe, marzenie życiowe
by nabyć passtucha, można sprzedać krowę
już passtuch w garażu, można go oblewać
wieśniackie pokrowce szybko przyodziewać
by gnojem z gumowcy, środka nie pobrudzić
za fajerą passka nie można się nudzić
kredyt na passtucha wziąć było warto
bo passtuch to passtuch! Volkswagen DAS AUTO!

Lee
23rd-March-2013, 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=DIGw1CYhxM4

... a mówią, że małe, żółte, skośne wszystko podrabiają :)

123mielony
27th-March-2013, 14:38
Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi:
- Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze?
Kierowca odpowiada:
- Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy.
Żona próbuje ratować sytuację:
- Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany.
Z tylnego siedzenia odzywa się babcia:
- A nie mówiłam, że tym kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy... http://www.a8team.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif http://www.a8team.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif http://www.a8team.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif

Miko
29th-March-2013, 18:47
:)

http://www.youtube.com/watch?v=feQXgv_BHGs

:)

sirtrojan
29th-March-2013, 19:27
Dobre :)

Tomek g35c
29th-March-2013, 20:38
Taaa nie ma jak kogoś konkretnie wkręcić...

solista
15th-April-2013, 16:01
takie tam ;)
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/04/aXEP8Rh.png

sirtrojan
15th-April-2013, 16:41
dobre ;)

Black
15th-April-2013, 19:12
Popieram dobre:)

Tutaj jeżeli ktoś chce sobie popłakać to proszę,jeżeli chce się uśmiechnąć też proszę.

http://www.youtube.com/watch?v=vfxpYcPrwhU

To zdjęcie od 3.25 hehe

sirtrojan
23rd-April-2013, 00:37
coś dla fanów audi - nielada gratka!

http://tablica.pl/oferta/audi-po-tuningu-optycznym-CID5-ID2I5sf.html#b5fc86fcf9;r:;s

Black
23rd-April-2013, 12:16
Co za obrzydliwe auto,jak można to coś nazywać tuningiem,jaki tył lol,końcowki poza zderzak,dobra idę szkoda słów...

marko
23rd-April-2013, 19:32
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/pirat-drogowy-pedzil-213-kmh,125771,w.html

Athens
26th-April-2013, 01:06
To audi, rzeczywiście wymagało sporo pracy, lepiej brzmiałoby: "Jak oszpecić starą 80-kę". Coś podobnego jeździ po Wawie, BMW X7, kto widział?

Black
26th-April-2013, 01:25
.
Coś podobnego jeździ po Wawie, BMW X7, kto widział?

Coś kojarzę,chyba nawet na forum ktoś wrzucał fotki-nie wiem czy przypadkiem nie ty:)

sirtrojan
26th-April-2013, 09:55
widziałem - polewka :)

grzesiek
5th-May-2013, 17:05
kilka filmikow
http://hardcorowo.pl/9322_Inteligencja.html
http://hardcorowo.pl/9688_Zmiana_opony.html
http://hardcorowo.pl/10164_Jak_tanczyc_dubstep.html
http://hardcorowo.pl/11041_Rzutki.html
http://hardcorowo.pl/10132_Pytanie.html
http://hardcorowo.pl/10040_Do_berla.html

Tomek g35c
6th-May-2013, 01:02
lol lol lol dobre...

sirtrojan
7th-May-2013, 01:10
FX50 lekko draśnięty bokiem do wzięcia w dobrej cenie ;)

http://otomoto.pl/infiniti-fx-50-infiniti-fx50-awd-aut-s-premi-C28800641.html

Tomek g35c
7th-May-2013, 01:27
Lekko draśnięty powiadasz.... lol lol
lol

grzesiek
7th-May-2013, 01:45
pan henio wyklepie i bedzie bezwypadkowy,garazowany

sirtrojan
31st-May-2013, 22:14
infi w cabrio w dobrej cenie do wzięcia!

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=228196755&cd=634968434180000000&asrc=st

Tomek g35c
31st-May-2013, 22:17
No Cabrio ciekawe... lol

sirtrojan
28th-June-2013, 00:54
taki jeden - nie szukać w nim sensu:

Andrzej miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No stary, weź mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjątkowy, wiec postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę.
Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Facet wk***iony na maksa podbiega do swojego jamnika i pyta:
-Jamnik!? Co się do ch*ja jasnego stało???
-Nie wiem Andrzej... naprawdę nie wiem...

