PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Navi zamiast schowka ?



Sylwek
29th-April-2018, 16:11
Witam wszystkich forumowiczów. Zastanawiam się nad jedną rzeczą mianowicie chodzi o to czy da się zamontować do Infiniti G35 2006 sedan Navi bez zbednych przeróbek typu rozbieranie całej deski rozdzielczej itd, seryjnie posiadam schowek w tym miejscu. Widziałem gdzieś na necie cały panel i zastanawiam się czy go nie kupić bo i tak zmieniarka coś nie chce działać (nie da się wsadzić ani wyjąć płyty)

tiger456
29th-April-2018, 19:41
http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-do%B3%B1czy%B3e%B6-Przywitaj-si%EA-!

Sylwek
30th-April-2018, 20:00
Gdzie moje maniery . Pozdro Patryka

Sylwek
1st-May-2018, 18:08
To nikt nie wie czy nie chce powiedzieć???

Kubaa
3rd-July-2018, 04:48
Ja proponuję Ci zamontować poprostu tablet na porządnym uchwycie. Nie wiem jak w sedanie, ale w coupe wygląda nawet dobrze, a koszt jest nieporównywalnie niższy. (tak zgaduje :P) spróbuję zdjęcia wrzucić to sobie zobaczysz jak to wygląda. 11175

dewon7
3rd-July-2018, 12:04
Można zamontować w sedanie. Zanim kupiłem Coupe to zastanawiałem się właśnie nad sedanem w którym była zakontowana navi w miejscu schowka. Niestety nie wiem jak to zostało zrobione ale skoro była zamontowana to znaczy, że się da. Nie wiem czy nie prościej będzie kupic samą obudowę i w miejsce aktualnej zmieniarki ( skoro i tak nie działa ) wstawić jakieś konkretniejsze radio z ekranem
11179