PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Dźwięki ostrzegawcze



bananoo
17th-May-2018, 13:16
Witam,

mam następujący problem. Po zatrzymaniu samochodu, wyłączeniu silnika i otwarciu drzwi samochód wydaje "sygnały ostrzegawcze", aż do momentu ponownego zamknięcia drzwi. Mało tego, robi to tak w 9/10 przypadków a czasami nie! Wyczytałem gdzieś, że to może być kwestia ustawień świateł przeciwmgielnych, niestety to nie to. Jest tak samo, niezależnie od pozycji świateł normalnych czy też p.mgielnych na manetce.
Ot bibczy i bibczy.

Proszę o informację, czy jest możliwość a jeśli tak to jak to wyłączyć.

Pozdr

Piotr

slepy62
17th-May-2018, 15:42
Witam,

mam następujący problem. Po zatrzymaniu samochodu, wyłączeniu silnika i otwarciu drzwi samochód wydaje "sygnały ostrzegawcze", aż do momentu ponownego zamknięcia drzwi. Mało tego, robi to tak w 9/10 przypadków a czasami nie! Wyczytałem gdzieś, że to może być kwestia ustawień świateł przeciwmgielnych, niestety to nie to. Jest tak samo, niezależnie od pozycji świateł normalnych czy też p.mgielnych na manetce.
Ot bibczy i bibczy.

Proszę o informację, czy jest możliwość a jeśli tak to jak to wyłączyć.

Pozdr

Piotr

A w jakim położeniu masz manetkę świateł ?

​http://www.ifans.pl/attachment.php?attachmentid=11030&stc=1

bananoo
21st-May-2018, 21:42
Dokładnie tak jak na twoim zdjęciu

wlaziu
23rd-May-2018, 00:00
Gdy tak brzeczy to Kierownica się blokuje, czy można nią swobodnie kręcić? Zakładam że jak wyłączasz auto to skrzynie masz ustawioną na P i że pierw wyłączasz auto, a potem otwierasz drzwi.