:becky:

Tomek g35c
28th-June-2013, 01:11
Dobre..... ja pierdziu... lol lol lol

Lukasz
28th-June-2013, 18:57
Może było, nie pamiętam ale:

Koleś ujarał się z kumplami na masakrę. Było mu mało imprezy więc poszedł do swojej panny. Wchodzi, całusy, coś tam gada - ogólnie standardzik.W pewnym momencie panna mówi, że musi się wykąpać i żeby usiadł, poczekał, ona zaraz będzie gotowa...Koleś spoko, siedzi i czeka. Po 10 minutach zachciało mu się kupy, tak że nie mógł wytrzymać ( no i jeszcze do tego doszedł trip na grassie ).Zobaczył siedzącego obok psa panienki... Pokalkulował sobie w czaszce szybko, że się zesra obok niego i jak panna spyta, to zwali na kundla.Uporał się z tym raz dwa - i siedzi dalej.Panna wychodzi z kąpieli wącha, patrzy ...... SZOK !I teraz wymiana zdań (szybka - jak na dobrego tripa przystało):

Panna: Co to jest ?!
Koleś: Pies Ci się zesrał !
Panna: PLUSZOWY KU*WA ?!

Tomek g35c
28th-June-2013, 23:58
Dobre Luki... koleś był na innym poziomie świadomości... lol lol lol

123mielony
2nd-July-2013, 16:45
Może ktoś szuka ładnych alufelg mam dwa komplety na zbyciu;)
http://www.wiocha.pl/956246,Grzybobranie

sirtrojan
2nd-July-2013, 20:16
hehe

może po prostu grupowe malowanie zacisków w lesie było grane :)

BAJZEL
16th-July-2013, 04:28
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31620/polska_28.jpeg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31620/polska_7.jpeg

wesolo bo tak moze byc tylko w PL



a takie tylko u sasiadow

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31402/rosja_2.jpeg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31402/rosja_60.jpeg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31402/rosja_18.jpeg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31402/rosja_55.jpeg

Tomek g35c
16th-July-2013, 09:29
Taki kulig z Lambo to naprawdę musi być coś... ten dźwięk - super... tylko spoiler można stracić... lol

solista
1st-August-2013, 12:11
Nos Hondy...
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/07/1lz8va5.jpg

BAJZEL
1st-August-2013, 15:25
hehe dobre dobre ...
Ciekawe jak podnosi moment obrotowy :)

solista
2nd-August-2013, 12:01
ale bym zagrał... może niekoniecznie fifirifi ;)
http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2013/07/car-pong.gif

grzesiek
16th-August-2013, 20:22
nie wiem gdzie wiec wrzucam tutaj 3964

sirtrojan
17th-August-2013, 01:54
hehe uniwersalne autko ;)

BAJZEL
17th-August-2013, 02:33
http://www.decalsplanet.com/img_b/vinyl-decal-sticker-2157.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lybx07TQwb1qc3hazo1_500.jpg
Infiniti na wesolo .. a jak ... :)


http://sosign.ipage.com/store/media/WarningINFIN%20copy.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51kNTxr1ASL._AA300_.jpg

http://cdn.brownstoner.com/brownstoner/archives/stripped-infiniti-0909.jpg

http://www.modifiedplanet.com/wp-content/uploads/2012/07/car-photo-prevent-driver-from-speeding-instrument-cluster-gauges-funny.jpg

Tomek g35c
18th-August-2013, 11:01
nie wiem gdzie wiec wrzucam tutaj 3964

Super... lol
Pewnie rusek....

pawell31
18th-August-2013, 11:51
Z tego g37 zabrałbym jeszcze zaciski:D

grzesiek
8th-September-2013, 00:11
chyba cena trochę się komuś pomyliła http://alegratka.pl/ogloszenie/infiniti-fx-37-s-2009-15653808,10.html?h=7abf8f7b7720a5ed

sirtrojan
8th-September-2013, 00:55
raczej waluta ;)

Black
8th-September-2013, 01:07
chyba cena trochę się komuś pomyliła http://alegratka.pl/ogloszenie/infiniti-fx-37-s-2009-15653808,10.html?h=7abf8f7b7720a5ed

Tanie jak barszcz-"biere":)

Beata
8th-September-2013, 10:12
A może by skorzystać z przesyłki kurierskiej?

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1173846_621564091207902_1352071351_n.jpg

sirtrojan
8th-September-2013, 18:57
:becky:

slepy62
9th-September-2013, 20:14
CAŁY ten BAJZEL lol

3980

po pierwszym sztachu, pełnia...

3981

po dwóch następnych, zapełnia...

3982

po kolejnych odpłynięcie...

3983

lol

CAŁY ten BAJZEL - zatrzymam na najbliższe spotowe testowanie

wowowow dzięki Kamil - tak odpłynąłem w piątek - że targedi na Narodowym nawet nie zauważyłem lol

Beata
9th-September-2013, 21:15
:confused:
Załączniki się nie otwierają

BAJZEL
9th-September-2013, 22:55
fazowe smakówki ... ale żeby od razu w wampira sie zamieniac ... krople IRAS krople ....
a ja wracam GRANDSA męczyć

Fajnie , że doszły , aże wracam w okolice tym razem malezja to przywieze wiecej podobnego dziadostwa :)

BAJZEL
11th-September-2013, 08:13
Panowie 35 sekunda filmu... to jest dopiero podrasowany silnik made in RUSSIA !!!!
ale akcja z 7:40, tez wymiata :) no i wnner 12:25


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PsO8IMrZk18

BAJZEL
28th-September-2013, 10:04
skoro weekend to weekend :)

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201205/1337612678_by_Normann_500.jpg?1337612678




http://z1.demoty.pl/9c8d45eddf549bb1e88c1c46896e961c6743a961/i-bron-boze-zadnego-deszczu-w-ten-weekend




http://i1.memy.pl/obrazki/f333238568_huczny_weekend.jpg





https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwkfpysyX-yUJHl_f8UjdRbOTce4tywnd0ZXUHPcFcEI6Bp2gYvA





http://www.ljasinski.pl/wp-content/uploads/2012/11/weekend.jpg

Tomek g35c
29th-September-2013, 12:52
....dla mnie bomba... lol

123mielony
29th-September-2013, 13:32
Synowa dzwoni do teściowej i pyta:
- Mamusiu, jak się dziecko zesra to przebiera ojciec, czy matka?
Teściowa odpowiada:
- Oczywiście, że matka!
Na to synowa:
- No to Mamunia się zbiera i przyjeżdża, bo synuś tak się napie*dolił, że do kibla nie trafił. _________________

BAJZEL
30th-September-2013, 10:16
No to juz wiemy dlaczego internet explorer sie zacina ...

http://www.youdopia.com/wp-content/uploads/2010/04/funniest-shit-ever-comuter-errors-fnord_500x280.jpg

BAJZEL
1st-October-2013, 10:12
Infiniti WRC :)

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/201104/infiniti-g37-s-coupe-2_800x0w.jpg

Niemiecka Technologia

http://www.funnypica.com/wp-content/uploads/2013/02/Funny-Car-33.jpg

Pomyslowosc Amerykanow

http://4.bp.blogspot.com/_IUYlNU10BMY/Skx0RuIjVTI/AAAAAAAAV4s/NoeHtIS20os/s400/unusual-car-security-01.jpg

Czym sugerowali sie Francuscy projektanci przy produkcji Peugouta 206

http://www.fun2video.com/wp-content/uploads/2012/10/funny-car-pant.jpg

sirtrojan
21st-November-2013, 21:55
:) :) :)

4298

Tomek g35c
23rd-November-2013, 13:20
Grzechu - I tak powstał Nissan 350Z... lol

sirtrojan
6th-December-2013, 13:00
taki jeden kawał który mnie rozbawił.

Stary, mam do ciebie prośbę - nie przychodź do mnie więcej w gości.
Po twojej wizycie zginęły nam pieniądze.
- No coś ty! Chyba nie myślisz, że to ja wziąłem!
- Wiem, że nie wziąłeś, bo je potem znaleźliśmy...
.
.
.
...ale niesmak pozostał.

korzen
6th-December-2013, 13:49
hehe dobre :)

BAJZEL
4th-January-2014, 01:13
Heh

Niesmak pozostał ....


Dobre !!!!

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/08/126e65765fa750e0274604f90c8897a3.jpg?1314259028


No i coś z tym niesmakiem jest :)

http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1388098721_uy6uu4_600.jpg

pozdrowienia z dalekich wód :)

http://smolorz.blox.pl/resource/marynarz.JPG



http://i.obrazky.pl/co-robi-marynarz-481-OBRAZKY.PL.jpg

sirtrojan
7th-February-2014, 00:47
Jest robota w PL
Można sie popłakać ze szczęśćia

http://www.urzadpracy.pl/pl/oferty-pracy/oferty-pracy-na-rynku/propozycja-urzedu/15817,Pracownik-do-obierania-cebuli-ofpr140338.html

tomwojko
18th-February-2014, 21:26
Ostatnio wpadło mi "przed oczy", może suchar, ale się uśmiałem:
Pewnego razu w piątek pod wieczór, do jubilera przyszedł starszy, obleśny dziadek z towarzyszącą mu, przecudnej urody, ok. dwudziestoletnią, zgrabną panienką. Zaczęli oglądać pierścionki. Po dłuższej chwili ona wybrała sobie jakiś piękny egzemplarz. Dziadek upewnił się, czy ten pierścionek na pewno jej się spodobał i mówi jubilerowi, że go kupuje.
A jubiler na to:
- Ale ten pierścionek kosztuje 100 tys. złotych!
Na co dziadek bez wahania:
- Nie szkodzi; biorę!
A jubiler się pyta:
- Zapłaci pan gotówką?
- No, wie pan - mówi dziadek - taką kwotę trudno mieć w portfelu, więc zapłacę czekiem.
Sprzedawca się lekko zafrasował i mówi:
- Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale przy takiej kwocie do zapłaty muszę sprawdzić, czy pański czek ma pokrycie, a w piątek o tej godzinie banki są pozamykane. Do poniedziałku nie będę mógł zweryfikować
pańskiego czeku, więc co pan proponuje?
Na co dziadek ze zrozumieniem:
- Proszę pana! Nam naprawdę zależy na tym pierścionku, więc aby nikt go nie kupił proszę go zdjąć z wystawy i schować do sejfu wraz z moim czekiem. W poniedziałek rano sprawdzi pan w banku jego pokrycie i zadzwoni do mnie pod numer, który panu zostawię, a ja wtedy się ponownie u pana zjawię. No to jubiler się ucieszył i zrobił tak, jak zaproponował klient.
W poniedziałek rano po przyjściu do pracy zadzwonił do banku, sprawdzić czek, a tam mu mówią:
- Czek nie ma pokrycia, przykro nam.
Sprzedawca zbladł i dzwoni do dziadka:
- Proszę pana! Co to ma znaczyć! W banku powiedzieli, że pański czek niema pokrycia. Jak pan to wyjaśni?
A dziadek na to z uśmiechem:
- Proszę pana, ja doskonale wiem, że czek nie ma pokrycia na koncie.
Ale czy pan wie, JAKI MIAŁEM WEEKEND? http://twardzina.phorum.pl/images/smilies/icon_question.gif http://twardzina.phorum.pl/images/smilies/icon_question.gif http://twardzina.phorum.pl/images/smilies/icon_question.gif

LOKTONG
18th-February-2014, 21:36
A to dostalem od bratowej

My Kobiety ... takie, jakie jesteśmy:
>
> Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.
>
> Nie potrzebuję alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję
> radę.
>
> Gdybym była ptakiem, od razu bym wiedziała, kogo najpierw obsrać...
>
> Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!
>
> Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy"
>
> Nie mam żadnych dziwactw! To są "special effects"!
>
> Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości!
>
> Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!
>
> My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej
> - na miotle!
>
> Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!!
>
> To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"!
>
> Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można
> spotkać na każdym rogu....a potem uczynił ziemię okrągłą.
>
> Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała
> leżeć teraz na plaży!"
>
> Tak tak...my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...